Postaw tarota, sprawdź wróżbę
 Aktualne horoskopy


Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy


Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy


Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dietało
Jaki prezentło
Jak uwieśćło
Jaka planetało
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskopy dla znaku:

 

Znak zodiaku: Wodnik


Wodnik: Od 20 Stycznia do 18 Lutego
Odpowiedni zawód to: informatyk, naukowiec, nauczyciel, działacz społeczny
Szczęśliwe kamienie: Turkus, Heliotrop, Szafir, Kryształ Górski, Karneol, Ametyst, Opal, Kryształ Górski
Szczęśliwy dzień: piątek
Szczęśliwa liczba: 10
Szczęśliwy kolor: róż, fiolet
Znak: Stały
Kwiat: Azalia, Hortensja, Mak
Metale: Ołów
Esencje: Konwalia, Goździk
Zwierzęta: Sowa, Kruk, Węgorz
Znaki Zodiaku przychylne Wodnikom: Waga, Baran, Bliźnięta
Żywioł: Powietrze: wietrzne czy balsamiczne, jest niewidoczne i zawsze w ruchu. wznosi się nad ziemią, bąbelkami przenika przez wodę, daje się przetwarzać przez ogień, dla którego jest niezbędne.
Planeta: Uran: znaczenie symboliczne - pobudzający: strefa wpływu - zmiany. Oryginalny i ludzki, posiada wpływ na przełamywanie tradycji. Jest związany z nauką, wynalazkami, magią, elektrycznością, psychologią, wolą oraz nieoczekiwanymi zdarzeniami.

Mocne strony Wodnika:
Jest aktywny, inteligentny i ciekawy wszystkiego, co nowe. Odznacza się także żywą fantazją -połączenie tych cech czyni zeń doskonały materiał na badacza i odkrywcę. Wodnik to idealista, jeśli o coś walczy, to nie dla własnej korzyści, a w imię postępu i dobra ludzkości. Jako niepokorny indywidualista szokuje często swoim zachowaniem. Nie lubi być od nikogo zależny, woli sam decydować o sobie i na siebie tylko liczyć. Co nie przeszkadza mu być wspaniałym, wiernym przyjacielem, współczującym i oddanym. Chętnie wspomoże człowieka w potrzebie, ale potrafi także doskonale dbać o własny interesy. W miłości jest po trosze badaczem, w małżeństwo rzuca się jak w przygodę. Szkoda, że tak szybko mu przechodzi... Jego szczodra i radosna natura czyni zeń wymarzonego partnera na całe życie.

Jego słabości:
Nie przywiązuje wagi do pieniędzy, dlatego nazbyt łatwo "przeciekają" mu przez palce. Jego nieskrępowany, czasem dziwaczny styl życia i pragnienie ciągłej odmiany mogą być męczące. Kiedy ma zły dzień, stale szuka zaczepki i bywa kłótliwy. Niestety, ma skłonności do przeceniania własnych możliwości, a nawet szrżowania, dlatego czasem podejmuje się zadań, którym nie jest w stanie sprostać. Porażkę przyjmuje jako niezasłużoną krzywdę, bo w swoją pracę wkłada naprawdę dużo serca, i potem, przez pewien czas, nie chce robić dosłownie niczego. Bywa też niekonsekwentny w decyzjach, a to niejednokrotnie niweczy wszystko, co do tej pory wypracował.

Jak z nim rozmawiać? Budząc jego ciekawość. Lubi się dowiadywać czegoś nowego i może spędzić cały wieczór na słuchaniu interesujących wiadomości.
Jak go kochać? Pamiętając, że Wodnik nie jest całkiem szczery, gdy twierdzi, że miłość to nic poważnego. Tak naprawdę bardzo sierpi przy rozstaniu.
Jak go przekonać? Uświadamiając mu, że sprawa, na której nam zależy, jest ważna dla dobra ogółu.
Jak go rozruszać? Wprowadzając do rozmów wesołe nuty i kojarząc zwycięstwo z atmosferą święta.
Jak go zadziwić? Odbiegając od normy. Ceni oryginałów, dziwaków i buntowników.
Jak go wzruszyć? Będąc szczerym. Szczerość rozbraja go i neutrzlizuje jego metodę uników i zachowywania kamiennej twarzy.
Jak go zatzrymać? Oświadczając, że historia jego miłości mogłaby zakończyć się już dzisiejszego wieczoru. Zacznie wówczas o ciebie walczyć.
Jak mu doradzać? Najlepiej nic nie mówić, gdyż Wodnik na ogół nie docenia swych doradców.
Jak go rozszyfrować? Wyłapując wszystkie jego liczne kompleksy i pomagając mu się od nich uwolnić.
Jak go rozweselić? Otaczając go ciekawymi ludżmi. Lubi zażarte dyskusje na niekonwencjonalne tematy i niecodzienną, odświętną atmosferę.

Horoskopy:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2020
Roczny anielski
Roczny anielski
Obliczanie biorytmu


Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Tarot

 
Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.
 Postaw Tarota celu życia * Postaw Tarota decyzji * Postaw Tarota kariera, praca, finanse * Postaw Tarota kariery na dziś * Postaw Tarota miłosnego * Postaw Tarota miłosnego na dziś * Postaw Tarota miłosnego dla singli * Postaw Tarota na dziś * Postaw Tarota ogólnego * Postaw Tarota partnerskiego * Postaw Tarota TAK czy NIE * Postaw Tarota ze snów * Postaw Tarota zwierząt * Postaw Tarota anielskiego * Postaw Tarota astrologicznego * Postaw Tarota Celtyckiego * Postaw Tarot Chińskiego na dziś * Postaw Tarota Cygańskiego * Postaw Tarota Egipskiego * Postaw Tarota Hawajskiego * Postaw Tarota Hebrajskiego * Postaw Tarota Perskiego * Postaw Tarota runicznego * Sprawdź Wyrocznię Anubisa * Sprawdź Wyrocznię Belline * Sprawdź Wyrocznię Tao * Sprawdź Wyrocznię Tak czy Nie * Sprawdź Wróżbę TAK czy NIE
 Kalkulator miłosny

 
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Masz ochotę dowiedzieć się, co spotka Cię jutro? Chcesz uzyskać pomoc w rozwiązaniu posiadanych problemów? Będziesz mógł skorzystać z naszej witryny internetowej, dzięki której dowiesz się wszystkiego o sobie oraz swojej przyszłości. Będziesz miał również możliwość poznania wszystkich swoich słabości oraz mocnych stron. Jeżeli będziesz chciał to będziesz mógł znaleźć u nas horoskop, tygodniowy, miesięczny oraz miłosny. Jesteśmy przekonani, iż całą pewnością będziesz miał możliwość dobrania dla siebie najlepszych rozwiązań danych problemów czy zmartwień. Serdecznie zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania naszej witryny internetowej.