Postaw tarota, sprawdź wróżbę
 Aktualne horoskopy


Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy


Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy


Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dietało
Jaki prezentło
Jak uwieśćło
Jaka planetało
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskopy dla znaku:

 

Znak zodiaku: Koziorożec


Koziorożec: Od 22 Grudnia do 19 Stycznia
Odpowiedni zawód to: naukowiec, finansista, urzędnik, bankier, nauczyciel, matematyk
Szczęśliwe kamienie: Opal, Malachit, Kamień Księżycowy, Agat, Karneol, Awenturyn, Onyks
Szczęśliwy dzień: sobota
Szczęśliwa liczba: 8
Szczęśliwy kolor: granatowy
Znak: Kardynalny
Kwiat: Gardenia, Stokrotka, Fiołek, Narcyz
Metale: Ołów
Esencje: Bez, Narcyz
Zwierzęta: Krokodyl, Owca, Rudzik
Znaki Zodiaku przychylne Koziorożcom: Ryby, Panna, Byk, Koziorożec
Żywioł: Ziemia: piaszczysta lub żyzna nadaje się pod budowę lub uprawę. Potrafi utrzymać bieg wody, użyczyć miejsca ognisku, i współistnieć z powietrzem.
Planeta: Saturn: znaczenie symboliczne - prawodawca: strefa wpływu - odpowiedzialność. Wytrwały i mądry. wiąże się z prawdą, starzeniem się, ambicją, odpowiedzialnością, dążeniem do kariery, ze wszystkimi mądrościami życiowymi.

Mocne strony Koziorożca:
Niezwykle ambitny, wytrwale dąży do osiągnięcia sukcesu życiowego, nawet kosztem wielkich wyrzeczeń. Ma silne poczucie obowiązku. W pracy jest dokładny i drobiazgowy. Jest też praktykiem, trzyma się realiów. Do każdego zadania podchodzi rzeczowo i trzeźwo -być może właśnie dlatego odznacza się wybitnym zmysłem do finansów. Pnie się ku górze ostrożnie i powoli, ale nieustępliwie i zawsze w końcu osiąga swój cel. Jego najpiękniejszą cechą jest to, że ze wszystkich sił pomaga tym, których fortuna niezbyt hojnie obdarzyła swoimi łaskami. Zaabsorbowany karierą, dopiero w dojrzałym wieku potrafi rozsmakować się w urokach miłości. Dlatego najłatwiej upolować go w jego naturalnym środowisku, czyli w miejscu pracy.

Jego słabości:
Wrodzona rzeczowość sprawia, że w kontaktach z ludźmi wydaje się nieco chłodny. Życie towarzyskie nie jest jego żywiołem. Współpracownikom działa na nerwy jego pedanteria i pełna namysłu powolność. Zdrugiej strony, gdy chce coś osiągnąć, potrafi bezwzględnie rozdawać ciosy na prawo i lewo, nie wahając się nawet zranić przyjaciela.

Jak nim rozmawiać? Nie spiesząc się. Nie jest wylewny wobec kogoś, kogo dobrze nie zna. Łatwiej mu się otworzyć w bardziej kameralnych sytuacjach.
Jak go kochać? Zapewniając, że niczym nie ryzykuje, że nie grozi mu porażka, zdrada ani brak pieniędzy.
Jak go przekonać? Uda się to z czasem. Musi najpierw przetrawić usłyszane argumenty, by wokół nich zbudować własne sądy.
Jak go rozruszać? Zapewniając go, ze ma dość smykałki, by pracować na własny rachunek.
Jak go zadziwić? Demonstrując sprawność większą niż jego, lecz nie próbując godzić w jego interesy.
Jak go wzruszyć? Nigdy w towarzystwie, robi bowiem wszystko, by nie okazywać uczuć.
Jak go zatrzymać? Będzie wierny przez całe życie, jeśli pozostanie w przeświadczeniu, że nie ma rywala.
Jak mu doradzać? Pomagając mu zachować pokorę, gdy jest u władzy. Kiedy bowiem wygrywa, ma skłonność do samouwielbienia.
Jak go rozszyfrować? Obserwując jego zachowanie w grupie. Mówi mało, ale emanuje z niego silna osobowość, która sprawia, iż wszyscy z niecierpliwością czekają na jego zdanie.
Jak go rozweselić? Lubi subtelny humor i inteligencję. Ceni też czułe słówka. Bardzo go one bawią.

Horoskopy:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2020
Roczny anielski
Roczny anielski
Obliczanie biorytmu


Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Tarot

 
Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.
 Postaw Tarota celu życia * Postaw Tarota decyzji * Postaw Tarota kariera, praca, finanse * Postaw Tarota kariery na dziś * Postaw Tarota miłosnego * Postaw Tarota miłosnego na dziś * Postaw Tarota miłosnego dla singli * Postaw Tarota na dziś * Postaw Tarota ogólnego * Postaw Tarota partnerskiego * Postaw Tarota TAK czy NIE * Postaw Tarota ze snów * Postaw Tarota zwierząt * Postaw Tarota anielskiego * Postaw Tarota astrologicznego * Postaw Tarota Celtyckiego * Postaw Tarot Chińskiego na dziś * Postaw Tarota Cygańskiego * Postaw Tarota Egipskiego * Postaw Tarota Hawajskiego * Postaw Tarota Hebrajskiego * Postaw Tarota Perskiego * Postaw Tarota runicznego * Sprawdź Wyrocznię Anubisa * Sprawdź Wyrocznię Belline * Sprawdź Wyrocznię Tao * Sprawdź Wyrocznię Tak czy Nie * Sprawdź Wróżbę TAK czy NIE
 Kalkulator miłosny

 
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Masz ochotę dowiedzieć się, co spotka Cię jutro? Chcesz uzyskać pomoc w rozwiązaniu posiadanych problemów? Będziesz mógł skorzystać z naszej witryny internetowej, dzięki której dowiesz się wszystkiego o sobie oraz swojej przyszłości. Będziesz miał również możliwość poznania wszystkich swoich słabości oraz mocnych stron. Jeżeli będziesz chciał to będziesz mógł znaleźć u nas horoskop, tygodniowy, miesięczny oraz miłosny. Jesteśmy przekonani, iż całą pewnością będziesz miał możliwość dobrania dla siebie najlepszych rozwiązań danych problemów czy zmartwień. Serdecznie zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania naszej witryny internetowej.