Postaw tarota, sprawdź wróżbę
 Aktualne horoskopy


Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy


Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy


Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dietało
Jaki prezentło
Jak uwieśćło
Jaka planetało
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskopy dla znaku:

 

Znak zodiaku: Strzelec


Strzelec: Od 22 Listopada do 21 Grudnia
Odpowiedni zawód to: misjonarz, ksiądz, podróżnik, geograf, reporter
Szczęśliwe kamienie: Sodalit, Chalcedon, Opal, Obsydian, Turkus, Jaspis
Szczęśliwy dzień: wtorek
Szczęśliwa liczba: 9
Szczęśliwy kolor: oliwkowa zieleń, czerwony
Znak: Zmienny
Kwiat: Goździk, Stokrotka, Irys
Metale: Cyna
Esencje: Piżmo, Fiołek
Zwierzęta: Koń, Jeleń, Paw, Łabędź
Znaki Zodiaku przychylne Strzelcom: Baran, Waga, Lew, Skorpion
Żywioł: Ogień: nie jest go łatwo opanować i oznacza proces, a nie rzecz. Jak wybuchnie, potrafi zużyć powietrze, zagotować wodę i przypalić ziemię.
Planeta: Jupiter: znaczenie symboliczne - prorok: strefa wpływu - ekspansja. Posiada szerokie horyzonty, chętnie zajmuje się filozofią, dobroczynnością, udaną działalnością zarobkową. Reprezentuje optymizm, rozwój, dalekie podróże. Lubi przestrzeń.

Mocne strony Strzelca:
Jego osobowość najwyraziściej definiuje bezwzględne umiłowanie własnej niezależności. Cecha ta sprawia, że niezbyt dobrze czuje się on na podporządkowanych stanowiskach i instynktownie dąży ku górze. W osiąganiu sukcesów pomaga Strzelcom zdolność trafnego przewidywania przyszłości i szybkiego podejmowania decyzji. Niezłomny optymizm pozwala im bez trudu odbić się od dna po każdej porażce. Strzelec jest idealistą. Być może stąd wynika jego ufność, szczerość i otwartość wobec innych. Jest człowiekiem o wszechstronnych zainteresowaniach, lubi podróże (które, jak wiadomo, kształcą). Wobec przyjaciół jest tolerancyjny i wyrozumiały, uczciwy w stosunku do siebie i bliźnich. W miłości niepoprawny poligamista -trudno go zdobyć i zatrzymać tylko dla siebie. W obecności Strzelca nigdy nie należy snuć wizji wspólnej, dozgonnej przyszłości -to go płoszy, podobnie jak oficjalnie oświadczyny.

Jego słabości:
Pragnie niezależności sprawia, że z trudem się podporządkowuje. A jeśli już komuś ulegnie, jest nieszczęśliwy i traci cały swój wigor i energię działania. Bez skrupułów dąży prosto do celu, nie zastanawiając się, czy ktoś tym nie zrani, a to przysparza mu wrogów. Jego błyskawiczne decyzje często bywają zbyt pochopne, a reakcje impulsywne, ostre i nieprzemyślane. Potrafi zranić sarkazmem, przez co naraża się na opinię zarozumialca. Kompletny brak podejrzliwości sprawia, że czasem nierozważnie odsłania swoje wnętrze, narażając cię na kłopoty.

Jak z nim rozmawiać? Inteligentnie i używając starannej polszczyzny. Kto wie, czy dzięki temu nie zaświta mu zamiar dzielenia życia ze swym rozmówcą.
Jak go kochać? Zostawiając go czasem w spokoju. Nie potrafi znieść napadów bezsensownej zazdrości.
Jak go przekonać? Za pomocą podpisów. Woli konkretną umowę, niż uścisk dłoni.
Jak go rozruszać? Rozmawiając z nim o podróżach i wyjazdach. Uwielbia je tak jak wszelkie zmiany.
Jak go zadziwić? Bez uprzedzenia odwiedzić go w pracy, chwaląc jego zawodowe umiejętności.
Jak go wzruszyć? Pokazując mu uśmiechnięte buzie różnych dzieci. W każdym z nich odnajdzie fragment własnej osoby sprzed lat.
Jak go zatrzymać? Rozumiejąc, ze potrafi kochać przez całe życie, ale nie umie okazywać tego co chwila.
Jak mu doradzać? Pokazując, w jaki sposób może stać się dyplomatą i nadać swym żądaniom odpowiednią formę.
Jak go rozszyfrować? Pod wpływem silnych emocji mieni się na twarzy. Jeśli to akurat złość, zdecydowanie lepiej zejść mu z drogi.
Jak go rozweselić? To raczej on rozśmiesza innych, potrafi się też śmiać z samego siebie. Bawią go dzieci, którym okazuje dużo cierpliwości.

Horoskopy:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2020
Roczny anielski
Roczny anielski
Obliczanie biorytmu


Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Tarot

 
Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.
 Postaw Tarota celu życia * Postaw Tarota decyzji * Postaw Tarota kariera, praca, finanse * Postaw Tarota kariery na dziś * Postaw Tarota miłosnego * Postaw Tarota miłosnego na dziś * Postaw Tarota miłosnego dla singli * Postaw Tarota na dziś * Postaw Tarota ogólnego * Postaw Tarota partnerskiego * Postaw Tarota TAK czy NIE * Postaw Tarota ze snów * Postaw Tarota zwierząt * Postaw Tarota anielskiego * Postaw Tarota astrologicznego * Postaw Tarota Celtyckiego * Postaw Tarot Chińskiego na dziś * Postaw Tarota Cygańskiego * Postaw Tarota Egipskiego * Postaw Tarota Hawajskiego * Postaw Tarota Hebrajskiego * Postaw Tarota Perskiego * Postaw Tarota runicznego * Sprawdź Wyrocznię Anubisa * Sprawdź Wyrocznię Belline * Sprawdź Wyrocznię Tao * Sprawdź Wyrocznię Tak czy Nie * Sprawdź Wróżbę TAK czy NIE
 Kalkulator miłosny

 
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.