Postaw tarota, sprawdź wróżbę 
 
 
Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskopy dla znaku:

 

Znak zodiaku: Ryby


Ryby: Od 19 Lutego do 20 Marca
Odpowiedni zawód to: artysta, plastyk, ezoteryk, opiekun, psycholog, zielarz, lekarz
Szczęśliwe kamienie: Ametyst, Kamień Księżycowy, Onyks, Kryształ Górski, Perła, Karneol, Jadeit
Szczęśliwy dzień: czwartek, sobota
Szczęśliwa liczba: 7 oraz 11
Szczęśliwy kolor: fiolet, morski błękit, turkusowy
Znak: Zmienny
Kwiat: Irys, Kamelia, Jaśmin, Lilia
Metale: Cyna
Esencje: Kadzidło, Glicynia
Zwierzęta: Słoń, Delfin
Znaki Zodiaku przychylne Rybom: Skorpion, Rak, Byk, Koziorożec
Żywioł: Woda: czysta czy mętna, sama ustala swój poziom, może wyparować, zamarznąć, utworzyć tęczę.
Planeta: Neptun: znaczenie symboliczne - mistyk: strefa wpływu - wyobraźnia. Subtelny, tajemniczy. rządzi morzem, wszystkim co płynne. Iluzjami, marzeniami, szachrajstwem, ideałami, religią, a zatem ma wpływ na dramat, film, środki znieczulające, narkotyki, więzienie, szpital oraz wszystkie instytucje.

Mocne strony Ryby:
Ryba to najskromniejszy i najbardziej bezinteresowny człowiek pod słońcem, zawsze gotów do niesienia pomocy innym, niezawodny w przyjażni. Jeżeli ktoś, niekoniecznie nawet najbliższy jej sercu, znajdzie się w potrzebie, gotowa jest oddać mu przysłowiową ostatnią koszulę. Nie grzeszy wprawdzie ambicją i wolą walki, raczej liczy na łut szczęścia, jednak gdy widzi cel w zasięgu ręki, zdolna jest do nadludzkich wysiłków. Nie ma smykałkido pieniędzy i kariery, na ogół zadowala siętym, co ma. A ponieważ jest sympatyczna i łatwa w pożyciu, zawsze znajdzie się ktoś, kto utoruje jej drogę. Marzycielska i romantyczna Rybka ma również szósty zmysł, dający jej zdolność czytania przyszłości i telepatycznego wręcz odbierania sygnałów od bliskich jej osób. W miłości jest nieśmiała i powściągliwa. Lecz jeśli znajdzie kogoś, kto będzie marzyć razem z nią i otoczy ją czułością, odda mu się na zawsze i duszą i ciałem.

Jej słabości:
W ważnych momentach życiowych momentach życiowych brak jej pewności siebie i determinacji koniecznej do podjęcia decyzji. Obawia się ryzyka i nie ma siły przebicia -woli pójść nawet najtrudniejszą okrężną drogą, niż walczyć. Jej romantyczna natura sprawia, że bardzo łatwo ją zranić choćby nierozważnym żartem, dlatego ma skłonność do skrytości i zamykania się w sobie. Ma świadomość, że brak jej pewności siebie i wstydzi się tego. Stara się pokryć ten brak udawaną oschłością, co niekiedy naraża ją na zarzut bezduszności.

Jak z nią rozmawiać? Starannie dobierając słowa, gdyż przywiązuje wielką wagę do ich sensu i wydżwięku. Słyszy znacznie więcej niż przeciętny człowiek. Niestety, zwykle to, co akurat chce usłyszeć.
Jak ją kochać? Być zawsze w pobliżu, ale nigdy nie narzucać się ze swoją obecnością i przemożną chęcią pomocy.
Jak ją przekonać? Unikając wypowiadania sądów o jej porażkach, raczej pomagając jej stanąć znów mocno na nogi.
Jak ją rozruszać? Ryba, mimo wrodzonej bierności, miewa rzadkie momenty, gdy potrafi zdecydowanie działać. Naucz się wykorzystywać te chwile, by podsunąć jej swój plan.
Jak ją zadziwić? Będzie przyjemnie zaskoczona i wzruszona, gdy zrozumiesz, że jej milczenie oznacza powolne dojrzewanie do decyzji, i nie będziesz jej ponaglać.
Jak ją wzruszyć? Pieszcząc ją czule i z całkowitym oddaniem. Ma wówczas wrażenie, że powstaje między wami głęboka więź uczuciowa.
Jak ją zatrzymać? Nie próbuj nigdy odgadnąć jej tajemnic. Jej skrytość nie jest skierowana przeciw innym, to tylko obrona przed próbą wkroczenia do jej wewnętrznego świata.
Jak jej doradzać? Zapewniając, ze można dużo zyskać przy małym ryzyku. Lęk przed niepowodzeniem działa na nią paraliżująco.
Jak ją rozszyfrować? Nawet nie próbuj, nigdy ci się to nie uda. To raczej Ryba bez trudu cię rozszyfruje, jeśli tylko będzie miała na to ochotę.
Jak ją rozweselić? Zachowując skrajną prostotę. Lubi nieco naiwne, troszkę nieporadne i pełne roztargnienia.

Horoskopy:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielski
Obliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.