Postaw tarota, sprawdź wróżbę
 Aktualne horoskopy


Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy


Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy


Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dietało
Jaki prezentło
Jak uwieśćło
Jaka planetało
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskopy dla znaku:

 

Znak zodiaku: SkorpionSkorpion: Od 23 Października do 21 Listopada
Odpowiedni zawód to: kryminolog, policjant, detektyw, makler, psycholog
Szczęśliwe kamienie: Jaspis, Opal, Bursztyn, Hematyt, Lapis Lazuli, Ametyst, Obsydian, Malachit
Szczęśliwy dzień: wtorek
Szczęśliwa liczba: 9 oraz 13
Szczęśliwy kolor: purpura, czarny
Znak: Stały
Kwiat: Orchidea, Gardenia, Georginia
Metale: Żelazo, Platyna
Esencje: Cynamon, Kret
Zwierzęta: Wąż, Popielica
Znaki Zodiaku przychylne Skorpionom: Ryby, Strzelec, Rak, Waga
Żywioł: Woda: czysta czy mętna, sama ustala swój poziom, może wyparować, zamarznąć, utworzyć tęczę.
Planeta: Pluton: znaczenie symboliczne - władca ciemności: strefa wpływu - transformacja. Władca świata podziemnego, ukazuje wszystko co jest skrywane, włącznie z podświadomością. Pluton rządzi energią atomową, narodzinami i śmiercią, postępowaniem zbiorowym oraz sprawami, z których każdy z nas musi uporać się sam, bez pomocy innych.

Mocne strony Skorpiona:
To urodzony wojownik. Wola walki, wytrwałość i bezprzykładna energia dają mu siłę do pokonywania najtrudniejszych problemów. Pewność siebie osób spod tego znaku wynika między innymi z faktu, że nie przejmują się opiniami na swój temat. Niezachwianie wierzą, że kroczą właściwą drogą, wszelkie decyzje podejmują nie pytając innych o radę. Cenną i rzadką cechą Skorpiona jest jego uczciwość i prawdomówność, choć to drugie nieraz utrudnia mu życie i sprawia, że inni postrzegają go jako osobę bezwzględną. Sprawiedliwy w ocenach, nie daje wiary oszczerstwom i plotkom. Długo pamięta wyrządzoną krzywdę, jednak potrafi być też dozgonnie wdzięczny za okazaną życzliwość. Przy całej przebojowości nie lubi piąć się do góry za wszelką cenę, nienawidzi rozpychania się łokciami. Ognista natura Skorpionaa dochodzi do głosu także w miłości. Jego życie to szereg namiętnych romansów o dramatycznym przebiegu. Najbardziej angażuje się wtedy, gdy napotka na opór, a pokonaną wreszcie twierdzę traktuje jak swoją własność.

Jego słabości:
Jest skryty, miewa tajemnice nawet przed najbliższymi, co prowadzi niekiedy do przykrych nieporozumień. Bardzo niechętnie przyjmuje wszelką krytykę i rady, które nie zgadzają się z jego poglądem na sprawę. Bywa też nieobliczalny: pozornie spokojny i opanowany, potrafi znienacka trysnąć jadem, lub zaatakować od tyłu, gdy ktoś nadepnie mu na odcisk. Mściwość Skorpionów jest legendarna, czasem prześladują jeszcze po latach osobę, która zrobiła im krzywdę.

Jak z nim rozmawiać? Zdecydowanie i pewnie, zachowując cały czas kontakt wzrokowy.
Jak go kochać? Nie ukrywając własnych oczekiwań i marzeń erotycznych. Miłość i seks to jego sposób na życie i przetrwanie.
Jak go przekonać? Mówiąc mu, że jeśli nie zechce cię wysłuchać, to może sobie iść precz.
Jak go rozruszać? Odkurzając jego dawne zainteresowania, roztaczając przed nim perspektywę poznania nieznanych lądów.
Jak go zadziwić? Starając się go zdominować. Jest przekonany o swojej niewzruszoności- trzeba mu udowodnić, że jest wprost przeciwnie!
Jak go wzruszyć? Musisz znależć właściwe słowa-klucze, które są w stanie nim wstrząsnąć.
Jak go zatrzymać? Starając się być wszechstronnym. Skorpion wytrzyma dłużej tylko z kimś, kto wciąż go zaskakuje, z kim nigdy się nie nudzi.
Jak mu doradzać? Cierpliwie i pomysłowo. Tylko wtedy przekonasz go, że zawsze ma rację.
Jak go rozszyfrować? Z zaskoczenia: nocą, gdy się przebudzi, poproś go, by opowiedział swój sen.
Jak go rozweselić? Chwaląc jego erotyczne zuchwalstwo. Zaczerwieni się, roześmieje i co prędzej zademonstruje ci kolejną miłosną sztuczkę.

Horoskopy:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2020
Roczny anielski
Roczny anielski
Obliczanie biorytmu


Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Tarot

 
Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.
 Postaw Tarota celu życia * Postaw Tarota decyzji * Postaw Tarota kariera, praca, finanse * Postaw Tarota kariery na dziś * Postaw Tarota miłosnego * Postaw Tarota miłosnego na dziś * Postaw Tarota miłosnego dla singli * Postaw Tarota na dziś * Postaw Tarota ogólnego * Postaw Tarota partnerskiego * Postaw Tarota TAK czy NIE * Postaw Tarota ze snów * Postaw Tarota zwierząt * Postaw Tarota anielskiego * Postaw Tarota astrologicznego * Postaw Tarota Celtyckiego * Postaw Tarot Chińskiego na dziś * Postaw Tarota Cygańskiego * Postaw Tarota Egipskiego * Postaw Tarota Hawajskiego * Postaw Tarota Hebrajskiego * Postaw Tarota Perskiego * Postaw Tarota runicznego * Sprawdź Wyrocznię Anubisa * Sprawdź Wyrocznię Belline * Sprawdź Wyrocznię Tao * Sprawdź Wyrocznię Tak czy Nie * Sprawdź Wróżbę TAK czy NIE
 Kalkulator miłosny

 
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.