Postaw tarota, sprawdź wróżbę
 Aktualne horoskopy


Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy


Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy


Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dietało
Jaki prezentło
Jak uwieśćło
Jaka planetało
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskopy dla znaku:

 

Znak zodiaku: Byk


Byk: Od 20 Kwietnia do 22 Maja
Odpowiedni zawód to: makler, broker, handlowiec, agent nieruchomości, kucharz
Szczęśliwe kamienie: Cytryn, Malachit, Szafir, Kwarc Różowy, Agat, Koral, Cytryn
Szczęśliwy dzień: piątek
Szczęśliwa liczba: 6
Szczęśliwy kolor: wszelkie odcienie niebieskiego, miedziany, zieleń
Znak: Stały
Kwiat: Lilia, Hiacynt, Róża, Kwiat brzoskwini
Metale: Miedź
Esencje: Róża, Pinia leśna
Zwierzęta: Byk, Foka
Znaki Zodiaku przychylne Bykom: Panna, Rak, Ryby, Koziorożec
Żywioł: Ziemia: piaszczysta lub żyzna nadaje się pod budowę lub uprawę. Potrafi utrzymać bieg wody, użyczyć miejsca ognisku, i współistnieć z powietrzem
Planeta: Wenus: znaczenie symboliczne - bogini miłości: strefa wpływu - uczucia i wartości. Łagodna i zmysłowa, wpływa na miłość, sztukę, przywiązanie, przyjemności, stan posiadania, moralność, małżeństwo, stosunki towarzyskie, oraz na sprawy, które człowiek najbardziej ceni.

Mocne strony Byka:
Wiara we własne siły, cierpliwość i wytrwałość pomaga mu przetrwać największe życiowe burze. Jest realistą i pragmatykiem. Woli wróbla w garści niż kanarka na dachu. Nim podejmie się jakiegoś zadania, zawsze najpierw rozważa możliwości zrealizowania go, za to potem stara się cierpliwie doprowadzić sprawę do końca. Z każdej sytuacji wydobywa i wykorzystuje to, co najistotniejsze. Wytrwale dąży do sedna rzeczy, pomijając elementy, które wydają się nieważne i podporządkowując sytuację temu, czego pragnie. Potrafi szybko zdemaskować demagoga i fantastę, zarówno w pracy zawodowej, jak i w uczuciach. Nie wiąże się pochopnie -w miłości rozważy, potrzebuje dużo czasu do namysłu. Jednak raz poślubiony, dochowuje wierności aż po grób.

Jego słabości:
Urażony w swojej dumie lub skrzywdzony, reaguje niepohamowaną złością. Nieskłonny do kompromisów, broni swego stanowiska z absurdalnym wręcz uporem. Zbyt często daje mu się we znaki zazdrość, co źle wpływa na jego stosunki z ludźmi. Jest sybarytą: ceni wygodę i luksus, lubi dobrze zjeść i wypić, a to niekorzystnie odbija się na jego tuszy i zdrowiu. Bardzo emocjonalnie reaguje np. przed egzaminem -potrafi ze strachu dostać wysokiej gorączki.

Jak z nim rozmawiać? Starannie formułując zdania, by poprzez dobre opanowanie języka dać mu dowód swojej inteligencji.
Jak go kochać? Zachęcając, by w sprawach sercowych wyzbył się swojej skłonnaści do dogłebnego analizowania. Im więcej bowiem rozmyśla o uczuciach, tym mniej wie, czego pragnie.
Jak go przekonać? Poświęcając na to sporo czasu. Jest mu potrzebny, by mógł przemyśleć każdy pomysł, który nie zrodził się w jego głowie.
Jak go rozruszać? Wprowadzając do jego egzystencji elementy zmysłowe. By działać, musi czerpać z tego przyjemność. Perspektywa wykwintnej, pysznej kolacji potrafi zdziałać cuda.
Jak go zadziwić? Wydając z rozmachem pieniądze. Sam nie potrafi tego robić, bo paraliżuje go widmo rachunków i pustego konta.
Jak go wzruszyć? Zachowując w sobie coś z dziecka. Byki lubią odnależć u innych niewinność wieku dziecięcego.
Jak go zatrzymać? Czyniąc z własnego życia osobną wartość i zachowując niezależność w drodze do sukcesu. Byk nie lubi zbytniej uległości.
Jak mu doradzać? Godząc się na to, że często będzie odrzucał twoje rady. Jego impulsywność każe mu wątpić i negować, jednak po pewnym czasie wraca do problemu i korzysta z rad.
Jak go rozszyfrować? Wystarczy go uważnie słuchać, zwracając uwagę na staranny dobór słów w tym, co mówi. Nigdy nie jest on przypadkowy. Słowo jest dla Byka kodem, alchemią.
Jak go rozweselić? Posługując się zgrabną ripostą i ironią. Byk ceni refleks i lubi wyrafinowane poczucie humoru.

Horoskopy:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2020
Roczny anielski
Roczny anielski
Obliczanie biorytmu


Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Tarot

 
Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.
 Postaw Tarota celu życia * Postaw Tarota decyzji * Postaw Tarota kariera, praca, finanse * Postaw Tarota kariery na dziś * Postaw Tarota miłosnego * Postaw Tarota miłosnego na dziś * Postaw Tarota miłosnego dla singli * Postaw Tarota na dziś * Postaw Tarota ogólnego * Postaw Tarota partnerskiego * Postaw Tarota TAK czy NIE * Postaw Tarota ze snów * Postaw Tarota zwierząt * Postaw Tarota anielskiego * Postaw Tarota astrologicznego * Postaw Tarota Celtyckiego * Postaw Tarot Chińskiego na dziś * Postaw Tarota Cygańskiego * Postaw Tarota Egipskiego * Postaw Tarota Hawajskiego * Postaw Tarota Hebrajskiego * Postaw Tarota Perskiego * Postaw Tarota runicznego * Sprawdź Wyrocznię Anubisa * Sprawdź Wyrocznię Belline * Sprawdź Wyrocznię Tao * Sprawdź Wyrocznię Tak czy Nie * Sprawdź Wróżbę TAK czy NIE
 Kalkulator miłosny

 
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Jeżeli zdecydujecie się Państwo na poznanie swojej przyszłości, to będziecie mieli możliwość skorzystania z naszej witryny internetowej, na której znajdziecie bardzo wiele ciekawych podpowiedzi oraz rozwiązań dla siebie. Na naszej witrynie można znaleźć bardzo wiele ciekawych horoskopów oraz porad, które pozwolą Wam z całą pewnością rozwiązać wiele posiadanych problemów oraz odpowiedzą na mnóstwo nurtujących Was wielokrotnie pytań. Możecie znaleźć u nas Państwo jednocześnie horoskop partnerski, jak i chiński. Każdy z przedstawionych u nas horoskopów będzie dawał Wam możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego o sobie oraz swojej przyszłości. Również przygotowana przez współpracujących z nami specjalistów numerologia z całą pewnością będzie pomocna w wielu kwestiach. Stale dodajemy nowe horoskopy oraz informacje na naszej witrynie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących poznać swoją przyszłość.