Postaw tarota, sprawdź wróżbę 
 
 
Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskopy dla znaku:

 

Znak zodiaku: Rak


Rak: Od 22 Czerwca do 22 Lipca
Odpowiedni zawód to: lekarz, kucharz, opiekun społeczny, pielęgniarka, marynarz, kucharz
Szczęśliwe kamienie: Koral, Kryształ Górski, Selenit, Kamień Księżycowy, Jaspis, Ametyst, Opal
Szczęśliwy dzień: poniedziałek
Szczęśliwa liczba: 2 oraz 7
Szczęśliwy kolor: zielony
Znak: Kardynalny
Kwiat: Lilia, Jaśmin, Gardenia
Metale: Srebro
Esencje: Mięta, Bez
Zwierzęta: Łabędź, Kot, Zając
Znaki Zodiaku przychylne Rakom: Skorpion, Ryby, Panna, Rak
Żywioł: Woda: czysta czy mętna, sama ustala swój poziom, może wyparować, zamarznąć, utworzyć tęczę.
Planeta: Księżyc: znaczenie symboliczne - zwierciadło życia: strefa wpływu - nastroje. Dotyczy wrażliwości i wychowania. Jest w każdej charakterystyce pierwiastkiem żeńskim. Związany z płynnością, cyklicznością, nawykami, odtwarzaniem, pożądaniami, płodnością, oraz potrzebą bliskości.

Mocne strony Raka:
Z pozoru zamknięty w sobie, pod tą skorupą skrywa wrażliwe i uczuciowe wnętrze. Tajemniczy i niezwykły, utrzymuje dystans między sobą a otoczeniem, któremu nie wolno przekroczyć granicy niestosownej zażyłości. Jednak Rak nie ma w sobie nic z egoisty. Zawsze skory do pomocy, dla przyjaciół i ukochanej osoby zrobiłby wszystko. Jest niezwykle pracowity i wytrwały, świadomie dąży do celu, choć robi to bardziej dla własnej satysfakcji niż dla pieniędzy czy chwały. W kontaktach z ludźmi potrafi być bardzo subtelny dzięki umiejętności wczuwania się w stan psychiczny swojego rozmówcy. Dlatego doskonale nadaje się do roli powiernika i pocieszyciela. Potrafi też z wyczuciem kierować ludźmi: zamiast oceniać lub wydawać polecenia, skłania do samoanalizy. W interesach cecha ta jest jego najsilniejszą kartą. Ma szczęśliwą rękę do pieniędzy. W miłości jest ostrożny i nieśmiały, gdyż łatwo go zranić. Jednak osobie, która zdobędzie jego serce i potrafi uszanować delikatne wnętrze Raka, pozostaje niezwykle oddany.

Jego słabości:
Miewa humory, jest przewrażliwiony, z trudem znosi krytykę. Nawet z najlepszym przyjacielem potrafi się ostro pokłócić o głupstwo. Kiedy ma zły dzień, zamyka się w sobie. Swoje problemy przetrawia w samotności, zwierzeniami zaszczyca tylko najbliższych przyjaciół. Z natury romantyk, wobec życiowego partnera ma tak wysokie wymagania, że niekiedy trudno im sprostać

Jak z nim rozmawiać? Unikać słów, które nic nie znaczą. Męczą go zbyt długiezdania. Lubi osoby, które potrafią prowadzić dialog z jego... milczeniem.
Jak go kochać? Zapewniając mu psychiczny -i nie tylko- komfort. Miłość powinna stać się wygodnym gniazdkiem, w którym będzie można oddawać się marzeniom i snom na jawie.
Jak go przekonać? To trudne zadanie. Można na niego wpływać, roztrząsając razem z nim jego wątpliwości. Lubi je mieć, bo dzięki nim posuwa się naprzód.
Jak go rozruszać? Tylko jedna rzecz może skłonić go do żywszej reakcji: spokojne stwierdzenie, że i bez niego wszyscy sobie świetnie poradzą.
Jak go zadziwić? Wprowadzając nowe elementy w sferze uczuciowej. Imponują mu ci, których stać na urozmaicenie w tej dziedinie.
Jak go wzruszyć? Uświadamiając mu, jak ważną rolę odgrywa w twoim życiu i mówiąc, że nie sposób go zapomnieć. Rak nie potrafi pogodzić się z myślą, że mógłby być dla kogoś nic nie znaczącym epizodem.
Jak go zatrzymać? Nie nadużywając jego czułości i uważnie słuchając tego, co mówi. Nigdy bowiem nie rzuca słów na wiatr, pamięta i swoje deklaracje, i obietnice innych, a przy tym jest konsekwentny.
Jak mu doradzać? Przy pomocy prostych znaków. Nie lubi popisów logicznego myślenia ani wyszukanej retoryki, woli zwyczaajne sugestie.
Jak go rozszyfrować? Próżny trud, tego nikt nie potrafi. Tylko sam Rak może uchylić rąbka tajemnicy, ale zdarza mu się to bardzo rzadko.
Jak go rozweselić? W łóżku, jest bowiem romantyczny, a śmiech to także element gry miłosnej.

Horoskopy:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielski
Obliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.