Co dziś w gwiazdach? Przeczytaj swój darmowy horoskop na dziś, aby uzyskać codzienne porady. Dowiedz się, co gwiazdy przepowiadają Ci dzisiaj.


BaranBaran BykByk BliąniętaBliźnięta
 
RakRak LewLew PannaPanna
 
WagaWaga SkorpionSkorpion StrzelecStrzelec
 
KoziorożecKoziorożec WodnikWodnik RybyRyby
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Przeczytaj swój horoskop miłosny, aby dowiedzieć się o miłości, romansie, związkach i kompatybilności między znakami. Zrozum zgodność w romantycznych związkach dzięki mądrości gwiazd. Sprawdź swój codzienny horoskop miłosny, aby odkryć i poprawić swoje perspektywy miłości i relacji.
 
Horoskop dzienny miłosny
Horoskop tygodniowy miłosny
Horoskop partnerski
Tarot miłosny
Tarot miłosny na dziś
Tarot miłosny dla singli
Karta miłości
Kalkulator miłosny
Kocha nie kocha?
Miłosna kula
Miłosne ciasteczko
Księga miłości

Według chińskiej astrologii rok urodzenia mówi ci nie tylko swój wiek. Dowiedz się, co twój chiński znak zodiaku ujawnia teraz o tobie.
 
Horoskop dzienny chiński
Horoskop miesięczny chiński
Horoskop roczny chiński 2020
Horoskop chiński
Horoskop chiński miłosny
Horoskop chiński partnerski
Tarot chiński na dziś
I-Ching
Horoskop dzienny I-Ching
Wróżba Chien Tung

Starożytna nauka o liczbach znana jako Numerologia, jak sama nazwa wskazuje, czerpie swoją wiedzę ze wzorców numerycznych. Ponieważ mówi się, że każda liczba emituje osobistą wibrację, ludzie o różnych liczbach urodzenia mają różne cechy.Horoskopy dla znaku:


Znak zodiaku: Rak


Horoskop to astrologiczna mapa lub diagram przedstawiający pozycje Słońca, Księżyca, planet, aspekty astrologiczne i wrażliwe kąty w momencie zdarzenia, takiego jak moment narodzin danej osoby.


Rak: Od 22 Czerwca do 22 Lipca
Odpowiedni zawód to: lekarz, kucharz, opiekun społeczny, pielęgniarka, marynarz, kucharz
Szczęśliwe kamienie: Koral, Kryształ Górski, Selenit, Kamień Księżycowy, Jaspis, Ametyst, Opal
Szczęśliwy dzień: poniedziałek
Szczęśliwa liczba: 2 oraz 7
Szczęśliwy kolor: zielony
Znak: Kardynalny
Kwiat: Lilia, Jaśmin, Gardenia
Metale: Srebro
Esencje: Mięta, Bez
Zwierzęta: Łabędź, Kot, Zając
Znaki Zodiaku przychylne Rakom: Skorpion, Ryby, Panna, Rak
Żywioł: Woda: czysta czy mętna, sama ustala swój poziom, może wyparować, zamarznąć, utworzyć tęczę.
Planeta: Księżyc: znaczenie symboliczne - zwierciadło życia: strefa wpływu - nastroje. Dotyczy wrażliwości i wychowania. Jest w każdej charakterystyce pierwiastkiem żeńskim. Związany z płynnością, cyklicznością, nawykami, odtwarzaniem, pożądaniami, płodnością, oraz potrzebą bliskości.

Mocne strony Raka:
Z pozoru zamknięty w sobie, pod tą skorupą skrywa wrażliwe i uczuciowe wnętrze. Tajemniczy i niezwykły, utrzymuje dystans między sobą a otoczeniem, któremu nie wolno przekroczyć granicy niestosownej zażyłości. Jednak Rak nie ma w sobie nic z egoisty. Zawsze skory do pomocy, dla przyjaciół i ukochanej osoby zrobiłby wszystko. Jest niezwykle pracowity i wytrwały, świadomie dąży do celu, choć robi to bardziej dla własnej satysfakcji niż dla pieniędzy czy chwały. W kontaktach z ludźmi potrafi być bardzo subtelny dzięki umiejętności wczuwania się w stan psychiczny swojego rozmówcy. Dlatego doskonale nadaje się do roli powiernika i pocieszyciela. Potrafi też z wyczuciem kierować ludźmi: zamiast oceniać lub wydawać polecenia, skłania do samoanalizy. W interesach cecha ta jest jego najsilniejszą kartą. Ma szczęśliwą rękę do pieniędzy. W miłości jest ostrożny i nieśmiały, gdyż łatwo go zranić. Jednak osobie, która zdobędzie jego serce i potrafi uszanować delikatne wnętrze Raka, pozostaje niezwykle oddany.

Jego słabości:
Miewa humory, jest przewrażliwiony, z trudem znosi krytykę. Nawet z najlepszym przyjacielem potrafi się ostro pokłócić o głupstwo. Kiedy ma zły dzień, zamyka się w sobie. Swoje problemy przetrawia w samotności, zwierzeniami zaszczyca tylko najbliższych przyjaciół. Z natury romantyk, wobec życiowego partnera ma tak wysokie wymagania, że niekiedy trudno im sprostać

Jak z nim rozmawiać? Unikać słów, które nic nie znaczą. Męczą go zbyt długiezdania. Lubi osoby, które potrafią prowadzić dialog z jego... milczeniem.
Jak go kochać? Zapewniając mu psychiczny -i nie tylko- komfort. Miłość powinna stać się wygodnym gniazdkiem, w którym będzie można oddawać się marzeniom i snom na jawie.
Jak go przekonać? To trudne zadanie. Można na niego wpływać, roztrząsając razem z nim jego wątpliwości. Lubi je mieć, bo dzięki nim posuwa się naprzód.
Jak go rozruszać? Tylko jedna rzecz może skłonić go do żywszej reakcji: spokojne stwierdzenie, że i bez niego wszyscy sobie świetnie poradzą.
Jak go zadziwić? Wprowadzając nowe elementy w sferze uczuciowej. Imponują mu ci, których stać na urozmaicenie w tej dziedinie.
Jak go wzruszyć? Uświadamiając mu, jak ważną rolę odgrywa w twoim życiu i mówiąc, że nie sposób go zapomnieć. Rak nie potrafi pogodzić się z myślą, że mógłby być dla kogoś nic nie znaczącym epizodem.
Jak go zatrzymać? Nie nadużywając jego czułości i uważnie słuchając tego, co mówi. Nigdy bowiem nie rzuca słów na wiatr, pamięta i swoje deklaracje, i obietnice innych, a przy tym jest konsekwentny.
Jak mu doradzać? Przy pomocy prostych znaków. Nie lubi popisów logicznego myślenia ani wyszukanej retoryki, woli zwyczaajne sugestie.
Jak go rozszyfrować? Próżny trud, tego nikt nie potrafi. Tylko sam Rak może uchylić rąbka tajemnicy, ale zdarza mu się to bardzo rzadko.
Jak go rozweselić? W łóżku, jest bowiem romantyczny, a śmiech to także element gry miłosnej.

Horoskopy:

CodziennyCodzienny Codzienny miłosnyCodzienny miłosny Codzienny tarotaCodzienny tarota Codzienny anielskiCodzienny anielski
 
TygodniowyTygodniowy Tygodniowy miłosnyTygodniowy miłosny Tygodniowy tarotaTygodniowy tarota MiesięcznyMiesięczny
 
Miesięczny miłosnyMiesięczny miłosny Miesięczny tarotaMiesięczny tarota RocznyRoczny 2021 Roczny anielskiRoczny anielskiObliczanie biorytmuWykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na poznanie swojej przyszłości, to będziecie mieli możliwość skorzystania z naszej witryny internetowej, na której znajdziecie bardzo wiele ciekawych podpowiedzi oraz rozwiązań dla siebie. Na naszej witrynie można znaleźć bardzo wiele ciekawych horoskopów oraz porad, które pozwolą Wam z całą pewnością rozwiązać wiele posiadanych problemów oraz odpowiedzą na mnóstwo nurtujących Was wielokrotnie pytań. Możecie znaleźć u nas Państwo jednocześnie horoskop partnerski, jak i chiński. Każdy z przedstawionych u nas horoskopów będzie dawał Wam możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego o sobie oraz swojej przyszłości. Również przygotowana przez współpracujących z nami specjalistów numerologia z całą pewnością będzie pomocna w wielu kwestiach. Stale dodajemy nowe horoskopy oraz informacje na naszej witrynie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących poznać swoją przyszłość.


Faza księżycowa lub fazy księżyca to kształt bezpośrednio oświetlonej przez słońce części Księżyca widzianej z Ziemi. Fazy księżycowe stopniowo zmieniają się w okresie miesiąca synodalnego (około 29,53 dni), gdy przesunięte są pozycje orbitalne Księżyca wokół Ziemi i Ziemi wokół Słońca.Wiek księżyca: 10

Fazy księżyca - zobacz więcej

Wprowadź datę urodzenia, aby obliczyć dokładny dzień tygodnia oraz znak zodiaku, w którym się urodziłeś:Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.