Postaw tarota, sprawdź wróżbę
 Aktualne horoskopy


Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy


Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy


Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dietało
Jaki prezentło
Jak uwieśćło
Jaka planetało
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskopy dla znaku:

 

Znak zodiaku: Bliźnięta


Bliźnięta: Od 23 Maja do 21 Czerwca
Odpowiedni zawód to: adwokat, handlowiec, dziennikarz, reporter
Szczęśliwe kamienie: Tygrysie oko, Agat, Chalcedon, Jaspis, Ametyst, Topaz, Bursztyn, Karneol
Szczęśliwy dzień: środa
Szczęśliwa liczba: 5 oraz 7
Szczęśliwy kolor: jasne odcienie błękitu
Znak: Zmienny
Kwiat: Stokrotka, Niezapominajka
Metale: Rtęć
Esencje: Jałowiec, Lawenda, Mandarynka
Zwierzęta: Papuga, Małpa, Wiewiórka
Znaki Zodiaku przychylne Bliźniętom: Baran, Bliźnięta, Lew
Żywioł: Powietrze: wietrzne czy balsamiczne, jest niewidoczne i zawsze w ruchu. wznosi się nad ziemią, bąbelkami przenika przez wodę, daje się przetwarzać przez ogień, dla którego jest niezbędne.
Planeta: Merkury: znaczenie symboliczne - posłaniec: strefa wpływu - myśli. Szybki i wszechstronny. Ma wpływ na rozum, myśli, zasięg emocjonalny, niedalekie podróże i aktywność, zręczność, umiejętność wyrażania się, intelekt, oraz na wszystko co jest związane z porozumiewaniem się.

Mocne strony Bliźniaka:
Ten intelektualista o analitycznym umyśle szybko potrafi piąć się w górę i doskonale czuje się na kierowniczych stanowiskach. Lubi rządzić i umie to robić. A przy tym potrafi być lojalnym partnerem -nie wyręcza się podwładnymi, sam zakasuje rękawy i ostatni wychodzi z biura. Do sukcesu dąży najkrótszą drogą, jednak nigdy po trupach. Tolerancyjny i wyrozumiały. Nie znosi kłótni i konfliktów, potrafi dyplomatycznie łagodzić napięcia. Po trosze jest aktorem: zręcznie wykorzystuje swój wdzięk, pogodę ducha, poczucie humoru. Chwyta w lot wszystkie okazje, które mogą poprawić jego sytuację. W karierze pomaga mu umiejętność podejmowania szybkich decyzji. Bliźniak to urodzony flirciarz, w kontaktach z płcią przeciwną jest zniewalający, jednak niełatwo go usidlić. Kocha wolność i niezależność. Doskonale potrafi też uszanować tę potrzebę u innych ludzi.

Jego słabości:
Wszystko chce wykonać samodzielnie. Uważa, że jest niezastąpiony i tylko on zrobi to najlepiej, nie potrafi dzielić się pracą i odpowiedzialnością, co bardzo często nadmiernie obciąża jego wrażliwy system nerwowy. Jest krytyczny wobec innych. Nie oszczędza się, lekceważy swój stan zdrowia. Ma skłonność do popadania w nałogi. Choć obdarzony rozwagą, w decydujących momentach życiowych -wbrew zdrowemu rozsądkowi- dopuszcza do głosu uczucie i... popełnia głupstwa, których nie zrobiłoby nawet małe dziecko. Ma rozległe zainteresowania, ale trudno mu skupić się na jednej dziedzinie.

Jak z nimi rozmawiać? Za pomocą niedomówień. Odpowie ci wówczas w ten sam sposób, delektując się wspólnym kodem.
Jak go kochać? Dodając mu otuchy. Targające nim wątpliwości sprawiają, iż jest pełen sprzeczności. Pomóż mu jego ułomności zmienić w zalety.
Jak go przekonać? Udowadniając, że obok wyrachowania, techniki i dobrych pomysłów istnieje jeszcze intuicja, która często bywa skuteczniejsza.
Jak go zozruszać? Przy pomocy kuksańców. To mu uświadomi, że świat nie stoi w miejscu.
Jak go zadziwić? Odpowiadając pytaniem na pytania. Zaskoczony i zmieszany, nabierze szacunku.
Jak go wzruszyć? Przywołując wspomnienia z dzieciństwa. Choć się z tym kryje, w każdym jego geście czuje się, że wciąż je przeżywa.
Jak go zatrzymać? Niezłomnie mu ufając.
Jak mu doradzać? Nawet nie próbuj. Nie lubi rad i nie stosuje się do nich. Woli popełniać pomyłki.
Jak go rozszyfrować? To bardzo proste! Obserwuj jego twarz. Wszystko ma na niej wypisane.
Jak go rozśmieszyć? Naśladując go. Trzeba jednak wiedzieć, że to, co go rozbawi w wykonaniu przyjaciela, może go boleśnie zranić, wypowiedziane przez nieznaną osobę.

Horoskopy:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2020
Roczny anielski
Roczny anielski
Obliczanie biorytmu


Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Tarot

 
Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.
 Postaw Tarota celu życia * Postaw Tarota decyzji * Postaw Tarota kariera, praca, finanse * Postaw Tarota kariery na dziś * Postaw Tarota miłosnego * Postaw Tarota miłosnego na dziś * Postaw Tarota miłosnego dla singli * Postaw Tarota na dziś * Postaw Tarota ogólnego * Postaw Tarota partnerskiego * Postaw Tarota TAK czy NIE * Postaw Tarota ze snów * Postaw Tarota zwierząt * Postaw Tarota anielskiego * Postaw Tarota astrologicznego * Postaw Tarota Celtyckiego * Postaw Tarot Chińskiego na dziś * Postaw Tarota Cygańskiego * Postaw Tarota Egipskiego * Postaw Tarota Hawajskiego * Postaw Tarota Hebrajskiego * Postaw Tarota Perskiego * Postaw Tarota runicznego * Sprawdź Wyrocznię Anubisa * Sprawdź Wyrocznię Belline * Sprawdź Wyrocznię Tao * Sprawdź Wyrocznię Tak czy Nie * Sprawdź Wróżbę TAK czy NIE
 Kalkulator miłosny

 
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Jeżeli chce się korzystać z możliwości poznania swojej przyszłości, to koniecznym będzie zdecydować się na skorzystanie z naszej strony internetowej. Mamy do zaoferowania Państwu możliwość odczytania jednych z najlepszych horoskopów dostępnych w sieci. Odwiedzając naszą stronę internetową będziecie mogli poznać nie tylko horoskop dzienny, lecz także dowiedzieć się co czeka Was w miłości oraz co przygotował dla Was biorytm. W naszej ofercie znajdziecie również wiele innych ciekawych porad. Codziennie dodajemy nowe horoskopy, które dają możliwość rozwiązania swoich codziennych dylematów, ale również doradzają jak rozwikłać wiele znacznie trudniejszych kwestii. Również numerologia będzie w stanie Państwu doradzić w rozwiązaniu bardzo wielu zagadek życia codziennego. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej witryny internetowej oraz do zapoznania się z naszymi horoskopami. Jesteśmy po to, aby Wam pomagać.