Co dziś w gwiazdach? Przeczytaj swój darmowy horoskop na dziś, aby uzyskać codzienne porady. Dowiedz się, co gwiazdy przepowiadają Ci dzisiaj.


BaranBaran BykByk BliąniętaBliźnięta
 
RakRak LewLew PannaPanna
 
WagaWaga SkorpionSkorpion StrzelecStrzelec
 
KoziorożecKoziorożec WodnikWodnik RybyRyby
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Przeczytaj swój horoskop miłosny, aby dowiedzieć się o miłości, romansie, związkach i kompatybilności między znakami. Zrozum zgodność w romantycznych związkach dzięki mądrości gwiazd. Sprawdź swój codzienny horoskop miłosny, aby odkryć i poprawić swoje perspektywy miłości i relacji.
 
Horoskop dzienny miłosny
Horoskop tygodniowy miłosny
Horoskop partnerski
Tarot miłosny
Tarot miłosny na dziś
Tarot miłosny dla singli
Karta miłości
Kalkulator miłosny
Kocha nie kocha?
Miłosna kula
Miłosne ciasteczko
Księga miłości

Według chińskiej astrologii rok urodzenia mówi ci nie tylko swój wiek. Dowiedz się, co twój chiński znak zodiaku ujawnia teraz o tobie.
 
Horoskop dzienny chiński
Horoskop miesięczny chiński
Horoskop roczny chiński 2020
Horoskop chiński
Horoskop chiński miłosny
Horoskop chiński partnerski
Tarot chiński na dziś
I-Ching
Horoskop dzienny I-Ching
Wróżba Chien Tung

Starożytna nauka o liczbach znana jako Numerologia, jak sama nazwa wskazuje, czerpie swoją wiedzę ze wzorców numerycznych. Ponieważ mówi się, że każda liczba emituje osobistą wibrację, ludzie o różnych liczbach urodzenia mają różne cechy.Horoskopy dla znaku:


Znak zodiaku: Lew


Horoskop to astrologiczna mapa lub diagram przedstawiający pozycje Słońca, Księżyca, planet, aspekty astrologiczne i wrażliwe kąty w momencie zdarzenia, takiego jak moment narodzin danej osoby.


Lew: Od 23 Lipca do 23 Sierpnia
Odpowiedni zawód to: aktor, prezenter, jubiler, stanowiska kierownicze, doradca finansowy
Szczęśliwe kamienie: Bursztyn, Amazonit, Jaspis, Rubin, Kryształ Górski, Topaz, Granat, Heliotrop, Agat
Szczęśliwy dzień: niedziela
Szczęśliwa liczba: 1 oraz 4
Szczęśliwy kolor: żółty, złoty, pomarańcz
Znak: Stały
Kwiat: Słonecznik, Mimoza
Metale: Złoto
Esencje: Kadzidło, Gruszka, Pomarańczowy
Zwierzęta: Pies, Pantera, Kanarek
Znaki Zodiaku przychylne Lwom: Waga, Strzelec, Baran, Lew
Żywioł: Ogień: nie jest go łatwo opanować i oznacza proces, a nie rzecz. Jak wybuchnie, potrafi zużyć powietrze, zagotować wodę i przypalić ziemię.
Planeta: Słońce: znaczenie symboliczne - źródło życia: strefa wpływu - osobowość. Dodaje energii i wzmacnia. Jest pierwiastkiem męskim w każdej charakterystyce. Kojarzy się z godnością, zdrowiem, przywództwem, własnym ja, a także zdolnościami i doświadczeniem.

Mocne strony Lwa:
To prawdziwy król życia. Energiczny, inteligentny, pewny siebie, świadomy swoich zalet, idzie przez życie przebojem. Zwykle prędzej czy później (ale raczej prędzej) osiąga wysokie stanowiska. Jego szlachetna i wspaniałomyślna natura oraz umiejętność sprawiedliwej oceny sprawia, że jako szef zwykle jest lubiany. świetnie potrafi organizować pracę zespołową. Dzięki wybitnej, mocnej osobowości i urokowi osobistemu, w każdym gronie w mig staje się ośrodkiem zainteresowania i duszą towarzystwa. W jego naturze jest wiele serdeczności. Szarmancki, uprzejmy i hojny, umie sprawić, by każdy w jego obecności czuł się uprzywilejowany i obdarowany. W miłości Lew (a także Lwica) jest zdobywcą i w związku to on zwykle jest stroną dominującą.

Jego słabości:
Fatalnie znosi krytykę. Potrafi być bardzo nieprzyjemny, gdy usłyszy od kogoś, że ma jakieś słabe strony. Jego piętą achillesową jest bowiem próżność i przekonanie o własnej doskonałości. Dlatego też często zdarza mu się złapać na lep pochlebstw. Najłatwiej pozyskać go, wielbiąc i adorując jego królewski majestat. Bywa rozrzutny, gdyż za wszelką cenę pragnie błyszczeć i imponować. Trzeba się liczyć z tym, że najchętniej słucha własnych wystąpień i rzadko dopuszcza innych do głosu, a jeśli już, to po to, by udowodnić, że rozmówca nie ma racji.

Jak z nim rozmawiać? Traktując rozmowę jak grę, lubi bowiem dyskusje pełne kurtuazji, zabarwione uwodzicielską nutą i odrobiną erotyzmu.
Jak go kochać? Zachowując szczerość. Jest w stanie pogodzić się z wieloma rzeczami, pod warunkiem, że znane mu są zasady gry.
Jak go przekonać? Na początku i tak powie ci "nie". Ale jeśli skłonisz go, by pomyślał perspektywicznie, być może zauważy korzyści płynące z twych rad.
Jak go rozruszać? Mówiąc mu komplementy. Chce być podziwiany, a to działa na niego stymulująco.
Jak go zadziwić? Podejmując się realizacji przedsięwzięć, które uważa za nierealne. To mu imponuje.
Jak go wzruszyć? Nieoczekiwanym, miłym gestem, np. drobiazgiem z karteczką "Specjalnie dla Ciebie".
Jak go zatrzymać? Nie oszukując. Jego deklaracje mają większą wartość niż wszelkie umowy na piśmie, więc nie wolno zawieść jego zaufania.
Jak mu doradzać? Bardzo taktownie, niczego nie narzucając, Lew ma bowiem buntowniczą naturę.
Jak go rozszyfrować? Analizując jego śmiech, który wyraża zaufanie i sympatię do rozmówcy.
Jak go rozweselić? Kiedy Lew się śmieje, robi to z całego serca. Najłatwiej sprowokować go do śmiechu w gronie rodziny i przyjaciół.

Horoskopy:

CodziennyCodzienny Codzienny miłosnyCodzienny miłosny Codzienny tarotaCodzienny tarota Codzienny anielskiCodzienny anielski
 
TygodniowyTygodniowy Tygodniowy miłosnyTygodniowy miłosny Tygodniowy tarotaTygodniowy tarota MiesięcznyMiesięczny
 
Miesięczny miłosnyMiesięczny miłosny Miesięczny tarotaMiesięczny tarota RocznyRoczny 2021 Roczny anielskiRoczny anielskiObliczanie biorytmuWykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.
Jeżeli zdecydujecie się Państwo na poznanie swojej przyszłości, to będziecie mieli możliwość skorzystania z naszej witryny internetowej, na której znajdziecie bardzo wiele ciekawych podpowiedzi oraz rozwiązań dla siebie. Na naszej witrynie można znaleźć bardzo wiele ciekawych horoskopów oraz porad, które pozwolą Wam z całą pewnością rozwiązać wiele posiadanych problemów oraz odpowiedzą na mnóstwo nurtujących Was wielokrotnie pytań. Możecie znaleźć u nas Państwo jednocześnie horoskop partnerski, jak i chiński. Każdy z przedstawionych u nas horoskopów będzie dawał Wam możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego o sobie oraz swojej przyszłości. Również przygotowana przez współpracujących z nami specjalistów numerologia z całą pewnością będzie pomocna w wielu kwestiach. Stale dodajemy nowe horoskopy oraz informacje na naszej witrynie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących poznać swoją przyszłość.


Faza księżycowa lub fazy księżyca to kształt bezpośrednio oświetlonej przez słońce części Księżyca widzianej z Ziemi. Fazy księżycowe stopniowo zmieniają się w okresie miesiąca synodalnego (około 29,53 dni), gdy przesunięte są pozycje orbitalne Księżyca wokół Ziemi i Ziemi wokół Słońca.Wiek księżyca: 10

Fazy księżyca - zobacz więcej

Wprowadź datę urodzenia, aby obliczyć dokładny dzień tygodnia oraz znak zodiaku, w którym się urodziłeś:Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.