Postaw tarota, sprawdź wróżbę
 Aktualne horoskopy


Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy


Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy


Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dietało
Jaki prezentło
Jak uwieśćło
Jaka planetało
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskopy dla znaku:

 

Znak zodiaku: Lew


Lew: Od 23 Lipca do 23 Sierpnia
Odpowiedni zawód to: aktor, prezenter, jubiler, stanowiska kierownicze, doradca finansowy
Szczęśliwe kamienie: Bursztyn, Amazonit, Jaspis, Rubin, Kryształ Górski, Topaz, Granat, Heliotrop, Agat
Szczęśliwy dzień: niedziela
Szczęśliwa liczba: 1 oraz 4
Szczęśliwy kolor: żółty, złoty, pomarańcz
Znak: Stały
Kwiat: Słonecznik, Mimoza
Metale: Złoto
Esencje: Kadzidło, Gruszka, Pomarańczowy
Zwierzęta: Pies, Pantera, Kanarek
Znaki Zodiaku przychylne Lwom: Waga, Strzelec, Baran, Lew
Żywioł: Ogień: nie jest go łatwo opanować i oznacza proces, a nie rzecz. Jak wybuchnie, potrafi zużyć powietrze, zagotować wodę i przypalić ziemię.
Planeta: Słońce: znaczenie symboliczne - źródło życia: strefa wpływu - osobowość. Dodaje energii i wzmacnia. Jest pierwiastkiem męskim w każdej charakterystyce. Kojarzy się z godnością, zdrowiem, przywództwem, własnym ja, a także zdolnościami i doświadczeniem.

Mocne strony Lwa:
To prawdziwy król życia. Energiczny, inteligentny, pewny siebie, świadomy swoich zalet, idzie przez życie przebojem. Zwykle prędzej czy później (ale raczej prędzej) osiąga wysokie stanowiska. Jego szlachetna i wspaniałomyślna natura oraz umiejętność sprawiedliwej oceny sprawia, że jako szef zwykle jest lubiany. świetnie potrafi organizować pracę zespołową. Dzięki wybitnej, mocnej osobowości i urokowi osobistemu, w każdym gronie w mig staje się ośrodkiem zainteresowania i duszą towarzystwa. W jego naturze jest wiele serdeczności. Szarmancki, uprzejmy i hojny, umie sprawić, by każdy w jego obecności czuł się uprzywilejowany i obdarowany. W miłości Lew (a także Lwica) jest zdobywcą i w związku to on zwykle jest stroną dominującą.

Jego słabości:
Fatalnie znosi krytykę. Potrafi być bardzo nieprzyjemny, gdy usłyszy od kogoś, że ma jakieś słabe strony. Jego piętą achillesową jest bowiem próżność i przekonanie o własnej doskonałości. Dlatego też często zdarza mu się złapać na lep pochlebstw. Najłatwiej pozyskać go, wielbiąc i adorując jego królewski majestat. Bywa rozrzutny, gdyż za wszelką cenę pragnie błyszczeć i imponować. Trzeba się liczyć z tym, że najchętniej słucha własnych wystąpień i rzadko dopuszcza innych do głosu, a jeśli już, to po to, by udowodnić, że rozmówca nie ma racji.

Jak z nim rozmawiać? Traktując rozmowę jak grę, lubi bowiem dyskusje pełne kurtuazji, zabarwione uwodzicielską nutą i odrobiną erotyzmu.
Jak go kochać? Zachowując szczerość. Jest w stanie pogodzić się z wieloma rzeczami, pod warunkiem, że znane mu są zasady gry.
Jak go przekonać? Na początku i tak powie ci "nie". Ale jeśli skłonisz go, by pomyślał perspektywicznie, być może zauważy korzyści płynące z twych rad.
Jak go rozruszać? Mówiąc mu komplementy. Chce być podziwiany, a to działa na niego stymulująco.
Jak go zadziwić? Podejmując się realizacji przedsięwzięć, które uważa za nierealne. To mu imponuje.
Jak go wzruszyć? Nieoczekiwanym, miłym gestem, np. drobiazgiem z karteczką "Specjalnie dla Ciebie".
Jak go zatrzymać? Nie oszukując. Jego deklaracje mają większą wartość niż wszelkie umowy na piśmie, więc nie wolno zawieść jego zaufania.
Jak mu doradzać? Bardzo taktownie, niczego nie narzucając, Lew ma bowiem buntowniczą naturę.
Jak go rozszyfrować? Analizując jego śmiech, który wyraża zaufanie i sympatię do rozmówcy.
Jak go rozweselić? Kiedy Lew się śmieje, robi to z całego serca. Najłatwiej sprowokować go do śmiechu w gronie rodziny i przyjaciół.

Horoskopy:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2020
Roczny anielski
Roczny anielski
Obliczanie biorytmu


Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Tarot

 
Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.
 Postaw Tarota celu życia * Postaw Tarota decyzji * Postaw Tarota kariera, praca, finanse * Postaw Tarota kariery na dziś * Postaw Tarota miłosnego * Postaw Tarota miłosnego na dziś * Postaw Tarota miłosnego dla singli * Postaw Tarota na dziś * Postaw Tarota ogólnego * Postaw Tarota partnerskiego * Postaw Tarota TAK czy NIE * Postaw Tarota ze snów * Postaw Tarota zwierząt * Postaw Tarota anielskiego * Postaw Tarota astrologicznego * Postaw Tarota Celtyckiego * Postaw Tarot Chińskiego na dziś * Postaw Tarota Cygańskiego * Postaw Tarota Egipskiego * Postaw Tarota Hawajskiego * Postaw Tarota Hebrajskiego * Postaw Tarota Perskiego * Postaw Tarota runicznego * Sprawdź Wyrocznię Anubisa * Sprawdź Wyrocznię Belline * Sprawdź Wyrocznię Tao * Sprawdź Wyrocznię Tak czy Nie * Sprawdź Wróżbę TAK czy NIE
 Kalkulator miłosny

 
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Jeżeli zdecydujecie się Państwo na poznanie swojej przyszłości, to będziecie mieli możliwość skorzystania z naszej witryny internetowej, na której znajdziecie bardzo wiele ciekawych podpowiedzi oraz rozwiązań dla siebie. Na naszej witrynie można znaleźć bardzo wiele ciekawych horoskopów oraz porad, które pozwolą Wam z całą pewnością rozwiązać wiele posiadanych problemów oraz odpowiedzą na mnóstwo nurtujących Was wielokrotnie pytań. Możecie znaleźć u nas Państwo jednocześnie horoskop partnerski, jak i chiński. Każdy z przedstawionych u nas horoskopów będzie dawał Wam możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego o sobie oraz swojej przyszłości. Również przygotowana przez współpracujących z nami specjalistów numerologia z całą pewnością będzie pomocna w wielu kwestiach. Stale dodajemy nowe horoskopy oraz informacje na naszej witrynie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących poznać swoją przyszłość.