Postaw tarota, sprawdź wróżbę
 Aktualne horoskopy


Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy


Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy


Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dietało
Jaki prezentło
Jak uwieśćło
Jaka planetało
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskopy dla znaku:

 

Znak zodiaku: Panna


Panna: Od 24 Sierpnia do 22 Września
Odpowiedni zawód to: informatyk, dziennikarz, naukowiec, lekarz, ksiądz, urzędnik
Szczęśliwe kamienie: Bursztyn, Karneol, Sodalit, Nefryt, Opal, Szafir, Beryl
Szczęśliwy dzień: środa
Szczęśliwa liczba: 3
Szczęśliwy kolor: fiolet, szary
Znak: Zmienny
Kwiat: Werbena, Hiacynt
Metale: Merkury
Esencje: Lawenda, Tytoń
Zwierzęta: Pies
Znaki Zodiaku przychylne Pannom: Skorpion, Byk, Koziorożec, Panna
Żywioł: Ziemia: piaszczysta lub żyzna nadaje się pod budowę lub uprawę. Potrafi utrzymać bieg wody, użyczyć miejsca ognisku, i współistnieć z powietrzem.
Planeta: Merkury: znaczenie symboliczne - posłaniec: strefa wpływu - myśli Szybki i wszechstronny. Ma wpływ na rozum, myśli, zasięg emocjonalny, niedalekie podróże i aktywność, zręczność, umiejętność wyrażania się, intelekt, oraz na wszystko co jest związane z porozumiewaniem się.

Mocne strony Panny:
To realistka, stojąca obiema nogami mocno na ziemi. Najwyraźniej cechę tę widać w jej podejściu do pieniędzy: żadnych nieprzemyślanych wydatków, ryzykownych inwestycji, zero hazardu. Jej oszczędność jest przysłowiowa. Lubi mieć odłożoną pewną sumkę na czarną godzinę - to daje jej poczucie bezpieczeństwa. W jej naturze jest wiele serdeczności, a także szarmanckość i uprzejmość. Panna jest uosobieniem solidności. Nie cierpi niedoróbek - każdą sprawę zawsze doprowadzi do końca. Umiejętność logicznego myślenia, dokładność i drobiazgowość, trzeźwe podejście do życiowych spraw narażają ją czasem na zarzut pedanterii, a nawet wyrachowania. Ale emanujący z niej chłód jest pozorny -to raczej spokój, wynikający z przekonania, że każde posunięcie wymaga głębokiego namysłu. Zasadę tę stosuje także w miłości. Ale kto zdobędzie Pannę, może liczyć na jej wierność i lojalność.

Jej słabości:
Umiłowaniem pedantycznego porządku często działa na nerwy mniej porządnym bliźnim. Potrafi nieustannie krytykować, nawet tego nie zauważając, czym zraża do siebie co wrażliwsze natury. Przywiązanie do ustalonych zasad i uregulowanego trybu życia czasami utrudnia jej działanie w sytuacjach podbramkowych. Bywa irytująco konserwatywna: działa według własnego schematu, poza który ciężko się jej oderwać.

Jak z nią rozmawiać? Tylko konkrety! Panna nie zwykła zaprzątać sobie głowy ogólnikami.
Jak ją kochać? Uświadamiając jej, że nie chodzi o obowiązek, lecz o pragnienie i emocje.
Jak ją przekonać? Kładąc nacisk na to, co służy dobru ogółu. Panna bowiem nigdy nie działa z niedogodnych czy egoistycznych pobudek.
Jak ją rozruszać? Narzucając jej bardzo dużo obowiązków. Wtedy bardziej się angażuje.
Jak ją zadziwić? Pozostając artystą w każdym calu. Artystyczna natura nie jest cechą Panny, toteż bardzo ją ceni u innych.
Jak ją wzruszyć? Chwaląc to, co robi. Nie zdaje sobie sprawy z własnej użyteczności i wartości. Przypomnienie o tym dobrze jej zrobi.
Jak ją zatrzymać? Jak ognia unikaj zagrożenia w sferze finansów. Anarchia w sprawach materialnych sprawia, że czym prędzej się wycofuje.
Jak jej doradzać? Zapewniając, że można dużo zyskać przy małym ryzyku. Lęk przed niepowodzeniem działa na nią paraliżująco.
Jak ją rozszyfrować? Obserwując. Gdy ma na coś ochotę, wstydzi się o tym powiedzieć.
Jak ją rozweselić? Nie lubi wulgarności, ale odpowiadają jej lekko pikantne opowieści.

Horoskopy:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2020
Roczny anielski
Roczny anielski
Obliczanie biorytmu


Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Tarot

 
Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.
 Postaw Tarota celu życia * Postaw Tarota decyzji * Postaw Tarota kariera, praca, finanse * Postaw Tarota kariery na dziś * Postaw Tarota miłosnego * Postaw Tarota miłosnego na dziś * Postaw Tarota miłosnego dla singli * Postaw Tarota na dziś * Postaw Tarota ogólnego * Postaw Tarota partnerskiego * Postaw Tarota TAK czy NIE * Postaw Tarota ze snów * Postaw Tarota zwierząt * Postaw Tarota anielskiego * Postaw Tarota astrologicznego * Postaw Tarota Celtyckiego * Postaw Tarot Chińskiego na dziś * Postaw Tarota Cygańskiego * Postaw Tarota Egipskiego * Postaw Tarota Hawajskiego * Postaw Tarota Hebrajskiego * Postaw Tarota Perskiego * Postaw Tarota runicznego * Sprawdź Wyrocznię Anubisa * Sprawdź Wyrocznię Belline * Sprawdź Wyrocznię Tao * Sprawdź Wyrocznię Tak czy Nie * Sprawdź Wróżbę TAK czy NIE
 Kalkulator miłosny

 
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Wiele osób pragnie poznać swoją przyszłość i dowiedzieć się, co może ich w przyszłości spotkać. Możliwe jest obecnie dowiedzenie się wszystkiego konkretnie co będzie się chciało wiedzieć lub części, która będzie nas interesowała. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli możliwość dowiedzenia się wszystkiego o horoskopach oraz swojej przyszłości. Wybrany przez Was !horoskop! będzie w stanie podpowiedzieć przykładowo jak rozwiązać dany problem lub doradzi co wybrać w danej sytuacji. Każdy ze znajdujących się horoskopów na naszej witrynie internetowej został starannie przygotowany i jest oferowany wszystkim zainteresowanym poznaniem swojej przyszłości. U nas możecie znaleźć Państwo horoskopy codzienne, tygodniowe, partnerskie i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą witryną internetową oraz wybrania dla siebie jakichś ciekawych rozwiązań na poznanie swojej przyszłości. Najczęściej wybierany jest przez naszych gości horoskop dzienny.