Początek

Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny chiński
Tygodniowy
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny tarota
Roczny na 2018
Roczny chiński 2018
Roczny anielski
Partnerski
Urodzeniowy
Księżycowy
Planetarny

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki
Chiński
Chiński miłosny
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

www.cardstarot.com 
 
 
Horoskop miesięczny
 
Znak zodiaku: Ryby


Horoskop na miesiąc: StyczeńNa początku stycznia Ryby mogą spodziewać się wielu szczęśliwych okazji i pomyślnych zbiegów okoliczności. Mogą otrzymać ciekawe, długoterminowe propozycje, które przyniosą im korzyści, jeśli je tylko wykorzystają. Mają możliwość pomnożyć swój majątek lub wygrać w grach losowych. Powinny jednak uważać, aby nie popaść w samozadowolenie i nadal wytrwale pracować, ponieważ tylko wtedy możliwe jest odniesienie prawdziwego sukcesu. Na balach karnawałowych zrobią furorę, będą skupiać na sobie uwagę wszystkich, dzięki swojej elokwencji i komunikatywności. W trzecim tygodniu miesiąca powinny kontynuować zaczęte zadania i nie rozpoczynać nowych przedsięwzięć. Mogą poczuć się zmęczone i zniechęcone, życie towarzyskie będzie je nudzić i zaczną wycofywać się do swojego życia wewnętrznego. W pracy mogą liczyć na uznanie i dodatkowe pieniądze, możliwa jest podwyżka lub premia. Ryby, które prowadzą własną działalność gospodarczą mogą spodziewać się rozwoju i nowych zleceń. Osoby bez stałego zajęcia mogą znaleźć ofertę, która będzie spełniała ich oczekiwania. Będą teraz bardzo sumienne, pracowite i obowiązkowe, co przełoży się na efekty. W stałych związkach nastąpi ożywienie uczuć, zapanuje prawdziwa miłosna atmosfera i romantyczność. Te z nich, które jeszcze nie podjęły decyzji o ślubie, mogą teraz zacząć ustalać szczegóły w tym temacie. Samotne Ryby będą przyciągać do siebie płeć przeciwną, działając jak magnes. Mogą zawierać nowe znajomości, jednak nie zaangażują się uczuciowo na tyle mocno, aby stworzyć stały związek. Zdrowie i samopoczucie będą mieć teraz wyjątkowo dobre, jedynie pod koniec miesiąca mogą dopadać je emocjonalne dołki, zwątpienie i zniechęcenie. Mogą stać się wtedy nerwowe i spięte.


Wszystkie znaki:

 Miesiąc   Dzień    :   Znak zodiaku 
      

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyObliczanie biorytmuTAROT
 
Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart na Twoje pytanie. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.
 
Postaw Tarota celu życia * Postaw Tarota Egipskiego * Postaw Tarota miłosnego * Postaw Tarota TAK czy NIE * Postaw Tarota Cygańskiego * Postaw Tarota runicznego * Postaw Tarota anielskiego * Postaw Tarota na dziś * Postaw Tarota miłosnego na dziś * Postaw Tarota kariery na dziś * Postaw Tarota ogólnego
 


Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 
Uruchom kalkulator
 

 
 
 
 
  
 Najnowsze gry online w najlepszej jakości. Tysiące gier flash podzielonych na kategorie.  Zapraszamy... 
 Kontakt | Napisz | O nas | Osiągnięcia | Pomoc | Reklama 

copyright 2001-2018 Wacek