Początek

Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny chiński
Tygodniowy
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny tarota
Roczny na 2018
Roczny chiński 2018
Roczny anielski
Partnerski
Urodzeniowy
Księżycowy
Planetarny

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki
Chiński
Chiński miłosny
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

www.cardstarot.com 
 
 
Horoskop miesięczny
 
Znak zodiaku: Wodnik


Horoskop na miesiąc: StyczeńWodniki będą w styczniu głównie zajmować się wypełnianiem rutynowych, nudnych i nie dających satysfakcję zadań, będą przy tym znudzone uciążliwą pracą. Nie ma dla nich nic gorszego niż skupianie się na wykonywaniu wciąż tego samego. Równie trudne okaże się dla nich załatwianie urzędowych spraw, których może być teraz znacznie więcej niż dotychczas. Będzie trzeba także podporządkować się strukturom i normom. To wszystko sprawi, że Wodniki poczują się zmęczone nadmiarem obowiązków, jakie będą miały do wykonania. Od drugiej połowy miesiąca nie będą w stanie wytrzymać i zaczną działać po swojemu wprowadzając w życie nowe rozwiązania. Przestaną dostrzegać wymagania stawiane wobec nich i będą na każdym kroku podkreślać swoją indywidualność. Ich życie towarzyskie nabierze rozpędu, Wodniki będą teraz bywać na balach i imprezach karnawałowych. W stałych związkach na początku miesiąca może dochodzić do nieporozumień i kłótni. Ze strony partnera mogą spodziewać się scen zazdrości i nie będą w stanie przetłumaczyć im, że tłum wokół nich to tylko zwykli znajomi. W drugiej połowie stycznia mogą liczyć na szczęście, gdyż partner stanie się dla nich wyrozumiały i tolerancyjny, zaczną więcej czasu spędzać razem, bawić się na imprezach i uprawiając ulubione, zimowe sporty. W pracy będzie podobnie, gdyż pierwsze dwa tygodnie miesiąca upłyną im na wykonywaniu uciążliwych obowiązków. Myśleć będą jednak o niebieskich migdałach, a do pracy będą chodzić, bo trzeba. Znacznie lepiej będzie się działo w drugiej połowie miesiąca, gdy wykażą się kreatywnością i pomysłowością. W sprawach zawodowych mogą pojawić się wtedy nowe perspektywy, możliwości i propozycje, które dadzą im wiele radości i zadowolenia. Wodniki mogą narzekać na początku stycznia na bóle kręgosłupa i stawów, jednak już w drugiej połowie ich zdrowie i samopoczucie będzie znacznie lepsze.


Wszystkie znaki:

 Miesiąc   Dzień    :   Znak zodiaku 
      

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyObliczanie biorytmuTAROT
 
Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart na Twoje pytanie. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.
 
Postaw Tarota celu życia * Postaw Tarota Egipskiego * Postaw Tarota miłosnego * Postaw Tarota TAK czy NIE * Postaw Tarota Cygańskiego * Postaw Tarota runicznego * Postaw Tarota anielskiego * Postaw Tarota na dziś * Postaw Tarota miłosnego na dziś * Postaw Tarota kariery na dziś * Postaw Tarota ogólnego
 


Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 
Uruchom kalkulator
 

 
 
 
 
  
 Najnowsze gry online w najlepszej jakości. Tysiące gier flash podzielonych na kategorie.  Zapraszamy... 
 Kontakt | Napisz | O nas | Osiągnięcia | Pomoc | Reklama 

copyright 2001-2018 Wacek