Postaw tarota, sprawdź wróżbę 
 
 
Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


ARKANA WIELKIE

 

Pełna i złożona interpretacja kart Wielkich Arkan.10. Koło Fortuny

Popularny symbol nicości świata materialnego i dążenie do zdobycia dóbr doczesnych. Dla myślicieli neoplatońskich koło było najdoskonalszą figurą geometryczną, kojarzącą się z kręgiem niebios (wizja Ezechiela: różne hierarchie albo stopnie stworzenia; wygląd kół i robota jakby koło było pośrodku koła). W systemie Lulla koło oznaczało niebo wraz z jego sferami i było najczęściej stosowaną figurą mnemoniczną. W terminologii alchemicznej odwrócenie koła odnosiło się do zakończenia jednego etapu i rozpoczęcia nowego. Podobną konotację niesie liczba 10, która zawierając w sobie wszystkie liczby niższe oznacza spełnienie. Punkt zwrotny w wędrówce Głupca, moment ostatecznego zerwania ze światem doczesnym, od którego nie ma już odwrotu. Koło atrybut bogini losu, Tyche później Nemesis . Koło fortuny to antyczny emblemat niestałości, zmienności losu ludzkiego, a w średniowieczu - niezmienności losu ludzkiego, mający dowieść przez wracanie do pozycji początkowej, że przeznaczeniem człowieka jest pozostać w przeznaczonym mu stanie, a grzechem - szukać awansu (Ezechiel opisuje koła wozu cherubów, które pełne są oczu, i stoją, i poruszają się zarazem). Koło wpisane w kwadrat - kabalistyczny emblemat iskry boskiego ognia ukrytej w materii; koło jest dynamicznym, rozwijającym się centrum, kwadrat przedstawia aspekt statyczny. koło symbolizuje Niebo, kwadrat - Ziemię.

Liczba 10

święta liczba, symbol całkowitości, dualizmu życia i śmierci, suma palców obu rąk, obu nóg; w systemie dziesiętnym nawrót do jedności na wyższym etapie, rozpoczyna nową serię. Przedstawione w formie trójkąta przy pomocy kropek wyobraża początek i koniec; narodzenie, rozwój i śmierć. W ciele ludzkim emblemat duszy, mózgu, serca. Przez mistyków zwana Ręką Boga, o naturze słonecznej, nieskończonej, duchowej. W astrologii znak i gwiazdozbiór Koziorożec, wpływa na inteligencję, tworzyGłupiec * Mag * Papieżyca * Cesarzowa * Cesarz * Papież * Kochankowie * Rydwan * Sprawiedliwość * Pustelnik * Koło Fortuny * Moc * Wisielec * Śmierć * Umiarkowanie * Diabeł * Wieża * Gwiazda * Księżyc * Słońce * Sąd Ostateczny * ŚwiatObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Wielu z was zadaje sobie zapewnie pytanie, czym tak naprawdę jest horoskop?
Pytanie to zadawane jest już od tysięcy lat, gdyż jak wiadomo pierwsze horoskopy tworzone były w Babilonie, Indiach i Mezopotamii już około 5000 lat temu.
Otóż, odpowiedź jest bardzo prosta, poza oczywistym stwiedzeniem że jest to jedna z dziedzin astrologi, horoskop to nauka o nas samych. Jest to w pewnym sensie jakby ukryty kod, inny dla każdego człowieka. A dzięki naszej stronie będziesz mógł go odszyfrować.