Dni tygodnia

Według starych astrologicznych przesłanek i późniejszych związanych z nimi przesądami, dzień tygodnia w którym urodził się człowiek ma bardzo duże znaczenie na jego życie, przywary, cechy charakteru i skłonności. Według astrologii każdym dniem tygodnia włada inna planeta, jak również nasz odwieczny satelita Księżyc i dające życie Słońce. Zgodnie z odmiennym charakterem każdej z otaczających nas planet, urodzeni w podlegającym ich dniom, obdarzani są innym charakterem, pasjami i cechami psychicznymi. Sprawdź w jakim dniu tygodnia się urodziłeś i przeczytaj swoją astrologiczną prognozę płynącą z dnia urodzenia i władającą nim planetą. Po prostu wpisz swoją datę urodzenia:
Wybierz dzień twoich urodzin:

 

 

 

 

 

 

 


Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Uruchom kalkulator
 Kalkulator astrologiczny


Nie wiesz jaki jest twój znak zodiaku, chcesz sprawdzić w jakim dniu tygodnia się urodziłeś, możesz to zrobić przy pomocy naszego kalkulatora astrologicznego.
Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.