fazi.pl Facebook
Google Play App StoreDziś jest czwartek 28 października 2021 r. 

Co dziś w gwiazdach? Przeczytaj swój darmowy horoskop na dziś, aby uzyskać codzienne porady. Dowiedz się, co gwiazdy przepowiadają Ci dzisiaj.


BaranBaran BykByk BliąniętaBliźnięta
 
RakRak LewLew PannaPanna
 
WagaWaga SkorpionSkorpion StrzelecStrzelec
 
KoziorożecKoziorożec WodnikWodnik RybyRyby
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Przeczytaj swój horoskop miłosny, aby dowiedzieć się o miłości, romansie, związkach i kompatybilności między znakami. Zrozum zgodność w romantycznych związkach dzięki mądrości gwiazd. Sprawdź swój codzienny horoskop miłosny, aby odkryć i poprawić swoje perspektywy miłości i relacji.
 
Horoskop dzienny miłosny
Horoskop tygodniowy miłosny
Horoskop partnerski
Tarot miłosny
Tarot miłosny na dziś
Tarot miłosny dla singli
Karta miłości
Kalkulator miłosny
Kocha nie kocha?
Miłosna kula
Miłosne ciasteczko
Księga miłości

Według chińskiej astrologii rok urodzenia mówi ci nie tylko swój wiek. Dowiedz się, co twój chiński znak zodiaku ujawnia teraz o tobie.
 
Horoskop dzienny chiński
Horoskop miesięczny chiński
Horoskop roczny chiński 2021
Horoskop chiński
Horoskop chiński miłosny
Horoskop chiński partnerski
Tarot chiński na dziś
I-Ching
Horoskop dzienny I-Ching
Wróżba Chien Tung

Starożytna nauka o liczbach znana jako Numerologia, jak sama nazwa wskazuje, czerpie swoją wiedzę ze wzorców numerycznych. Ponieważ mówi się, że każda liczba emituje osobistą wibrację, ludzie o różnych liczbach urodzenia mają różne cechy.
Twoja charakterystyka

Twój malec jest indywidualistą, który poszukuje własnych rozwiązań. Nadzwyczaj żywy, musi się porządnie wyhasać, by rozładować drzemiącą w nim energię. Mały Skorpion może być dzieckiem niepokornym, jednak zawsze kochającym. Na ogół uparty, narzuca swoją wolę innym. Ponieważ twój malec jest obdarzony wyjątkowo dużą wyobraźnią, uwielbia sam wymyślać sobie gry i zabawy. Uwaga! Skorpiony są bardzo emocjonalne. Szybko i niezwykle silnie przywiązują się do ludzi i otoczenia. Bardzo ważna w ich życiu jest przyjaźń i przez wiele lat utrzymują bliskie kontakty z towarzyszami dziecięcych zabaw. Wychowanie małego Skorpiona jest raczej trudne. Nie ma co jednak nadmiernie przycierać maluszkowi rogów. Zrobi to za rodziców samo życie, gdy będzie dorosły. Dziewczynka Dziewczynka-Skorpion potrzebuje łagodnego traktowania. Wtedy chętnie wygra ze swoją skrytą naturą i otworzy się przed drugą osobą. Dobrze jest słuchać jej uważnie i zachęcać do zwierzeń. Pozwoli jej to nabrać większej ufności do świata oraz wyzbyć się, typowej dla Skorpionów, podejrzliwości. W zabawie uwielbia być królewną! Chłopiec Stara się stworzyć wrażenie, że zawsze radzi sobie ze wszystkim. Starannie ukrywa swoje słabości i za nic na świecie się do nich nie przyzna! Ważne jest, by zrozumiał, że nie musi być silny przez cały czas. Ma prawo do łez i gorszego dnia... Skorpionek jest niezwykle lojalny wobec osób, które kocha. Potrafi jednak powiedzieć im prawdę prosto w oczy, nawet jeśli jest ona bolesna.

Jakie cechy rozwijać u małego Skorpiona? Zaradność i wewnętrzną siłę Ponieważ malutkie Skorpiony są bardzo wrażliwe i łatwo je zranić, warto rozwijać w nich odporność. Pomoże to w łagodniejszy sposób przebrnąć im przez wszystkie osobiste kłopoty i ciężkie życiowe próby. Intuicję i głęboką wrażliwość Już w dzieciństwie potrafi zajrzeć do wnętrza bliźnich, dostrzec wszystko, co dzieje się pod powierzchnią. Wspaniale potrafi wykorzystywać swoją intuicję i instynkt. Ważne jest, by nauczył się ufać... innym. Silne dążenie do celu Posiada niezwykle rzadką umiejętność całkowitego poświęcenia się temu, co pragnie zrobić. Nie walcz z jego uporem - ta cecha przyda mu się w życiu - będzie też uparcie dążył do celu.


Obliczanie biorytmuWykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:
To dobry dzień na planowanie, spojrzenie wstecz i ocenę. Osiągnięcia, zarówno obecne, jak i przeszłe, można analizować i oceniać pod kątem ich wpływu na przyszłość. Numer Siedem dni jest przeznaczony do medytacji i kontaktu z twoimi najskrytszymi uczuciami. Jest to również dobry dzień na cofnięcie się do ostatnich działań, aby ocenić zalety swoich działań i zobaczyć, co najbardziej potrzebujesz zmienić. Jednak na ten dzień nie ma nowych początków ani zmian, zostaw to na inny czas lepiej dostosowany do tych czynności.

Odpowiednie zajęcia: ogrodnictwo, planowanie, gry planszowe, patrzenie wstecz.W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.

Wielu z was zadaje sobie zapewnie pytanie, czym tak naprawdę jest horoskop?
Pytanie to zadawane jest już od tysięcy lat, gdyż jak wiadomo pierwsze horoskopy tworzone były w Babilonie, Indiach i Mezopotamii już około 5000 lat temu.
Otóż, odpowiedź jest bardzo prosta, poza oczywistym stwiedzeniem że jest to jedna z dziedzin astrologi, horoskop to nauka o nas samych. Jest to w pewnym sensie jakby ukryty kod, inny dla każdego człowieka. A dzięki naszej stronie będziesz mógł go odszyfrować.


Faza księżycowa lub fazy księżyca to kształt bezpośrednio oświetlonej przez słońce części Księżyca widzianej z Ziemi. Fazy księżycowe stopniowo zmieniają się w okresie miesiąca synodalnego (około 29,53 dni), gdy przesunięte są pozycje orbitalne Księżyca wokół Ziemi i Ziemi wokół Słońca.Wiek księżyca: 22

Fazy księżyca - zobacz więcej

Wprowadź datę urodzenia, aby obliczyć dokładny dzień tygodnia oraz znak zodiaku, w którym się urodziłeś:Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.