fazi.pl Facebook
Google Play App StoreDziś jest czwartek 28 października 2021 r. 

Co dziś w gwiazdach? Przeczytaj swój darmowy horoskop na dziś, aby uzyskać codzienne porady. Dowiedz się, co gwiazdy przepowiadają Ci dzisiaj.


BaranBaran BykByk BliąniętaBliźnięta
 
RakRak LewLew PannaPanna
 
WagaWaga SkorpionSkorpion StrzelecStrzelec
 
KoziorożecKoziorożec WodnikWodnik RybyRyby
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Przeczytaj swój horoskop miłosny, aby dowiedzieć się o miłości, romansie, związkach i kompatybilności między znakami. Zrozum zgodność w romantycznych związkach dzięki mądrości gwiazd. Sprawdź swój codzienny horoskop miłosny, aby odkryć i poprawić swoje perspektywy miłości i relacji.
 
Horoskop dzienny miłosny
Horoskop tygodniowy miłosny
Horoskop partnerski
Tarot miłosny
Tarot miłosny na dziś
Tarot miłosny dla singli
Karta miłości
Kalkulator miłosny
Kocha nie kocha?
Miłosna kula
Miłosne ciasteczko
Księga miłości

Według chińskiej astrologii rok urodzenia mówi ci nie tylko swój wiek. Dowiedz się, co twój chiński znak zodiaku ujawnia teraz o tobie.
 
Horoskop dzienny chiński
Horoskop miesięczny chiński
Horoskop roczny chiński 2021
Horoskop chiński
Horoskop chiński miłosny
Horoskop chiński partnerski
Tarot chiński na dziś
I-Ching
Horoskop dzienny I-Ching
Wróżba Chien Tung

Starożytna nauka o liczbach znana jako Numerologia, jak sama nazwa wskazuje, czerpie swoją wiedzę ze wzorców numerycznych. Ponieważ mówi się, że każda liczba emituje osobistą wibrację, ludzie o różnych liczbach urodzenia mają różne cechy.
Horoskop na rok 2021


Znak zodiaku: Ryby


W roku 2021 Ryby, przez swoją obojętność oraz brak zaangażowania i chęci do załatwienia swoich spraw i problemów, mogą bardzo dużo stracić w pierwszej połowie 2021 roku. Strata jest nieunikniona, Ryby powinny też bardzo uważać na oszustów, gdyż będą wokół nich osoby dwulicowe i kłamliwe, chcące coś uzyskać za ich pośrednictwem. Uważajcie więc, aby nie wpakować się w poważne problemy, za które niesprawiedliwie będziecie musiały odpowiadać. Ryby powinny absolutnie i zdecydowanie wycofać się ze wszystkich kłopotliwych układów, ponieważ grozi im pogrążenie i ponoszenie konsekwencji cudzych działań. W drugiej połowie roku znaczna poprawa, jednak nie ma co liczyć na diametralną poprawę sytuacji finansowej. Liczcie się Ryby ze zdaniem przyjaciół i rodziny, zadbajcie o związki. Dla samotnych Ryb szansa na znalezienie drugiej połówki. Początek drugiej połowy roku to dobry czas na rozpoczynanie wspólnych biznesów i podpisywanie umów oraz kontraktów.UCZUCIA: Rok 2021 zapisze ci się w sercu i pamięci na długo. Do tej pory mocno marudziłaś Rybo, zazwyczaj czując się niekochana, bądź odrzucana. W tym roku masz szansę, na przerwanie tego pasma sercowych porażek. Odważysz się na przełamanie rutyny. Ktoś, kto podoba ci się od dłuższego czasu, nagle okaże się być osobą, która jest w zasięgu twojej ręki. Wystarczy tylko chcieć. Długa opozycja Marsa ze znaku Panny, która będzie oddziaływać na ciebie przez pół roku, obudzi twoje ciało. Do tej pory najważniejsze było dla ciebie spełnienie duchowe i emocjonalne. W tym roku zobaczysz, że nie mniej ważna jest również radość z miłości fizycznej. Samotne Ryby mają wielką szansę zakończyć go z obrączką na palcu, lub zaręczynowym pierścionkiem wyeksponowanym na dłoni.

FINANSE I PRACA: Dla Ryb rok 2021 będzie rokiem zysków materialnych w zupełnie nowych dziedzinach. Będziesz podejmował nowe wyzwania, wcielał w życie nowe pomysły i idee. Ten wysiłek się opłaci, efekty będą spektakularne i proporcjonalne do włożonego wysiłku. Korzystne transakcje w pierwszej połowie roku zagwarantują zasłużony zarobek i póżniej będziesz mógł pozwolić sobie wreszcie na odpoczynek i relaks. Zapowiadają się szczęśliwe, nieprzewidziane wydarzenia i szanse zarówno w sferze finansowej jak i społecznej.

ZDROWIE: Ryby mogą liczyć w pierwszych miesiącach roku na przypływ dużej porcji życiowej energii. Ryby chorujące, nie mające pewnośCi siebie, znajdujące się w beznadziejnej sytuacji mogą z nadzieją cieszyć się możliwością znależienie sposobu na wyzdrowienie i oczekiwać nanadejście lepszych czasów. Ryby powinny, zamiast ciągłego poświęcania się rodzinie, pomyśleć o sobie i zadbać o siebie. Dobrą terapią przeciwko depresji wiosennej byłoby zażycie kąpieli błotnych. Warto naładować swoją baterię pozytywną energią i poczuć przypływ nowych sił, aby z pełną harmonią wewnętrzną i spokojem móc poświęcić się swoim codziennym obowiązkom. Ryby powinny być swiadome tego, że wszystko się uda

Ważne daty:idź na całość: 11, 14 marca, 7, 29 kwietnia, 18, 21, 25 października; uważaj: 2 stycznia, 6, 11 kwietnia, 4, 9, 12 czerwca, 8, 16 listopada.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Ryby:

CodziennyCodzienny Codzienny miłosnyCodzienny miłosny Codzienny tarotaCodzienny tarota Codzienny anielskiCodzienny anielski
 
TygodniowyTygodniowy Tygodniowy miłosnyTygodniowy miłosny Tygodniowy tarotaTygodniowy tarota MiesięcznyMiesięczny
 
Miesięczny miłosnyMiesięczny miłosny Miesięczny tarotaMiesięczny tarota RocznyRoczny 2021 Roczny anielskiRoczny anielski


Obliczanie biorytmuWykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:
To dobry dzień na planowanie, spojrzenie wstecz i ocenę. Osiągnięcia, zarówno obecne, jak i przeszłe, można analizować i oceniać pod kątem ich wpływu na przyszłość. Numer Siedem dni jest przeznaczony do medytacji i kontaktu z twoimi najskrytszymi uczuciami. Jest to również dobry dzień na cofnięcie się do ostatnich działań, aby ocenić zalety swoich działań i zobaczyć, co najbardziej potrzebujesz zmienić. Jednak na ten dzień nie ma nowych początków ani zmian, zostaw to na inny czas lepiej dostosowany do tych czynności.

Odpowiednie zajęcia: ogrodnictwo, planowanie, gry planszowe, patrzenie wstecz.W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.

Wielu z was zadaje sobie zapewnie pytanie, czym tak naprawdę jest horoskop?
Pytanie to zadawane jest już od tysięcy lat, gdyż jak wiadomo pierwsze horoskopy tworzone były w Babilonie, Indiach i Mezopotamii już około 5000 lat temu.
Otóż, odpowiedź jest bardzo prosta, poza oczywistym stwiedzeniem że jest to jedna z dziedzin astrologi, horoskop to nauka o nas samych. Jest to w pewnym sensie jakby ukryty kod, inny dla każdego człowieka. A dzięki naszej stronie będziesz mógł go odszyfrować.


Faza księżycowa lub fazy księżyca to kształt bezpośrednio oświetlonej przez słońce części Księżyca widzianej z Ziemi. Fazy księżycowe stopniowo zmieniają się w okresie miesiąca synodalnego (około 29,53 dni), gdy przesunięte są pozycje orbitalne Księżyca wokół Ziemi i Ziemi wokół Słońca.Wiek księżyca: 22

Fazy księżyca - zobacz więcej

Wprowadź datę urodzenia, aby obliczyć dokładny dzień tygodnia oraz znak zodiaku, w którym się urodziłeś:Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.