fazi.pl Facebook
Google Play App StoreDziś jest czwartek 28 października 2021 r. 

Co dziś w gwiazdach? Przeczytaj swój darmowy horoskop na dziś, aby uzyskać codzienne porady. Dowiedz się, co gwiazdy przepowiadają Ci dzisiaj.


BaranBaran BykByk BliąniętaBliźnięta
 
RakRak LewLew PannaPanna
 
WagaWaga SkorpionSkorpion StrzelecStrzelec
 
KoziorożecKoziorożec WodnikWodnik RybyRyby
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Przeczytaj swój horoskop miłosny, aby dowiedzieć się o miłości, romansie, związkach i kompatybilności między znakami. Zrozum zgodność w romantycznych związkach dzięki mądrości gwiazd. Sprawdź swój codzienny horoskop miłosny, aby odkryć i poprawić swoje perspektywy miłości i relacji.
 
Horoskop dzienny miłosny
Horoskop tygodniowy miłosny
Horoskop partnerski
Tarot miłosny
Tarot miłosny na dziś
Tarot miłosny dla singli
Karta miłości
Kalkulator miłosny
Kocha nie kocha?
Miłosna kula
Miłosne ciasteczko
Księga miłości

Według chińskiej astrologii rok urodzenia mówi ci nie tylko swój wiek. Dowiedz się, co twój chiński znak zodiaku ujawnia teraz o tobie.
 
Horoskop dzienny chiński
Horoskop miesięczny chiński
Horoskop roczny chiński 2021
Horoskop chiński
Horoskop chiński miłosny
Horoskop chiński partnerski
Tarot chiński na dziś
I-Ching
Horoskop dzienny I-Ching
Wróżba Chien Tung

Starożytna nauka o liczbach znana jako Numerologia, jak sama nazwa wskazuje, czerpie swoją wiedzę ze wzorców numerycznych. Ponieważ mówi się, że każda liczba emituje osobistą wibrację, ludzie o różnych liczbach urodzenia mają różne cechy.
Horoskop na rok 2021


Znak zodiaku: Rak


W rok 2021 Rakom grunt będzie palił się pod nogami. Niespodziewane wydarzenia pokrzyżują im plany, w związku z czym rozpoczną rok w nerwach. Gwiazdy zalecają spokój i delikatność w działaniu - tylko to przyniesie wam wymierne korzyśCi i sukces. Samotne Raki mają bardzo duże szanse na zawarcie nowych znajomośCi i związków, a osoby żyjące w nieformalnych związkach - na ich zalegalizowanie. W biznesie wsparciem okaże się kobieta, która posłuży swoją mądrością lub będzie dobrym uczciwym partnerem. W połowie roku finalizacje kontraktów lub zawarcie korzystnych umów. Brak wam będzie radośCi życia, lecz wszystkie sprawy ułożą się po waszej myśli. Będziecie miały, drogie Raki poczucie, że czegoś wam brakuje, że nie dostajecie tyle na ile zasłużyłyście. Koniec roku przyniesie wam jednak zadowolenie, poczucie stabilizacji i spokoju.UCZUCIA: Niestety na porywy namiętności i szalone wycieczki w plener pod osłoną nocy raczej nie masz co liczyć Raku. Szczególnie pierwsza połowa roku będzie dla ciebie pasmem obowiązków i wyrzeczeń. Odpowiedzialność i konsekwencja to słowa, które będą najlepiej opisywać stan twoich uczuć w pierwszych miesiącach Nowego Roku. Oczywiście nie jest to nic nagannego, jeżeli tylko będziesz się z tym dobrze czuć. Możliwe nawet, że w perspektywie ojcostwa bądź macierzyństwa takie cechy bardzo się przydadzą. To właśnie może ci przynieść znajomość, która będzie zawarta, albo zacznie rozkwitać pomiędzy sierpniem i wrześniem. W tym czasie masz szansę na zaspokojenie swoich potrzeb emocjonalnych i fizycznych bardziej niż w innych miesiącach.

FINANSE I PRACA: Na wiosnę (marzec, kwiecień) musisz bardzo uważać w pracy. Ktoś nie będzie chciał dopuścić do twojego awansu i zastawi na ciebie pułapkę! Z zemsty czy też po prostu zazdrośCi przygotuje prowokację albo jakiś podstęp, byle tylko podkopać twoją pozycję w firmie. Bądż czujny! Uważaj na fałszywych przyjaciół i nieszczere rady. Niestety, gdy wszystkie intrygi już się wyjaśnią, okaże się, że stali za nimi twoi dobrzy - zdawać by się mogło - koledzy. Przeżyjesz rozczarowanie, ale ważniejsze, byś nie poddał się przeciwnościom losu. Po burzliwym okresie przyjdzie chwila spokoju i wówczas masz szansę na powiększenie dochodów. Być może szef, gdy zorientuje się, że padłeś ofiarą prowokacji, doceni twoje prawdziwe zasługi dla firmy i wreszcie osiągniesz satysfakcję zawodową i materialną.

ZDROWIE: W roku 2021 raki poczują przyrost energii, który w typowy dla nich sposób wykorzystają dla swojej rodziny. Prosimy jednak o to, aby postawić granice temu ciągłemu pomaganiu. To powinny postanowić sobie raki w pierwszych sześciu miesiącach roku, do momentu, gdy jesienią przypomni im o tym saturn. Ważne, aby już teraz naładować baterie energią, dlatego polecamy regularny pobyt na świeżym powietrzu. Warto byłoby zastanowić się nad kursem jogi lub tai-chi. Zaskocz swoją rodzinę nowymi pomysłami i nowym światopoglądem. Raki wprowadzą w tym roku pozytywne zmiany do życia rodzinnego. Ze swoją rodziną będą nie tylko związane emocjonalnie, ale również duchowo.

Ważne daty: idź na całość: 4, 16, 26 stycznia, 19, 24 kwietnia, 11, 13 sierpnia, 22, 29 października; uważaj: 11, 14, 27 marca, 1, 10 lipca, 6, 17 grudnia.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Rak:

CodziennyCodzienny Codzienny miłosnyCodzienny miłosny Codzienny tarotaCodzienny tarota Codzienny anielskiCodzienny anielski
 
TygodniowyTygodniowy Tygodniowy miłosnyTygodniowy miłosny Tygodniowy tarotaTygodniowy tarota MiesięcznyMiesięczny
 
Miesięczny miłosnyMiesięczny miłosny Miesięczny tarotaMiesięczny tarota RocznyRoczny 2021 Roczny anielskiRoczny anielski


Obliczanie biorytmuWykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:
To dobry dzień na planowanie, spojrzenie wstecz i ocenę. Osiągnięcia, zarówno obecne, jak i przeszłe, można analizować i oceniać pod kątem ich wpływu na przyszłość. Numer Siedem dni jest przeznaczony do medytacji i kontaktu z twoimi najskrytszymi uczuciami. Jest to również dobry dzień na cofnięcie się do ostatnich działań, aby ocenić zalety swoich działań i zobaczyć, co najbardziej potrzebujesz zmienić. Jednak na ten dzień nie ma nowych początków ani zmian, zostaw to na inny czas lepiej dostosowany do tych czynności.

Odpowiednie zajęcia: ogrodnictwo, planowanie, gry planszowe, patrzenie wstecz.W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na poznanie swojej przyszłości, to będziecie mieli możliwość skorzystania z naszej witryny internetowej, na której znajdziecie bardzo wiele ciekawych podpowiedzi oraz rozwiązań dla siebie. Na naszej witrynie można znaleźć bardzo wiele ciekawych horoskopów oraz porad, które pozwolą Wam z całą pewnością rozwiązać wiele posiadanych problemów oraz odpowiedzą na mnóstwo nurtujących Was wielokrotnie pytań. Możecie znaleźć u nas Państwo jednocześnie horoskop partnerski, jak i chiński. Każdy z przedstawionych u nas horoskopów będzie dawał Wam możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego o sobie oraz swojej przyszłości. Również przygotowana przez współpracujących z nami specjalistów numerologia z całą pewnością będzie pomocna w wielu kwestiach. Stale dodajemy nowe horoskopy oraz informacje na naszej witrynie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących poznać swoją przyszłość.


Faza księżycowa lub fazy księżyca to kształt bezpośrednio oświetlonej przez słońce części Księżyca widzianej z Ziemi. Fazy księżycowe stopniowo zmieniają się w okresie miesiąca synodalnego (około 29,53 dni), gdy przesunięte są pozycje orbitalne Księżyca wokół Ziemi i Ziemi wokół Słońca.Wiek księżyca: 22

Fazy księżyca - zobacz więcej

Wprowadź datę urodzenia, aby obliczyć dokładny dzień tygodnia oraz znak zodiaku, w którym się urodziłeś:Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.