fazi.pl Facebook
Google Play App StoreDziś jest sobota 23 października 2021 r. 

Co dziś w gwiazdach? Przeczytaj swój darmowy horoskop na dziś, aby uzyskać codzienne porady. Dowiedz się, co gwiazdy przepowiadają Ci dzisiaj.


BaranBaran BykByk BliąniętaBliźnięta
 
RakRak LewLew PannaPanna
 
WagaWaga SkorpionSkorpion StrzelecStrzelec
 
KoziorożecKoziorożec WodnikWodnik RybyRyby
Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Przeczytaj swój horoskop miłosny, aby dowiedzieć się o miłości, romansie, związkach i kompatybilności między znakami. Zrozum zgodność w romantycznych związkach dzięki mądrości gwiazd. Sprawdź swój codzienny horoskop miłosny, aby odkryć i poprawić swoje perspektywy miłości i relacji.
 
Horoskop dzienny miłosny
Horoskop tygodniowy miłosny
Horoskop partnerski
Tarot miłosny
Tarot miłosny na dziś
Tarot miłosny dla singli
Karta miłości
Kalkulator miłosny
Kocha nie kocha?
Miłosna kula
Miłosne ciasteczko
Księga miłości

Według chińskiej astrologii rok urodzenia mówi ci nie tylko swój wiek. Dowiedz się, co twój chiński znak zodiaku ujawnia teraz o tobie.
 
Horoskop dzienny chiński
Horoskop miesięczny chiński
Horoskop roczny chiński 2021
Horoskop chiński
Horoskop chiński miłosny
Horoskop chiński partnerski
Tarot chiński na dziś
I-Ching
Horoskop dzienny I-Ching
Wróżba Chien Tung

Starożytna nauka o liczbach znana jako Numerologia, jak sama nazwa wskazuje, czerpie swoją wiedzę ze wzorców numerycznych. Ponieważ mówi się, że każda liczba emituje osobistą wibrację, ludzie o różnych liczbach urodzenia mają różne cechy.
Horoskop na rok 2021


Znak zodiaku: Lew
Lwy rozpoczną rok 2021 z bilansem ujemnym pod względem finansowym. Pierwsza połowa roku to nie jest dobry czas na decyzje finansowe, a zapowiadane i obiecane podwyżki lub dodatki raczej nie dojdą do skutku... Nie traćcie głowy drogie Lwy, gdyż los może rzucać wam kłody pod nogi. Macie bardzo silna osobowość, która powinna sobie ze wszystkim poradzić, jednak może was zawieść w drugiej połowie roku. Poczucie bezradnośCi zmobilizuje was do analitycznego myślenia i pracy w skupieniu i samotności, co przyniesie nieoczekiwany sukces pod koniec roku w każdej dziedzinie życia. Lwy w 2021 roku powinny szczególnie uważać na kręgosłup i układ pokarmowy oraz delikatnie obchodzić się z ostrymi narzędziami. Może okazać się, że niezbędna będzie interwencja lekarska, na którą zazwyczaj nie macie specjalnej ochoty.UCZUCIA: Nareszcie wyjdziesz z toksycznego związku, który zatruwał ci życie od lat. Styczeń może być jeszcze ciężki i prawdopodobnie będziesz się mocno Lwie wahał, ale od lutego twoje serce powinno już czuć się wolne. Jeżeli ktoś wpływał na ciebie destrukcyjnie, manipulował tobą, próbował cię omotać, to właśnie w pierwszym kwartale 2021 roku zobaczysz tę osobę w pełnym świetle i zaczniesz widzieć to, co sobą reprezentuje naprawdę. Najlepszy miesiąc na zawieranie znajomości, która może być długotrwała i satysfakcjonująca, to wrzesień. Dla Lwów, które nie planują zrywania relacji, szykują się długie rozmowy i ustalenie nowych zasad funkcjonowania związku.

FINANSE I PRACA: Musisz skończyć z biernością i brakiem pewnośCi siebie w pracy. Niektórzy zarzucają Ci nawet tchórzostwo i mają rację! Jeśli w rozpoczynającym się roku nie wykażesz się wreszcie silną wolą i zdecydowaniem, będziesz musiał wchodzić w podejrzane układy. A to grozi Ci nawet konfliktem z prawem! Unikaj wątpliwych moralnie kompromisów, nie ulegaj presji kolegów czy wspólników. I przede wszystkim uwierz w siebie! Gwiazdy mówią, że zbliża się dla ciebie pomyślny okres w interesach. Wykorzystaj to, a już na wiosnę spełnią się twoje marzenia o sukcesie. Będzie to miało związek z twoim życiem osobistym - spotkasz wreszcie prawdziwą miłość i to da Ci wiarę we własne siły i zdecydowanie poprawi twoją samoocenę. Zaczniesz wreszcie walczyć o swoją karierę. I to skutecznie!

ZDROWIE: W roku 2021 lwom będzie dopisywać zdrowie. Lwy są wytrzymałe, uparte i ... wrażliwe. Z równowagi wytrąca je fakt, jeśli coś nie dzieje się na tyle szybko, jak one tego chcą. Jeśli się czegoś nie zrozumiało, najlepiej jest się dopytać. Dobrze byłoby zastanowić się nad swoimi oczekowaniami. Lwy już dawno powiny zauważyć, że swoim dzikiem rykiem mało da się zdziałać. Lwy powinny postarać się przeciwdziałać swojej nerwowości. Dobra rada: zwolnij troszkę! Lwy są ludzmi uwielbiającymi spędzać czas w gronie rodziny, dlatego też wartobyło by zaplanować kilka weekendów z najbliższymi. Jesteś singlem? Co powiesz na odrobinę sportu i rekreacji? Ruch polepszy samopoczucie, sprowadza myśli na inne tory. Jesienią 2021 mars sprawi, że lwy będą w najlepszej formie.

Ważne daty: idź na całość: 14, 17 lutego, 5, 19 kwietnia, 17 maja, 2, 11 listopada; uważaj: 2, 27 marca, 14, 15 czerwca, 17 grudnia.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Lew:

CodziennyCodzienny Codzienny miłosnyCodzienny miłosny Codzienny tarotaCodzienny tarota Codzienny anielskiCodzienny anielski
 
TygodniowyTygodniowy Tygodniowy miłosnyTygodniowy miłosny Tygodniowy tarotaTygodniowy tarota MiesięcznyMiesięczny
 
Miesięczny miłosnyMiesięczny miłosny Miesięczny tarotaMiesięczny tarota RocznyRoczny 2021 Roczny anielskiRoczny anielski


Obliczanie biorytmuWykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:
To dobry dzień na realizację zadań wymagających współpracy. To może być dobry moment na nawiązanie nowych relacji. Liczba Dwa dni niesie ze sobą bardzo małą moc, pozwalając wydarzeniom rozwijać się naturalnie na podstawie własnych zasług. To dobry dzień na współpracę z innymi zarówno w domu, jak i w pracy, bycie towarzyskim i miłym. Powinieneś po cichu pomagać wydarzeniom naprzód, ale bez zmiany lub próby zmiany kierunku; nie dzień na nowe przedsięwzięcia.

Odpowiednie działania: transakcje biznesowe, romanse, konkurencja.W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.

Wielu z was zadaje sobie zapewnie pytanie, czym tak naprawdę jest horoskop?
Pytanie to zadawane jest już od tysięcy lat, gdyż jak wiadomo pierwsze horoskopy tworzone były w Babilonie, Indiach i Mezopotamii już około 5000 lat temu.
Otóż, odpowiedź jest bardzo prosta, poza oczywistym stwiedzeniem że jest to jedna z dziedzin astrologi, horoskop to nauka o nas samych. Jest to w pewnym sensie jakby ukryty kod, inny dla każdego człowieka. A dzięki naszej stronie będziesz mógł go odszyfrować.


Faza księżycowa lub fazy księżyca to kształt bezpośrednio oświetlonej przez słońce części Księżyca widzianej z Ziemi. Fazy księżycowe stopniowo zmieniają się w okresie miesiąca synodalnego (około 29,53 dni), gdy przesunięte są pozycje orbitalne Księżyca wokół Ziemi i Ziemi wokół Słońca.Wiek księżyca: 17

Fazy księżyca - zobacz więcej

Wprowadź datę urodzenia, aby obliczyć dokładny dzień tygodnia oraz znak zodiaku, w którym się urodziłeś:Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.