Chiromancja

Chiromancja - wróżenie z dłoni. Zagadnienie to było różnie nazywane na przestrzeni wieków np. nauka starożytna, sztuka dywinacyjna, wróżenie lub umiejętność odczytywania losów ludzkich z dłoni. Każda dłoń rozpatrywana jest oddzielnie, ponieważ według poglądów chiromantów: - lewa dłoń ma związek z tym co ukryte, a mianowicie z przeznaczeniem człowieka czyli z tym co się w jego życiu wydarza, a na co nie ma wpływu. Na podstawie lewej dłoni określany jest charakter człowieka, jego osobowość, uzdolnienia, wady i zalety - prawa dłoń służy do ustalenia postawy i działania człowieka - ta dłoń została nazwana przez chiromantów dłonią wolnej woli.
 

Linia Marsa

Linia Marsa rozpoczyna się na małym wzgórzu Marsa i biegnie w dół równolegle dolinii życia.
Linia równoległa do linii życia, prosta i czysta. Jest Twoją towarzyszką. Pomnaża siły witalne Twojego organizmu. siłę woli,odwagę, świadczy również o mocnej budowie ciała.
Odnogi linii Marsa sięgające do linii życia. Dodają Ci sił fizycznych, wigoru i dobry potencjał seksualny.
Odnogi od linii Marsa sięgające linii rozumu. W tym przypadku masz możliwość rozwinięcia swoich możliwości intelektualnychsprzyjających osiągnięciu sukcesu.
Odnogi od linii Marsa przecinające linię losu i Słońca. Jeśli będziesz nadmiernie folgował swoim namiętnościom spowodujesz zagrożeniedla swojej kariery.
Linia Marsa poprzecinana drobnymi liniami. Możesz mieć naturę wojowniczą i awanturniczą, przez co możesz stwarzać sobieproblemy. Pamiętaj. że nie wszystko da się wyegzekwować siłą.
Linia Marsa poprzecinana równoległymi liniami, które jednocześnie przecinająlinię życia. Jesteś za bardzo spolegliwy. W swoim życiu możesz spotykać się z agresywnościąi dużo na tym ucierpieć. Rada : nie pozwól robić z siebie ofiarę. Musisznauczyć się walczyć o siebie. nawet gdy będziesz musiał kogoś przez to zranić.Bądź dobrym dla dobrych. a dla niedobrych jeszcze gorszym.
Linia Marsa przebiega blisko linii życia. Masz tendencje do kłótliwości. Dysponujesz gwałtownym charakterem. Rada: znajdźsobie takie hobby, gdzie całą duszą będziesz mógł się wyżyć. Możesz teżzaangażować się w jakiś wyższy cel, o który z trudem będziesz musiał walczyć.Musisz zaakceptować to. że nie wszystko może Ci się układać podług Twojej woli.
Linia Marsa przecina linię życia i kończy się w dole dłoni na wzgórzu Księżyca. Nadmiar energii możesz wyładowywać w podróżach. W domu miejsca nie zagrzejesz.Kochasz rozpustę i alkohol.
Linia Marsa kończąca się kropką lub gwiazdką. Jako swój zawód możesz wybrać zawód wojskowego, policjanta lub inny związany zmundurem.

Linia Słońca * Linia Saturna - szczęścia * Linia Serca * Linia Głowy * Linia serca * Linia Życia * Linia Zdrowia (Merkurego) * Linia Neptuna * Linia Marsa * Linia małźeństwa * Bransoletki
Pierścień Wenery (Wenus) * Pierścień Saturna * Pierścień Salomona * Pagórek Jowisza * Pagórek Saturna * Pagórek Słońca * Pagórek Merkurego * Pagórek Wenus * Pagórek KsiężycaKalkulator miłosny

Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.

Tarot

Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.


Obliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.


Wiele osób pragnie poznać swoją przyszłość i dowiedzieć się, co może ich w przyszłości spotkać. Możliwe jest obecnie dowiedzenie się wszystkiego konkretnie co będzie się chciało wiedzieć lub części, która będzie nas interesowała. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli możliwość dowiedzenia się wszystkiego o horoskopach oraz swojej przyszłości. Wybrany przez Was !horoskop! będzie w stanie podpowiedzieć przykładowo jak rozwiązać dany problem lub doradzi co wybrać w danej sytuacji. Każdy ze znajdujących się horoskopów na naszej witrynie internetowej został starannie przygotowany i jest oferowany wszystkim zainteresowanym poznaniem swojej przyszłości. U nas możecie znaleźć Państwo horoskopy codzienne, tygodniowe, partnerskie i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą witryną internetową oraz wybrania dla siebie jakichś ciekawych rozwiązań na poznanie swojej przyszłości. Najczęściej wybierany jest przez naszych gości horoskop dzienny.

W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.


Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.