Chiromancja

Chiromancja - wróżenie z dłoni. Zagadnienie to było różnie nazywane na przestrzeni wieków np. nauka starożytna, sztuka dywinacyjna, wróżenie lub umiejętność odczytywania losów ludzkich z dłoni. Każda dłoń rozpatrywana jest oddzielnie, ponieważ według poglądów chiromantów: - lewa dłoń ma związek z tym co ukryte, a mianowicie z przeznaczeniem człowieka czyli z tym co się w jego życiu wydarza, a na co nie ma wpływu. Na podstawie lewej dłoni określany jest charakter człowieka, jego osobowość, uzdolnienia, wady i zalety - prawa dłoń służy do ustalenia postawy i działania człowieka - ta dłoń została nazwana przez chiromantów dłonią wolnej woli.
 

Linia Neptuna

Linia Neptuna jest dość rzadko spotykana . Przebiega ona obok linii zdrowia ,na zboczu wzgórza Księżyca. Linia Neptuna rozpoczyna się przeważnie od linii życia , albo na wzgórzuWenery, kierując się w stronę wzgórza Księżyca. Przeważnie jest krótka. Dobrze ukształtowana linia Neptuna oznacza, że posiadasz możliwości rozwoju duchowego i artystycznego . Możesz mieć kontakt zsiłami nadprzyrodzonymi , a także zdolności telepatyczne. Poddajesz sięświadomie działalności twórczej i osiągasz dobre rezultaty swojej pracy.
Linia Neptuna z wadami - Możesz mieć zbyt wybujałą zmysłowość. Możesz zbyt często popadać w stanydestrukcyjne. Chcąc rozładować narastające napięcie możesz sięgać do alkoholulub do narkotyków.
Linia Neptuna wychodząca ze wzgórza Wenery -wężowata - Możesz mieć skłonności do ekscentrycznych przygód erotycznych.
Wyraźnie zarysowana linia Neptuna - Jesteś człowiekiem z dużym poczuciem humoru . potrafisz być niezwykleprzenikliwy. Twoje szerokie zainteresowania i ciekawość ułatwiają Cidostosowania się do wszelkich okoliczności .
Linia Neptuna bardzo wklęsła - Możesz posiadać takie ukryte cechy , jak : cynizm, krytykanctwo , niekiedynawet złośliwość. Nieopatrznie możesz uzewnętrzniać te cechy, które w dużymstopniu mogą Ci przeszkadzać w życiu codziennym.
Linia Neptuna delikatna - Dysponujesz dużą dozą subtelności . Twój intelekt sprawnie funkcjonuje w każdymśrodowisku.
Linia Neptuna szeroka - Możesz stwarzać niekorzystne stosunki z otoczeniem z powodu niecelowychdociekań.
Linia Neptuna łańcuszkowata - Towarzyszą Ci stale pomyłki.
Linia Neptuna długa - Jesteś osobą zaradną życiowo. Prowadzisz ożywioną działalność umysłową . Jesteśosobą dociekliwą intelektualnie.
Linia Neptuna prosta - Jesteś osobą sprytną . masz zdolność spostrzegania i łatwość w przyswajaniuwiedzy praktycznej. Tworzysz ciągle różne dociekania intelektualne.
Linia Neptuna falista - Zajmujesz się zajęciami związanymi z rozrywką.
Linia Neptuna łukowata - Zdobywasz informacje okrężnymi drogami.
Linia Neptuna ciągła pomiędzy linią głowy , a linią serca - Posiadasz zdolności przekazywania informacji, nauczania innych , także łatwościwyrażania się i przemawiania publicznie.
Linia Neptuna różowo zabarwiona - Łatwo pobierasz informacje z zewnątrz , łatwo się uczysz.
Linia Neptuna blada - Jesteś osobą zbyt opieszałą i roztargnioną.
Linia Neptuna zamykająca trójkąt neptuna - Daje Ci przenikliwość , subtelność i wrażliwość na zewnętrzne bodźce . Niestetyjednocześnie może pogłębiać brak kontaktu z rzeczywistością . Daje Ci niezwykłąintuicję , która umożliwia wniknięcie w istotę rzeczy.
Dobra , wyraźna linia Neptuna kończąca się na wzgórzu Księżyca - Masz duże zdolności w dziedzinie parapsychologii.
Linia Neptuna przesunięta w kierunku wzgórza Słońca - Masz skłonność do majsterkowania . Umiesz łatwo dostosować się do warunkówpracy.
Brak linii Neptuna - Czasami okazuje się , że masz brak taktu. Traktujesz mało znaczące sprawy zbytpoważnie.

Linia Słońca * Linia Saturna - szczęścia * Linia Serca * Linia Głowy * Linia serca * Linia Życia * Linia Zdrowia (Merkurego) * Linia Neptuna * Linia Marsa * Linia małźeństwa * Bransoletki
Pierścień Wenery (Wenus) * Pierścień Saturna * Pierścień Salomona * Pagórek Jowisza * Pagórek Saturna * Pagórek Słońca * Pagórek Merkurego * Pagórek Wenus * Pagórek KsiężycaKalkulator miłosny

Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.

Tarot

Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.


Obliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.


Jeżeli chce się korzystać z możliwości poznania swojej przyszłości, to koniecznym będzie zdecydować się na skorzystanie z naszej strony internetowej. Mamy do zaoferowania Państwu możliwość odczytania jednych z najlepszych horoskopów dostępnych w sieci. Odwiedzając naszą stronę internetową będziecie mogli poznać nie tylko horoskop dzienny, lecz także dowiedzieć się co czeka Was w miłości oraz co przygotował dla Was biorytm. W naszej ofercie znajdziecie również wiele innych ciekawych porad. Codziennie dodajemy nowe horoskopy, które dają możliwość rozwiązania swoich codziennych dylematów, ale również doradzają jak rozwikłać wiele znacznie trudniejszych kwestii. Również numerologia będzie w stanie Państwu doradzić w rozwiązaniu bardzo wielu zagadek życia codziennego. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej witryny internetowej oraz do zapoznania się z naszymi horoskopami. Jesteśmy po to, aby Wam pomagać.

W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.


Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.