Chiromancja

Chiromancja - wróżenie z dłoni. Zagadnienie to było różnie nazywane na przestrzeni wieków np. nauka starożytna, sztuka dywinacyjna, wróżenie lub umiejętność odczytywania losów ludzkich z dłoni. Każda dłoń rozpatrywana jest oddzielnie, ponieważ według poglądów chiromantów: - lewa dłoń ma związek z tym co ukryte, a mianowicie z przeznaczeniem człowieka czyli z tym co się w jego życiu wydarza, a na co nie ma wpływu. Na podstawie lewej dłoni określany jest charakter człowieka, jego osobowość, uzdolnienia, wady i zalety - prawa dłoń służy do ustalenia postawy i działania człowieka - ta dłoń została nazwana przez chiromantów dłonią wolnej woli.
 
Linia Życia

Okrąża wzgórek Wenus, linia głowy zaczyna się pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym i przecina dłoń, kończąc się na wzgórku Księżyca. Linia serca przebiega od wzgórka Saturna lub Jowisza do krawędzi dłoni. Linia szczęścia lub losu zaczyna się przy nadgarstku i biegnie pionowo do wzgórka Saturna lub Jowisza.
Jeśli jest długa, bez przerw i nieregularności mówi o długim życiu, o wyważonym charakterze i o zdrowiu. Jeśli jest niewyraźna, słabo zaznaczona, oznacza wątłe zdrowie. Krótka oznacza krótkie życie, podwójna życie długie. Jeśli ma strukturę łańcuszkową mówi, że jej posiadacz ma delikatne zdrowie, nerwowe usposobienie i czeka go burzliwe życie. Jeśli na linii życia jest punkt lub kropka oznacza to chorobę lub wypadek.
Długa i bardzo wyraźna - doskonałe zdrowie oraz znamionuje także długie i dynamiczne życie.
Krótka - ogromna energia życiowa, ale również i zagrożenie poważną chorobą. Nie ma to jednak związku z długością życia.
Szeroka - duży dynamizm życiowy, który się jednak może przedwcześnie wyczerpać. Życie zbyt intensywne, bez troski o zdrowie.
Długa i delikatna - długie życie, lecz trzeba cały czas uważać na zdrowie.
Długi łuk linii życia - wielkoduszność, szczerość i serdeczność.
Łuk spłaszczony - to przeciwieństwo powyższych cech, a zwłaszcza wewnętrzny chłód.
Linia życia schodząca ze wzgórka Wenus kilkoma rozgałęzieniami - wewnętrzny niepokój i skłonność do wędrówek i podróży.
Krótka i niewyraźna - słabsza osobowość, mała witalność oraz tchórzostwo.
Podwójna linia - życie pod silnym wpływem lub dominacją innej osoby.
Rozpoczynająca się poniżej linii głowy - nieopanowanie, słaba wola, uleganie słabostkom i brak samokontroli.
Rozpoczynająca się od linii głowy - umysł analityczny, opanowanie i wyrachowanie.
Rozpoczynająca się od wzgórka Jowisza - ogromna ambicja i silne dążenie do sukcesów.
Liczne przerwy - częste zmiany w życiu.
Falista - niestałość w uczuciach i brak równowagi.
Przerywana z zachodzącymi na siebie odcinkami - może znamionować* chorobę lub jakieś bolesne wydarzenia, ale niezbyt dramatyczne.
Przerwana na początku - poważna choroba w dzieciństwie.
Rozwidlona na końcu - zmiany w życiu oraz bieda na starość.
Cienko zakończona - słaba witalność u kresu życia.
Dublowana (z linią Marsa) - spotęgowanie cech oraz długie i zdrowe życie.
Linia życia biała - powolność, flegmatyczność.
Linia życia żółta - schorzenia wątroby i nerwowość.
Linia życia czerwonawa - temperament, zapalczywość i ogromna aktywność życiowa.

Linia Słońca * Linia Saturna - szczęścia * Linia Serca * Linia Głowy * Linia serca * Linia Życia * Linia Zdrowia (Merkurego) * Linia Neptuna * Linia Marsa * Linia małźeństwa * Bransoletki
Pierścień Wenery (Wenus) * Pierścień Saturna * Pierścień Salomona * Pagórek Jowisza * Pagórek Saturna * Pagórek Słońca * Pagórek Merkurego * Pagórek Wenus * Pagórek Księżyca


Kalkulator miłosny

Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.

Tarot

Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.


Obliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.


Wielu z was zadaje sobie zapewnie pytanie, czym tak naprawdę jest horoskop?
Pytanie to zadawane jest już od tysięcy lat, gdyż jak wiadomo pierwsze horoskopy tworzone były w Babilonie, Indiach i Mezopotamii już około 5000 lat temu.
Otóż, odpowiedź jest bardzo prosta, poza oczywistym stwiedzeniem że jest to jedna z dziedzin astrologi, horoskop to nauka o nas samych. Jest to w pewnym sensie jakby ukryty kod, inny dla każdego człowieka. A dzięki naszej stronie będziesz mógł go odszyfrować.

W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.


Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.