Chiromancja

Chiromancja - wróżenie z dłoni. Zagadnienie to było różnie nazywane na przestrzeni wieków np. nauka starożytna, sztuka dywinacyjna, wróżenie lub umiejętność odczytywania losów ludzkich z dłoni. Każda dłoń rozpatrywana jest oddzielnie, ponieważ według poglądów chiromantów: - lewa dłoń ma związek z tym co ukryte, a mianowicie z przeznaczeniem człowieka czyli z tym co się w jego życiu wydarza, a na co nie ma wpływu. Na podstawie lewej dłoni określany jest charakter człowieka, jego osobowość, uzdolnienia, wady i zalety - prawa dłoń służy do ustalenia postawy i działania człowieka - ta dłoń została nazwana przez chiromantów dłonią wolnej woli.
 

Linia Serca

Jeśli jest wyraźna i niepostrzępiona oznacza czułość i zdolność do darzenia miłością. Postrzępiona, czerwona, prosta oznacza okrucieństwo, złośliwość i brutalność. Blqda Linia Serca oznacza rozpustę. Jeśli rozpoczyna się pod wzgórkiem Saturna mówi o szorstkości i samotności jej posiadacza. Jeśli kończy się pod wzgórkiem Saturna oznacza dumę i znudzenie. Jeśli ma formę łańcuszkową mówi o niestałości i skłonności do chorób serca. Punkty, czy też kropki to skłonność do miłosnych kłopotów. Jeśli na końcu Linii Serca nie ma rozgałęzienia oznacza to surowość serca. Zbliżająca się silnie do linii głowy to dwulicowość, obłuda i hipokryzja. Rozpoczynająca się pod wzgórkiem Saturna oznacza szorstkość, skrytość a także samotność. Urywająca się pod wzgórkiem Saturna symbolizuje krótkie życie. Jeśli linia serca urywa się pomiędzy wzgórkiem Saturna a Słońca oznacza to głupotę naiwność i prostactwo. Urywająca się pod wzgórkiem Merkurego to sknerstwo, ignorancja, niewiedza i beztalencie. Łącząca się z linią głowy to nieszczęśliwe małżeństwo, troski, niepomyślne wydarzenia lub nawet gwałtowna śmierć.
Wznosząca się w kierunku palca wskazującego - powodzenie w uczuciach, ale również niestałość.
Szybko załamująca się i zanikająca - osoba w niewielkim tylko stopniu zdolna do miłości.
Zbyt cienka - świadczy o egocentryzmie i wewnętrznym chłodzie.
Poprzerywana i przypominająca łańcuszek - określa osobę, która za każdym razem zakochuje się intensywniej niż poprzednio.
Przebiegająca blisko linii rozumu - oznacza ścisłe powiązanie z domem i tradycją rodzinną.
Przebiegająca wysoko - rozum góruje nad uczuciem.
Bardzo długa - nadwrażliwość, nadpobudliwość i zazdrość.
Dłuższa od linii głowy - osoba kierująca się uczuciem.
Prosta - osoba zamknięta, nieufna.
Niewyraźna - liczne kłopoty uczuciowe.
Krótka i cienka - niezdolność do przeżywania wielkich uczuć.
Poprzerywana - niestałość uczuć.
Nachylona do linii głowy - melancholiczność ze skłonnościami do zazdrości.
Dotykająca linii głowy - emocjonalne podchodzenie do życia, ale również mała wydolność serca i wynikające z tego zaburzenia.
Pofalowana - oziębłość uczuciowa.
Linia z odgałęzieniami - szlachetność, dobroć i wierność.
Zakończona rozwidleniem - szczerość uczuć i dobrotliwość.
Przerywana z zachodzącymi na siebie członami - uszkodzenie serca.
Linia czerwona - żarliwy temperament, osoba szybko zakochująca się i szybko odkochująca.
Linia biała - egoizm, nieumiejętność dawania szczęścia innym.

Linia Słońca * Linia Saturna - szczęścia * Linia Serca * Linia Głowy * Linia serca * Linia Życia * Linia Zdrowia (Merkurego) * Linia Neptuna * Linia Marsa * Linia małźeństwa * Bransoletki
Pierścień Wenery (Wenus) * Pierścień Saturna * Pierścień Salomona * Pagórek Jowisza * Pagórek Saturna * Pagórek Słońca * Pagórek Merkurego * Pagórek Wenus * Pagórek KsiężycaKalkulator miłosny

Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.

Tarot

Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.


Obliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.


Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.

W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.


Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.