Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Wodnik


W pierwszej połowie 2019 Wodniki roku będą zaskoczone, że ich życie nie jest pasmem fortuny i szczęścia płynącego z nieba. Ich życie będzie stabilne i spokojne, będą wiązały koniec z końcem, jednak poczucie skrzywdzenia przez los będzie im towarzyszyć przez długi okres. Bo jak to, przecież mi się należy… - nie drogie Wodniki, nie należy się wam, najpierw zajmijcie się piwem, które sami nawarzyliście, a dopiero potem przyjdzie czas na nagrody i sukcesy, będziecie musieli naprawić sprawy, które same pokomplikowaliście. Niestety jeśli nie weżmiecie się w garść, ta aura utrzyma się do końca roku i dopiero w grudniu 2019, na ostatnią chwilę będziecie próbowali opracować plan działania, aby korzystnie ze wszystkiego wybrnąć. Wodniki powinny zadbać o układ krwionośny i pokarmowy, trzymać nerwy na wodzy i nie przeciążać kręgosłupa.UCZUCIA: Nadszedł dla ciebie czas, od tak dawna upragnionej wolności. Teraz nic nie będzie ograniczać już Twoich marzeń o związku, w którym obie strony szanują swoją przestrzeń. Pobyt twojego opiekuna w znaku Barana, jak również inne sprzyjające ci układy, pomogą twojemu sercu zrealizować się uczuciowo. Bardzo dobre pod kątem satysfakcji partnerskiej będą dla ciebie miesiące od kwietnia do sierpnia. W tym czasie Wenus tworzy korzystny trygon z twoim znakiem zodiaku. Na twojej drodze będą stawać właściwe osoby, z którym będziesz mógł świetnie się komunikować. Generalnie trudny pod kątem partnerskim okres będziesz już mieć za sobą. Twój znak zodiaku opuścił Neptun, dlatego teraz twoje miłości będą prostsze i pozbawione takiej dozy cierpienia, jak do tej pory.

FINANSE I PRACA: Rok pomyślny dla biznesu, wszelkiego rodzaju interesów, zapowiada intratną pracę, zyski z handlu i korzystne transakcje. Wodniki wejdą w spółkę, która poprawi ich sytuację materialną, a szczęście w interesach pomnoży dobra materialne. Prawie każdy Wodnik wykaże się gospodarnością i zręcznym postępowaniem w sprawach podatkowych. Przed wami awans społeczny i zawodowy, który w połączeniu ze szczęściem w interesach da wam upragnioną niezależność, a nawet władzę.

ZDROWIE: Rok 2019 nie zawsze będzie słaniał przed wodnikami drogi kwiatami. Wartobyloby bardziej zająć się rodziną. Być może warto pomyśleć o zebraniach rodzinnych, podczas których przedyskutowane zostałyby sprawy rodzinne oraz zostałaby odreagowana frustracja, a to pomoże zaprowadzić harmonię. Rozmowy z przyjaciółmi powinny sprowadzić każdego wodnika na pozytywny tok myślenia. Należy pamiętać o swojej kondycji i nastroju. Jeśli chodzi o sport, to lato będzie czasem na osiąganie rekorodowych wyników. Wodniki powinny pozwolić sobie na szaleństwo. Radość z życia i harmonia są kluczem do dobrego samopoczucia. Odrobina szaleństwa doprowadzi do tego, że organizm zacznie produkować hormony szczęścia, które wejdą wodnikom na dobre.

Ważne daty: idź na całość: 17 lutego, 4, 17 kwietnia, 15, 17 września; uważaj: 9, 14, 19 maja, 15, 29 lipca, 22 listopada, 14, 19 grudnia.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Wodnik:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Jeżeli chce się korzystać z możliwości poznania swojej przyszłości, to koniecznym będzie zdecydować się na skorzystanie z naszej strony internetowej. Mamy do zaoferowania Państwu możliwość odczytania jednych z najlepszych horoskopów dostępnych w sieci. Odwiedzając naszą stronę internetową będziecie mogli poznać nie tylko horoskop dzienny, lecz także dowiedzieć się co czeka Was w miłości oraz co przygotował dla Was biorytm. W naszej ofercie znajdziecie również wiele innych ciekawych porad. Codziennie dodajemy nowe horoskopy, które dają możliwość rozwiązania swoich codziennych dylematów, ale również doradzają jak rozwikłać wiele znacznie trudniejszych kwestii. Również numerologia będzie w stanie Państwu doradzić w rozwiązaniu bardzo wielu zagadek życia codziennego. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej witryny internetowej oraz do zapoznania się z naszymi horoskopami. Jesteśmy po to, aby Wam pomagać.