Twój aktualny horoskop 
 
 
Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Waga


W roku 2019 rozważne i zazwyczaj analityczne Wagi poniosą nerwy już od początku roku. Tak, zdecydowane działanie będzie absolutnie niezbędne, jednak potrzeba więcej spokoju i przemyślanych decyzji. Nie pędżcie Wagi na oślep do przodu, bo wplączecie się w jakąś nieprzyjemną sytuację, z której będzie wam bardzo trudno wyjść. Przyjaciółka, siostra, matka - bliska kobieta z waszego towarzystwa poda pomocną dłoń i wyciągnie z patowej sytuacji, którą same sobie zafundujecie… Druga połowa roku doskonała pod względem finansowym i materialnym, będziecie też zbierały pochwały i nagrody za swoją pracę i wysiłki. Niestety ludzie będą zazdrośni i mogą kopać pod wami dołki, co wyzwoli w was niespodziewane i niespotykane na co dzień u wag wybuchy niekontrolowanej złości. Nie ma się jednak czym przejmować, ponieważ koniec roku będzie dla was fantastyczny, upłynie pod znakiem spokoju i stabilizacji materialno-emocjonalnej.UCZUCIA: Gorące i namiętne uczucie jakoś może cię na początku roku 2019 omijać. Będziesz Wago raczej stabilna i wierna. Składać się na to będzie kilka czynników. Po pierwsze w twoim znaku do października przebywa Saturn, który nie sprzyja spontaniczności. Po drugie Wenus i Mars, które są odpowiedzialne za ludzkie namiętności, nie obdarzą cię swoim wpływem. Wyjątkiem są osoby urodzone w pierwszych dniach znaku Wagi, które pod wpływem opozycji Urana będą robić szalone rzeczy, o które same by się nie podejrzewały. Najlepsze miesiące w roku dla twoich spraw sercowych to luty, kiedy Wenus utworzy opozycję do twojego znaku, oraz listopad. Późną jesienią twoja opiekunka - Wenus zagości do twojej fazy zodiakalnej i na pociechę rozgrzeje ci ciemne, listopadowe wieczory, których nie będziesz już spędzać samotnie.

FINANSE I PRACA: To będzie dla ciebie bardzo dobry rok. Pokonasz wszystkie przeciwnośCi losu, twoja kariera zacznie się rozwijać. To będzie czas ukoronowania wysiłków, szczęśliwy szczególnie dla artystów i twórców obdarzonych talentem i intuicją. Osiągniesz maksimum powodzenia szczególnie w sprawach materialnych. Przed tobą awans społeczny, a nawet bogactwo. Musisz wytrwale dążyć do celu, który sobie wyznaczysz. Sukces może przynieść popularność a nawet sławę.

ZDROWIE: Rok 2019 dla wag będzie przejawiał się stabilną sytuację zdrowotną. Wagi potrzebują więcej czasu dla siebie i potrzebują możliwośCi swobodnego rozwoju. To sprawi, że ich samopoczucie sie polepszy. Nasza rada: w maju nie należy dać się ponieść lekkomyslności. W tym czasie wagi będą miały ochotę na kulinarne wyśmienitości, jednak należy poskromic apetyt. Nic nie stanowi takiego zagrożenia dla figury i zdrowia jak tłuste jedzenie. Zawsze należy pamiętać o zróżnicowanej i pełnowartościowej diecie. Wagi są przykładem dla swoich przyjaciół i rodziny, która będzie wsparciem w każdej kwestii. Jeśli cztery ściany potrzebują remontu, to polecamy aby tym razem samemu wraz z pomocą rodziny zabrać się do pracy. W odremontowanym domu dobrze będzie się prezentował nowy styl ubioru, który bardzo spodoba się rodzinie. Rok 2019 zapowiada się być rokiem pełnym radośCi i powodzenia.

Ważne daty: idź na całość: 17, 18 marca, 21, 24 kwietnia, 2, 19 lipca, 3, 13 grudnia; uważaj: 14, 19 stycznia, 1, 26 maja, 4, 15 września.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Waga:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Wiele osób pragnie poznać swoją przyszłość i dowiedzieć się, co może ich w przyszłości spotkać. Możliwe jest obecnie dowiedzenie się wszystkiego konkretnie co będzie się chciało wiedzieć lub części, która będzie nas interesowała. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli możliwość dowiedzenia się wszystkiego o horoskopach oraz swojej przyszłości. Wybrany przez Was !horoskop! będzie w stanie podpowiedzieć przykładowo jak rozwiązać dany problem lub doradzi co wybrać w danej sytuacji. Każdy ze znajdujących się horoskopów na naszej witrynie internetowej został starannie przygotowany i jest oferowany wszystkim zainteresowanym poznaniem swojej przyszłości. U nas możecie znaleźć Państwo horoskopy codzienne, tygodniowe, partnerskie i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą witryną internetową oraz wybrania dla siebie jakichś ciekawych rozwiązań na poznanie swojej przyszłości. Najczęściej wybierany jest przez naszych gości horoskop dzienny.