Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2018


Znak zodiaku: Waga


Możesz pozwolić, by wydarzenia w Twoim życiu płynęły własnym torem, poprowadzą Cię bowiem w najlepszym dla Ciebie kierunku. Jakieś wydarzenie z przeszłości może zaprzątać Twoje myśli. Oznacza, to, że nadszedł czas wyciągnięcia wniosków i zrobieniu kroku na przód. Zadbaj przy tym o swoją moralność. Staniesz przed trudnym wyborem, jeśli pokierujesz się własną Intuicją, odnajdziesz właściwe i najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Możesz się czuć również wyczerpany, dlatego warto, byś zadbał o znalezienie czasu na odpoczynek, od zaprzątania sobie wszystkim głowy.Miłość i życie rodzinne Marzec zapowiada okres pełen gwałtownych emocji. Może pojawić się ktoś, kogo w przeszłości bardzo kochałaś. Po 15 maja zaczniesz się cieszyć życiem rodzinnym, mężem, dziećmi, bliskimi, poczujesz się wolna od przyziemnych spraw. Pod koniec lipca uporządkują się Twoje sprawy rodzinne, więzi z przyjaciółmi zacieśnią się, co Ci tylko wyjdzie na dobre. W październiku będziesz miała wrażenie, że partner od Ciebie za dużo wymaga. Powiedz mu o tym otwarcie, a unikniesz poważnego konfliktu. Grudzień sypnie spotkaniami towarzyskimi, miłymi randkami i magicznymi zdarzeniami.

Praca i finanse W połowie lutego będziesz miała mnóstwo ciekawych pomysłów, dzięki którym uda Ci się nieźle zarobić. W kwietniu masz szansę dostać propozycję dodatkowej pracy za naprawdę dobre pieniądze. W listopadzie jest szansa, że znikną Twoje kłopoty z bankami, rachunkami, urzędami i wierzycielami. W grudniu może dojść dużo obowiązków w pracy, ale dasz sobie z nimi radę.

Zdrowie W tym roku wystrzegaj się używek, bo bardzo łatwo można wpaść w nałóg, nawet jeśli uważasz się za osobę obdarzoną silną wolą. W maju uważaj na zatrucie pokarmowe, dbaj o to, aby wszystko, co jesz, było świeże.

Ważne daty: idź na całość: 17, 18 kwietnia, 21–27 maja, 29 lipca, 30 grudnia; uważaj: 4, 9 lutego, 1, 26 sierpnia, 4, 5 grudnia.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Waga:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2018
Roczny anielski
Roczny anielski


Obliczanie biorytmu
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 
Uruchom kalkulator
 


Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.