Twój aktualny horoskop 
 
 

Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Strzelec


Strzelcom w roku 2019 będzie w zasadzie wszystko jedno co się w okół nich dzieje. Początek roku to okres względnego spokoju, raz lepiej, raz gorzej, bez większych ekscesów czy rewelacji. Strzelce pozostające w relacjach partnerskich powinny skupić się na bliskich, gdyż w ich związki zaczną pakować się osoby trzecie, które mogą mocno namącić. Pierwsza połowa 2019 roku to niekorzystny czas na podejmowanie decyzji biznesowych wiążących się z łączeniem spółek, czy wchodzeniem w spółki, uwaga na kontrakty i umowy. Ekspresyjne Strzelce powinny otworzyć się na rady współpracowników, gdyż będzie liczyła się praca zbiorowa. Druga połowa roku bardzo korzystna, zamknięcie wszystkiego co niezałatwione, szczęście, spełnienie i powodzenie we wszystkich dziedzinach życia i trudnych sprawach. Powinny jednak otworzyć oczy, gdyż zaślepione sukcesem i euforią mogą zostać oszukane.UCZUCIA: Twój opiekun czyli Jowisz, do 11 czerwca przebywa w znaku Byka, zatem możesz do tego czasu czuć się nieco przyblokowany. W skrócie będzie to wyglądać trochę tak, jakby były chęci, ale nie było okazji i środków do ich realizacji. Sytuacja zmieni się w połowie czerwca, kiedy Jowisz przejdzie do opozycyjnego znaku Bliźniąt. Wtedy już nic nie stanie na przeszkodzie, aby zrealizować swoje uczuciowe marzenia. W opozycyjnym znaku Bliźniąt od 3 kwietnia przebywać będzie także Wenus, zatem twój apetyt na miłość będzie ogromny. W przypadku tak zmasowanego wpływu planet, możesz stracić zdrowy rozsądek i działać w sposób sprzeczny z logiką. Nie wszystko musisz mieć natychmiast, czasami warto chwilę poczekać. Romanse z osobami, które są w związkach małżeńskich, rzadko kiedy mają szczęśliwy finał. Warto o tym Strzelcu pamiętać.

FINANSE I PRACA: Po rozczarowaniach i innych przykrych doświadczeniach związanych z pracą zawodową w kraju wybierzesz dobrowolne wygnanie, aby pracować za granicą i prowadzić życie pustelnika. Twój optymizm przygaśnie, zastąpi go strach przed jutrem i marazm. Ten stan nie będzie jednak trwał długo. W końcu przywykniesz i zaczniesz zauważać coraz więcej pozytywnych stron tej zmiany. Wkrótce znów zaświeCi słońce, a może się zdarzyć, że pieniądze nieoczekiwanie spadną z nieba. Więcej wiary w lepsze jutro, drogi Strzelcze.

ZDROWIE: W roku 2019 strzelce nie muszą martwić się o swoje zdrowie. W tym roku ich stan zdrowia będzie stabilny, one same będą bardzo sprawne fizycznie. Czas spędzony z rodziną będzie swoistym ukojeniem dla duszy. Podczas tego czasu należy rozkoszować się bez jekichkolwiek ograniczeń. Dobrą radą byłoby jednak wprowadzenie kilku zmian w odżywianiu. Warto byłoby ćwiczyć się w swojej powściągliwośCi przez redukcję kalorii. Lepiej jeść więcej surowych osoców i warzyw zamiast czekolady. A jeśli już pozwolimy sobie na mały grzeszek, to wtedy należy zrównoważyć naszą słabość poprzez sport. Dobrze byłoby, aby przekonać partnera lub rodzinę do wspólnego uprawiania sportu. Pług, którym się nie orze, rdzewieje. Strzelce powinny kożystać z rożnorodnych form rozrywki. Nie należy zapomnieć o pielęgnowaniu związków międzyludzkich. Strzelce powinny poznać nowych ludzi. Ze swoim partnerem wartobyłoby pomyśleć o przyszłości. Okazywwanie uczuć daje możliwość otrzymania wielkiej miłośći w zamian, a to spowoduje, że życie rodzinne będzie sprawiało jeszcze więcej przyjemności. Latem dobrze byłoby pomyśleć o przetapetowaniu mieszkania. Strzelce powinny wziąć się do roboty i zrealizować swoje plany i marzenia!

Ważne daty: idź na całość: 11, 19 stycznia, 14, 17, 22 kwietnia, 2, 17 października; uważaj: 17, 21 lutego, 1, 14, 22 listopada, 2, 11 grudnia


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Strzelec:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Jeżeli zdecydujecie się Państwo na poznanie swojej przyszłości, to będziecie mieli możliwość skorzystania z naszej witryny internetowej, na której znajdziecie bardzo wiele ciekawych podpowiedzi oraz rozwiązań dla siebie. Na naszej witrynie można znaleźć bardzo wiele ciekawych horoskopów oraz porad, które pozwolą Wam z całą pewnością rozwiązać wiele posiadanych problemów oraz odpowiedzą na mnóstwo nurtujących Was wielokrotnie pytań. Możecie znaleźć u nas Państwo jednocześnie horoskop partnerski, jak i chiński. Każdy z przedstawionych u nas horoskopów będzie dawał Wam możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego o sobie oraz swojej przyszłości. Również przygotowana przez współpracujących z nami specjalistów numerologia z całą pewnością będzie pomocna w wielu kwestiach. Stale dodajemy nowe horoskopy oraz informacje na naszej witrynie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących poznać swoją przyszłość.