Twój aktualny horoskop 
 
 
Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Skorpion


U Skorpionów w roku 2019 niektóre sprawy zostana zamknięte, niektóre otwarte… względny spokój, bez zbędnego przejmowania się tym, co nie załatwione. Powinniście drogie Skorpiony wziąć się w garść i zabrać za to, co ciągle odkładacie, w przeciwnym wypadku sprawy się rozejdą, i nie będziecie miały na nie żadnego wpływu. Brak wam werwy w działaniu, i to otępienie będzie widoczne w pierwszej połowie roku. Przyda się solidny rachunek sumienia i skrupulatne rozliczenie spraw do załatwienia. Może wam przysparzać kłopotów nieodpowiedzialny młody człowiek, mężczyzna. Druga połowa roku zacznie się niespodziewanymi komplikacjami, wybuchami emocji i narastaniem problemów, niestety nijak nie wpłyniecie na to co się będzie działo. Pozostaje wam przyjąć to co się dzieje i zachować spokój - tylko to was uratuje. Dbajcie o zdrowie, gdyż będzie bardzo delikatne, stres zaburzy pracę żołądka i dróg pokarmowych.UCZUCIA: Ty Skorpionie należysz do najbardziej namiętnych znaków w zodiaku. Jeżeli kochasz, robisz to obsesyjnie. W roku 2019 będziesz mieć do czynienia z wielką namiętnością. Szczególnie sprzyja temu pierwsze półrocze. Z powodu opozycji Lilith do twojej fazy zodiaku, uruchomią się w tobie jakieś ciemne strony. Zaczniesz pałać do kogoś bardzo gorącym uczuciem, u którego podstaw będzie leżała fascynacja fizyczna. Ta osoba będzie wypełniać ci umysł i zapragniesz posiąść ją i zniewolić. Uważaj, abyś nie zatracił się w swojej pasji, bo takie skrajne emocje nie wychodzą nikomu na dobre, tym bardziej, że do głosu dojdzie twoja zazdrość i zaborczość. Jeżeli nie przyhamujesz w porę, te uczucia mogą cię spopielić. Postaraj się zachować odrobinę zdrowego rozsądku. Na szczęście do twojego znaku 5 października wkroczy Saturn, który schłodzi ci głowę i nie tylko, i postawi cię z powrotem na ziemi.

FINANSE I PRACA: Problemy w życiu uczuciowym osłabią twój rozwój zawodowy. Na szczęście będą to kłopoty przejściowe, z którymi w miarę szybko się uporasz. Nie będzie czasu na mazgajstwo, bo staniesz oko w oko z potężnym wyzwaniem, jakim będzie nowe stanowisko, początek nowej kariery, a nawet zmiana zawodu. Propozycja padnie ze strony osoby bardzo atrakcyjnej, zamożnej i wpływowej. Będzie to mocna protekcja zapewniająca sukces i zdecydowaną poprawę sytuacji życiowej i materialnej. Uważaj tylko, aby tej osoby do siebie nie zrazić, bo druga taka szansa może się nie pojawić.

ZDROWIE: W roku 2019 sprawy zdrowotne bedą rozwijać się bardzo pomyślnie dzięki wpływom jowisza i marsa. Dopiero od sierpnia skorpiony powinny zwrócić uwagę na ruch. Joga, tai chi lub qigong to sporty, do których uprawiania skorpiony mają predyspozycje. Te rodzaje sportu dadzą skorpionom również możliwośc zrelaksowania się. Jazda na rowerze i biegi pomagają skorpionom rozładować emocje. Aby pozbyć się stresu pomagają sprawdzone domowe sposby takie jak krople walerianowe, czy gorące mleko z miodem.

Ważne daty: idź na całość: 14, 17 lutego, 21, 27 sierpnia, 15 września, 4 grudnia; uważaj: 15, 22 stycznia, 21, 25 czerwca, 5, 17 listopada.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Skorpion:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.