Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2018


Znak zodiaku: Skorpion


Nie porównuj się stale z innymi, każdy człowiek jest bowiem jedyny, niepowtarzalny i wartościowy, również i Ty. Będziesz miał doskonałą okazję, by się o tym przekonać. Skupisz się na swoich uczuciach i emocjach, co da Ci możliwość głębszego poznania siebie. W pozornie zwyczajnych dniach będziesz miał szansę dostrzec wiele niezwykłych rzeczy. Zyskasz większą świadomość samego siebie. Będzie to również dla Ciebie początek nowego etapu w życiu, będziesz mógł zatem ruszyć w kolejną drogę zabierając ze sobą torbę pełną wiedzy.Miłość i życie rodzinne Jeżeli czegoś masz dość, zakończ to już w styczniu. Po 20 lutego na chwilę zwolnij i zastanów się, co chcesz zmienić w swoim życiu uczuciowym, w domu, w relacji z partnerem i przyjaciółmi. Flirty i romanse, które przydarzą Ci się na początku maja, mają szansę przerodzić się w gorące uczucia. Listopad pozwoli Ci się wyciszyć i uporządkować życie rodzinne. W domu zagości miła atmosfera, a z dziećmi i mężem dojdziesz do pełnego zadowolenia. Grudzień może przynieść spotkanie z kimś, kogo bardzo w przeszłości kochałaś i kto zostawił w Twoim sercu otwartą ranę.

Praca i finanse Najbardziej pracowity i zasobny będzie początek roku. Aż do połowy marca dosłownie nie będziesz miała chwili wytchnienia, tak wiele spadnie na Ciebie obowiązków. W lipcu będziesz miała szansę umocnić swoją pozycję w firmie i wykorzystać swój czas w stu procentach. Na propozycje dodatkowej pracy i dorywczych zleceń możesz liczyć w połowie października. Grudzień okaże się bardzo łaskawy dla zasobów Twojego portfela.

Zdrowie Od połowy marca do połowy maja możesz być bardziej podatna na przeziębienia, więc poświęć trochę uwagi profilaktyce i zatroszcz się o siebie. Zimą możesz być narażona na kontuzje i złamania.

Ważne daty: idź na całość: 4, 7, 10 lutego, 26, 27 lipca, 5 września, 14 grudnia; uważaj: 29 stycznia, 24, 25 maja, 1, 2 listopada.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Skorpion:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2018
Roczny anielski
Roczny anielski


Obliczanie biorytmu
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 
Uruchom kalkulator
 


Jeżeli chce się korzystać z możliwości poznania swojej przyszłości, to koniecznym będzie zdecydować się na skorzystanie z naszej strony internetowej. Mamy do zaoferowania Państwu możliwość odczytania jednych z najlepszych horoskopów dostępnych w sieci. Odwiedzając naszą stronę internetową będziecie mogli poznać nie tylko horoskop dzienny, lecz także dowiedzieć się co czeka Was w miłości oraz co przygotował dla Was biorytm. W naszej ofercie znajdziecie również wiele innych ciekawych porad. Codziennie dodajemy nowe horoskopy, które dają możliwość rozwiązania swoich codziennych dylematów, ale również doradzają jak rozwikłać wiele znacznie trudniejszych kwestii. Również numerologia będzie w stanie Państwu doradzić w rozwiązaniu bardzo wielu zagadek życia codziennego. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej witryny internetowej oraz do zapoznania się z naszymi horoskopami. Jesteśmy po to, aby Wam pomagać.