Twój aktualny horoskop 
 
 

Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Ryby


W roku 2019 Ryby, przez swoją obojętność oraz brak zaangażowania i chęci do załatwienia swoich spraw i problemów, mogą bardzo dużo stracić w pierwszej połowie 2019 roku. Strata jest nieunikniona, Ryby powinny też bardzo uważać na oszustów, gdyż będą wokół nich osoby dwulicowe i kłamliwe, chcące coś uzyskać za ich pośrednictwem. Uważajcie więc, aby nie wpakować się w poważne problemy, za które niesprawiedliwie będziecie musiały odpowiadać. Ryby powinny absolutnie i zdecydowanie wycofać się ze wszystkich kłopotliwych układów, ponieważ grozi im pogrążenie i ponoszenie konsekwencji cudzych działań. W drugiej połowie roku znaczna poprawa, jednak nie ma co liczyć na diametralną poprawę sytuacji finansowej. Liczcie się Ryby ze zdaniem przyjaciół i rodziny, zadbajcie o związki. Dla samotnych Ryb szansa na znalezienie drugiej połówki. Początek drugiej połowy roku to dobry czas na rozpoczynanie wspólnych biznesów i podpisywanie umów oraz kontraktów.UCZUCIA: Rok 2019 zapisze ci się w sercu i pamięci na długo. Do tej pory mocno marudziłaś Rybo, zazwyczaj czując się niekochana, bądź odrzucana. W tym roku masz szansę, na przerwanie tego pasma sercowych porażek. Odważysz się na przełamanie rutyny. Ktoś, kto podoba ci się od dłuższego czasu, nagle okaże się być osobą, która jest w zasięgu twojej ręki. Wystarczy tylko chcieć. Długa opozycja Marsa ze znaku Panny, która będzie oddziaływać na ciebie przez pół roku, obudzi twoje ciało. Do tej pory najważniejsze było dla ciebie spełnienie duchowe i emocjonalne. W tym roku zobaczysz, że nie mniej ważna jest również radość z miłości fizycznej. Samotne Ryby mają wielką szansę zakończyć go z obrączką na palcu, lub zaręczynowym pierścionkiem wyeksponowanym na dłoni.

FINANSE I PRACA: Dla Ryb rok 2019 będzie rokiem zysków materialnych w zupełnie nowych dziedzinach. Będziesz podejmował nowe wyzwania, wcielał w życie nowe pomysły i idee. Ten wysiłek się opłaci, efekty będą spektakularne i proporcjonalne do włożonego wysiłku. Korzystne transakcje w pierwszej połowie roku zagwarantują zasłużony zarobek i póżniej będziesz mógł pozwolić sobie wreszcie na odpoczynek i relaks. Zapowiadają się szczęśliwe, nieprzewidziane wydarzenia i szanse zarówno w sferze finansowej jak i społecznej.

ZDROWIE: Ryby mogą liczyć w pierwszych miesiącach roku na przypływ dużej porcji życiowej energii. Ryby chorujące, nie mające pewnośCi siebie, znajdujące się w beznadziejnej sytuacji mogą z nadzieją cieszyć się możliwością znależienie sposobu na wyzdrowienie i oczekiwać nanadejście lepszych czasów. Ryby powinny, zamiast ciągłego poświęcania się rodzinie, pomyśleć o sobie i zadbać o siebie. Dobrą terapią przeciwko depresji wiosennej byłoby zażycie kąpieli błotnych. Warto naładować swoją baterię pozytywną energią i poczuć przypływ nowych sił, aby z pełną harmonią wewnętrzną i spokojem móc poświęcić się swoim codziennym obowiązkom. Ryby powinny być swiadome tego, że wszystko się uda

Ważne daty:idź na całość: 11, 14 marca, 7, 29 kwietnia, 18, 21, 25 października; uważaj: 2 stycznia, 6, 11 kwietnia, 4, 9, 12 czerwca, 8, 16 listopada.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Ryby:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.