Twój aktualny horoskop 
 
 
Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny

Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.

www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Rak


W rok 2019 Rakom grunt będzie palił się pod nogami. Niespodziewane wydarzenia pokrzyżują im plany, w związku z czym rozpoczną rok w nerwach. Gwiazdy zalecają spokój i delikatność w działaniu - tylko to przyniesie wam wymierne korzyśCi i sukces. Samotne Raki mają bardzo duże szanse na zawarcie nowych znajomośCi i związków, a osoby żyjące w nieformalnych związkach - na ich zalegalizowanie. W biznesie wsparciem okaże się kobieta, która posłuży swoją mądrością lub będzie dobrym uczciwym partnerem. W połowie roku finalizacje kontraktów lub zawarcie korzystnych umów. Brak wam będzie radośCi życia, lecz wszystkie sprawy ułożą się po waszej myśli. Będziecie miały, drogie Raki poczucie, że czegoś wam brakuje, że nie dostajecie tyle na ile zasłużyłyście. Koniec roku przyniesie wam jednak zadowolenie, poczucie stabilizacji i spokoju.UCZUCIA: Niestety na porywy namiętności i szalone wycieczki w plener pod osłoną nocy raczej nie masz co liczyć Raku. Szczególnie pierwsza połowa roku będzie dla ciebie pasmem obowiązków i wyrzeczeń. Odpowiedzialność i konsekwencja to słowa, które będą najlepiej opisywać stan twoich uczuć w pierwszych miesiącach Nowego Roku. Oczywiście nie jest to nic nagannego, jeżeli tylko będziesz się z tym dobrze czuć. Możliwe nawet, że w perspektywie ojcostwa bądź macierzyństwa takie cechy bardzo się przydadzą. To właśnie może ci przynieść znajomość, która będzie zawarta, albo zacznie rozkwitać pomiędzy sierpniem i wrześniem. W tym czasie masz szansę na zaspokojenie swoich potrzeb emocjonalnych i fizycznych bardziej niż w innych miesiącach.

FINANSE I PRACA: Na wiosnę (marzec, kwiecień) musisz bardzo uważać w pracy. Ktoś nie będzie chciał dopuścić do twojego awansu i zastawi na ciebie pułapkę! Z zemsty czy też po prostu zazdrośCi przygotuje prowokację albo jakiś podstęp, byle tylko podkopać twoją pozycję w firmie. Bądż czujny! Uważaj na fałszywych przyjaciół i nieszczere rady. Niestety, gdy wszystkie intrygi już się wyjaśnią, okaże się, że stali za nimi twoi dobrzy - zdawać by się mogło - koledzy. Przeżyjesz rozczarowanie, ale ważniejsze, byś nie poddał się przeciwnościom losu. Po burzliwym okresie przyjdzie chwila spokoju i wówczas masz szansę na powiększenie dochodów. Być może szef, gdy zorientuje się, że padłeś ofiarą prowokacji, doceni twoje prawdziwe zasługi dla firmy i wreszcie osiągniesz satysfakcję zawodową i materialną.

ZDROWIE: W roku 2019 raki poczują przyrost energii, który w typowy dla nich sposób wykorzystają dla swojej rodziny. Prosimy jednak o to, aby postawić granice temu ciągłemu pomaganiu. To powinny postanowić sobie raki w pierwszych sześciu miesiącach roku, do momentu, gdy jesienią przypomni im o tym saturn. Ważne, aby już teraz naładować baterie energią, dlatego polecamy regularny pobyt na świeżym powietrzu. Warto byłoby zastanowić się nad kursem jogi lub tai-chi. Zaskocz swoją rodzinę nowymi pomysłami i nowym światopoglądem. Raki wprowadzą w tym roku pozytywne zmiany do życia rodzinnego. Ze swoją rodziną będą nie tylko związane emocjonalnie, ale również duchowo.

Ważne daty: idź na całość: 4, 16, 26 stycznia, 19, 24 kwietnia, 11, 13 sierpnia, 22, 29 października; uważaj: 11, 14, 27 marca, 1, 10 lipca, 6, 17 grudnia.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Rak:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:


Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Masz ochotę dowiedzieć się, co spotka Cię jutro? Chcesz uzyskać pomoc w rozwiązaniu posiadanych problemów? Będziesz mógł skorzystać z naszej witryny internetowej, dzięki której dowiesz się wszystkiego o sobie oraz swojej przyszłości. Będziesz miał również możliwość poznania wszystkich swoich słabości oraz mocnych stron. Jeżeli będziesz chciał to będziesz mógł znaleźć u nas horoskop, tygodniowy, miesięczny oraz miłosny. Jesteśmy przekonani, iż całą pewnością będziesz miał możliwość dobrania dla siebie najlepszych rozwiązań danych problemów czy zmartwień. Serdecznie zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania naszej witryny internetowej.