Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2018


Znak zodiaku: Rak


Ten rok będzie dla Ciebie rokiem, w którym zyskasz większą świadomość w wielu sprawach a także samoświadomość. Mogą pojawić się na Twojej drodze sytuacje, które wydawać Ci się będą stresujące. Jeśli wejrzysz w samego siebie uda Ci się rozpoznać przyczynę steru i tym samym ją zlikwidować. Będziesz miał wiele okazji do tego, by zintegrować się ze swoim wnętrzem, z samym sobą. Bądź uważny, ktoś może bowiem zaproponować Ci pewien układ, niekoniecznie uczciwy. Przemyśl tę sprawę wiele razy i posłuchaj głosu Intuicji a uda Ci się podjąć właściwą decyzję.Miłość i życie rodzinne W lutym dla małżonka będziesz wyjątkowo czuła i oddana. Cierpliwie zniesiesz jego kaprysy, humory. Ochłodzenie Waszych uczuć może nastąpić tylko w kwietniu. Samotni mogą liczyć po 15 maja na gorący romans. Możesz przeżyć cudowny seks. Romantycznym uniesieniom nie będzie końca. Na koniec września postanowisz w swoje życie wnieść ulepszenia. Odrodzona zaczniesz wymagać więcej niż dotychczas. Na początku grudnia możesz wplątać się w biurowy romans lub zakochać się w osobie, którą do tej pory uważałaś za niedostępną.

Praca i finanse Po 20 lutego w Twoim życiu zawodowym szykuje się spore zamieszanie i możesz mieć wrażenie, że wszystko jest postawione na głowie. W kwietniu osobom prowadzącym własną działalność powiedzie się znakomicie. Pod koniec lata nie będziesz musiała martwić się o stan konta. Starczy Ci na wszystko, na co potrzebujesz. Jeśli po 10 listopada będziesz myślała o kredycie, Twoje starania przyniosą pozytywną odpowiedź banku.

Zdrowie Każdy wysiłek fizyczny dostosowany do możliwości Twojego organizmu okaże się zbawienny. W ten sposób nie tylko pozbędziesz się stresu, ale też poprawisz kondycję i Zdrowie. W maju uważaj na kłopoty z gardłem i krtanią.

Ważne daty: idź na całość: 4, 6, 26 lutego, 9, 14 kwietnia, 11, 13 lipca, 29 października; uważaj: 1, 4, 9, 17 marca, 1, 10 czerwca, 16, 17 grudnia.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Rak:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2018
Roczny anielski
Roczny anielski


Obliczanie biorytmu
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 
Uruchom kalkulator
 


Jeżeli zdecydujecie się Państwo na poznanie swojej przyszłości, to będziecie mieli możliwość skorzystania z naszej witryny internetowej, na której znajdziecie bardzo wiele ciekawych podpowiedzi oraz rozwiązań dla siebie. Na naszej witrynie można znaleźć bardzo wiele ciekawych horoskopów oraz porad, które pozwolą Wam z całą pewnością rozwiązać wiele posiadanych problemów oraz odpowiedzą na mnóstwo nurtujących Was wielokrotnie pytań. Możecie znaleźć u nas Państwo jednocześnie horoskop partnerski, jak i chiński. Każdy z przedstawionych u nas horoskopów będzie dawał Wam możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego o sobie oraz swojej przyszłości. Również przygotowana przez współpracujących z nami specjalistów numerologia z całą pewnością będzie pomocna w wielu kwestiach. Stale dodajemy nowe horoskopy oraz informacje na naszej witrynie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących poznać swoją przyszłość.