Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Panna


Rok 2019 dla osób spod znaku Panny będzie pełen zamieszania i towarzystwa innych ludzi, co nie do końca będzie wam się podobało ze względu na waszą poukładaną naturę. Ale też rozmycie spraw, które was nurtują, brak rozwiązania. W pierwszej połowie roku odradzam załatwianie jakichkolwiek ważnych spraw urzędowych lub sądowych - zostaniecie oszukane lub poniesiecie porażkę, bez względu na włożony wysiłek. Jeśli musicie zajmować się tego typu sprawami, niezbędna będzie pomoc osoby bardzo dobrze wykształconej i znającej zagadnienia prawne, która obmyśli dokładny plan działania. Uważajcie na zdrowie, drobne przeziębienie może okazać się poważniejsze w skutkach niż myślicie, nie lekceważcie więc objawów choroby waszego i tak delikatnego organizmu, gdyż może skończyć się poważnym problemem zdrowotnym. Druga połowa roku rozpocznie się Ciężko, pewnych spraw po prostu nie da się ruszyć, trzeba będzie zadowolić się tym co jest. Zachłanność okaże się zgubna w skutkach, więc pilnujcie się, Panienki.UCZUCIA: Ponieważ w twoim znaku zodiaku przez długie miesiące będzie gościł Mars, to będziesz Panno wyjątkowo pobudzona. Twoje libido będzie na bardzo wysokim pułapie. Jeżeli ktoś mówił do tej pory o tym, że Panny są zimne i mało seksowne, bardzo się zdziwi. To właśnie teraz będziesz pokazywać swoje szalone i gorące oblicze. Ciągle będzie ci mało nowych doznań i twój długoletni partner mocno się zdziwi tą nagłą zmianą twoich preferencji. Jeżeli jesteś samotna, możesz rzucić się w wir flirtów, i tak jak ci się to wcześniej nie zdarzało, romansować na prawo i lewo. Jeżeli chodzi o prawdziwe uczucie, to najlepszy czas na spotkanie wymarzonej osoby będziesz mieć na przełomie stycznia i lutego, kiedy opozycją będzie na ciebie działać Wenus ze znaku Ryb, a następnie w październiku, kiedy planeta miłości będzie przebywać w twoim własnym znaku.

FINANSE I PRACA: Gwiazdy przepowiadają Ci w tym roku potajemny romans, który niestety niekorzystnie odbije się na twojej karierze zawodowej. Być może będzie to namiętność bardzo kosztowna - zechcesz obsypywać ukochaną osobę drogimi prezentami i zabierać ją do najlepszych restauracji - przez co zaczniesz popadać w długi. Mało tego! Będziesz chodził podenerwowany i łatwo tracił cierpliwość, a to z kolei spowoduje, że przestaniesz uważać przy wypełnianiu swoich obowiązków służbowych. Takie lekkomyślne postępowanie nie spodoba się twoim szefom i jeśli w porę się nie opamiętasz, możesz nawet stracić pracę! Miłość jest ślepa, przez co łatwo nami manipuluje, ale może też spowodować poważne konsekwencje. Dlatego jak najszybciej będziesz musiał uporządkować swoje życie osobiste. Tylko wtedy jest szansa, że wszystko ułoży się pomyślnie. Upór może zaś prowadzić do niewybaczalnych pomyłek.

ZDROWIE: Panny w roku 2019 powinny zwrócić szczególną uwagę na zróżnicowaną dietę. Podczas ostatnich miesięcy panny zwracały małą uwagę na swój wygląd, a to odbija się negatywnie na zdrowiu. Dlatego warto byłoby zrezygnować z wyszukanego jedzenia i częściej wybrać się do siłowni. Dobrze byłoby wypróbować trening wzmacniający mięśnie lub spróbować uprawiania innego, nowego rodzaju sportu. Przy tym należy pamiętać o dobrym obuwiu. Optymalnym sportem może okazać się nordic walking. Oczywiście doskonałą alternatywą są również spacery z rodziną, które pozytywnie wpływają na zdrowie i komunikację. Te małe zmiany bardzo dobrze wpłyną pannom na zdrowie. Innym sportem, który ma pozytzwny wpłwy na relacje międzyludzkie i zdrowie, jest taniec. Być może warto byłoby wybrać się na kurs tańca. Panny zawsze mogą liczyć na wsparcie ze strony rodziny. Razem potrafia stawić czoła wielu przeciwnościom. Razem z rodziną warto spróbować rozwiązywać współnie łamigłówki i odgadywać rebusy. Panny powinny wykożystac swój umysł i rozum. To będzie wspaniałym rozliżnieniem i rozrywką dla całej rodziny.

Ważne daty: idź na całość: 11 lutego, 7, 9 kwietnia, 22, 25 maja, 1, 9 listopada; uważaj: 14, 17 stycznia, 20, 22, 25 kwietnia, 12, 15 listopada.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Panna:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.