Twój aktualny horoskop 
 
 

Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Lew


Lwy rozpoczną rok 2019 z bilansem ujemnym pod względem finansowym. Pierwsza połowa roku to nie jest dobry czas na decyzje finansowe, a zapowiadane i obiecane podwyżki lub dodatki raczej nie dojdą do skutku… Nie traćcie głowy drogie Lwy, gdyż los może rzucać wam kłody pod nogi. Macie bardzo silna osobowość, która powinna sobie ze wszystkim poradzić, jednak może was zawieść w drugiej połowie roku. Poczucie bezradnośCi zmobilizuje was do analitycznego myślenia i pracy w skupieniu i samotności, co przyniesie nieoczekiwany sukces pod koniec roku w każdej dziedzinie życia. Lwy w 2019 roku powinny szczególnie uważać na kręgosłup i układ pokarmowy oraz delikatnie obchodzić się z ostrymi narzędziami. Może okazać się, że niezbędna będzie interwencja lekarska, na którą zazwyczaj nie macie specjalnej ochoty.UCZUCIA: Nareszcie wyjdziesz z toksycznego związku, który zatruwał ci życie od lat. Styczeń może być jeszcze ciężki i prawdopodobnie będziesz się mocno Lwie wahał, ale od lutego twoje serce powinno już czuć się wolne. Jeżeli ktoś wpływał na ciebie destrukcyjnie, manipulował tobą, próbował cię omotać, to właśnie w pierwszym kwartale 2019 roku zobaczysz tę osobę w pełnym świetle i zaczniesz widzieć to, co sobą reprezentuje naprawdę. Najlepszy miesiąc na zawieranie znajomości, która może być długotrwała i satysfakcjonująca, to wrzesień. Dla Lwów, które nie planują zrywania relacji, szykują się długie rozmowy i ustalenie nowych zasad funkcjonowania związku.

FINANSE I PRACA: Musisz skończyć z biernością i brakiem pewnośCi siebie w pracy. Niektórzy zarzucają Ci nawet tchórzostwo i mają rację! Jeśli w rozpoczynającym się roku nie wykażesz się wreszcie silną wolą i zdecydowaniem, będziesz musiał wchodzić w podejrzane układy. A to grozi Ci nawet konfliktem z prawem! Unikaj wątpliwych moralnie kompromisów, nie ulegaj presji kolegów czy wspólników. I przede wszystkim uwierz w siebie! Gwiazdy mówią, że zbliża się dla ciebie pomyślny okres w interesach. Wykorzystaj to, a już na wiosnę spełnią się twoje marzenia o sukcesie. Będzie to miało związek z twoim życiem osobistym - spotkasz wreszcie prawdziwą miłość i to da Ci wiarę we własne siły i zdecydowanie poprawi twoją samoocenę. Zaczniesz wreszcie walczyć o swoją karierę. I to skutecznie!

ZDROWIE: W roku 2019 lwom będzie dopisywać zdrowie. Lwy są wytrzymałe, uparte i … wrażliwe. Z równowagi wytrąca je fakt, jeśli coś nie dzieje się na tyle szybko, jak one tego chcą. Jeśli się czegoś nie zrozumiało, najlepiej jest się dopytać. Dobrze byłoby zastanowić się nad swoimi oczekowaniami. Lwy już dawno powiny zauważyć, że swoim dzikiem rykiem mało da się zdziałać. Lwy powinny postarać się przeciwdziałać swojej nerwowości. Dobra rada: zwolnij troszkę! Lwy są ludzmi uwielbiającymi spędzać czas w gronie rodziny, dlatego też wartobyło by zaplanować kilka weekendów z najbliższymi. Jesteś singlem? Co powiesz na odrobinę sportu i rekreacji? Ruch polepszy samopoczucie, sprowadza myśli na inne tory. Jesienią 2019 mars sprawi, że lwy będą w najlepszej formie.

Ważne daty: idź na całość: 14, 17 lutego, 5, 19 kwietnia, 17 maja, 2, 11 listopada; uważaj: 2, 27 marca, 14, 15 czerwca, 17 grudnia.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Lew:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Jeżeli zdecydujecie się Państwo na poznanie swojej przyszłości, to będziecie mieli możliwość skorzystania z naszej witryny internetowej, na której znajdziecie bardzo wiele ciekawych podpowiedzi oraz rozwiązań dla siebie. Na naszej witrynie można znaleźć bardzo wiele ciekawych horoskopów oraz porad, które pozwolą Wam z całą pewnością rozwiązać wiele posiadanych problemów oraz odpowiedzą na mnóstwo nurtujących Was wielokrotnie pytań. Możecie znaleźć u nas Państwo jednocześnie horoskop partnerski, jak i chiński. Każdy z przedstawionych u nas horoskopów będzie dawał Wam możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego o sobie oraz swojej przyszłości. Również przygotowana przez współpracujących z nami specjalistów numerologia z całą pewnością będzie pomocna w wielu kwestiach. Stale dodajemy nowe horoskopy oraz informacje na naszej witrynie internetowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących poznać swoją przyszłość.