Twój aktualny horoskop 
 
 

Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Koziorożec


W roku 2019 Panie Koziorożce będą emanowały wdziękiem, pięknem i kobiecością, jednak w konkretnych działaniach pozostaną nieco pasywne. Panowie będą wykorzystywać swój urok osobisty do załatwiania swoich spraw, co przy odpowiednio obranej strategii - przyniesie im sukcesy. W pierwszej połowie roku u Koziorożców dużo rozważań, rozmyśleń, ważenia plusów i minusów, co niestety przysłoni wam drogie Koziorożce radośCi płynące z życia codziennego, przez co wasze działania mogą zostać niezauważone, a pomysły - pominięte. Brak wam będzie entuzjazmu. Niestety wpłynie to na waszą pozycję w drugiej połowie roku - raczej pożegnajcie się z awansem czy premią… Mogą pojawić się problemy finansowe, ale nie braknie przyjaciół, którzy chętnie pomogą - musicie jednak poprosić o wsparcie, gdyż nic samo się nie dzieje, i nie możecie mieć pretensji, że ktoś nie wie o problemie czy sam z siebie nie oferuje pomocy.UCZUCIA: Sprawy partnerskie i sercowe będą dla ciebie w 2019 roku priorytetowe. Twój opiekun - Saturn, do października przebywa w znaku Wagi, co zwróci twoją uwagę na realizację w związku. Jeżeli twój układ partnerski nie funkcjonuje jak potrzeba, to czeka cię jego przerwanie. W szczególności dotyczy to Koziorożców urodzonych w pierwszym dekanacie znaku. Dla was bardzo trudne będą czerwiec, lipiec i wrzesień. Niestety prawdopodobnie nie unikniecie rozstania. Jednak ci z was, którzy urodzili się w drugim i trzecim dekanacie znaku, będą już po wielkich, sercowych porządkach i zaczną myśleć o ułożeniu sobie życia na nowo, zawiązaniu rodziny, bądź zamieszkaniu z wybranką lub wybrankiem serca. Odrobinę oddechu da ci sierpień, w trakcie którego możesz pokusić się, o krótką i niezobowiązująca przygodę miłosną.

FINANSE I PRACA: Rok 2019 będzie wyjątkowo pomyślny. Większość Koziorożców założy rodzinę, firmę, wybuduje dom albo kupi mieszkanie. Wieczni młodzieńcy spod tego znaku - musicie wreszcie wydorośleć, ponieważ los zmusi was do podejmowania odpowiedzialnych decyzji i dotrzymania zobowiązań. Macie bardzo dużą szansę na awans i poprawę sytuacji materialnej. Wystrzegajcie się tylko nieuczciwych bądż podejrzanych interesów, gdyż przyniosą duże straty finansowe.

ZDROWIE: Koziorożce znane są z ich rodzinnego charakteru. Jednak nie należy przesadzać z poświęcaniem sie dla innych. Nikt przecież nie oskarży koziorożca o egoizm, jeśli od czasu do czasu jego potrzeby postawione zostaną na pierwszym planie. W marcu należy nie przesadzć ze sportem. Jeśli w tym okresie koziorożce nadwyrężą swoje ciało, może w najgorszych przypadkach nawet dojść do spowodowania dolegliwośCi zdrowotnych. Latem koziorożce mogą w dyplomatyczny sposób, ale zdecydowanie wybrać miejsce na wakacje. Tą podróż będzie miło wspominać jeszcze pod koniec roku. W grudniu należałoby pomyśleć o małej przerwie. Czas adwentu najlepiej zaplanować według swoich własnych potrzeb, a nie w sposób oczekiwany przez innych.

Ważne daty: idź na całość: 13 stycznia, 7, 18, 29 kwietnia, 6, 8 lipca, 5, 18 listopada; uważaj: 1, 12 marca, 16, 19 kwietnia, 9, 12 grudnia.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Koziorożec:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Masz ochotę dowiedzieć się, co spotka Cię jutro? Chcesz uzyskać pomoc w rozwiązaniu posiadanych problemów? Będziesz mógł skorzystać z naszej witryny internetowej, dzięki której dowiesz się wszystkiego o sobie oraz swojej przyszłości. Będziesz miał również możliwość poznania wszystkich swoich słabości oraz mocnych stron. Jeżeli będziesz chciał to będziesz mógł znaleźć u nas horoskop, tygodniowy, miesięczny oraz miłosny. Jesteśmy przekonani, iż całą pewnością będziesz miał możliwość dobrania dla siebie najlepszych rozwiązań danych problemów czy zmartwień. Serdecznie zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania naszej witryny internetowej.