Horoskop chiński na rok 2019
 

Chiński znak zodiaku: Szczur

W roku Świni, Szczur będzie miał wiele możliwości sprawdzenia się w zawodzie, zdobycia nowych umiejętności czy podwyższenia kwalifikacji. Na plan pierwszy natomiast wysuną się uczucia.MIŁOŚĆ i RODZINA Samotne Szczury już w karnawale ruszą na miłosne podboje i od powodzenia mogą całkiem stracić głowę. Chociaż płomień uczuć będzie silny, nie należy jednak spieszyć się z deklaracjami. Może się okazać, że dopiero druga miłość to będzie ta prawdziwa. Świat pełen pokus stworzy też niekiedy zagrożenie dla małżeństw z wieloletnim stażem. Szczur bowiem łatwiej ulega nowej fascynacji, niż skłania się do adorowania stałego partnera.

KARIERA i FINANSE Są dla Szczura bardzo ważne, lecz w tym roku musi on działać wyjątkowo ostrożnie. Czasami pojawią się przeszkody, a wspólnicy mogą okazać się niesolidni. Niewykluczone, że po wakacjach będzie okazja do zmiany pracy, a nawet zawodu. Nie miej jednak żadnych obaw, nowe zajęcie przyniesie ci satysfakcję i większe pieniądze.

ZDROWIE Powinny o nie dbać już młode Szczury, by nie mieć kłopotów w przyszłości, zwłaszcza z reumatyzmem oraz nogami.Wszystkie chińskie znaki zodiaku:

Horoskop chiński ustalany jest na podstawie roku urodzenia. Kalendarz chiński podzielony jest na pięć cykli, które odpowiadają pięciu żywiołom (metal, drewno, woda, ogień i ziemia), z których każdy trwa dwanaście lat. Każdy rok charakteryzuje dodatkowo konkretne zwierze. Jak głosi legenda Budda, nim opuścił Ziemię, wezwał do siebie wszystkie zwierzęta. Jednak pojawiło się ich tylko dwanaście. To właśnie na ich cześć Budda nazwał kolejne lata. I tak oto mamy rok Szczura, potem Bawoła, następnie Tygrysa, Królika, Smoka, Węża, Konia, Kozy, Małpy, Koguta, Psa i wreszcie Świni. Każde z nich odzwierciedla duszę człowieka. SprawdŸ swoją datę urodzenia i zobacz, jakie zwierze czuwa nad Tobą w horoskopie chińskim.

Podaj datę urodzin (R/M/D):


Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
Krolik
Królik
 
Smok
Smok
Waz
Wąż
Kon
Koń
Koza
Koza
 
Malpa
Małpa
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia


Obliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.

Kalkulator miłosny
 
Kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Kalkulator astrologiczny

Nie wiesz jaki jest twój znak zodiaku, chcesz sprawdzić w jakim dniu tygodnia się urodziłeś, możesz to zrobić przy pomocy naszego kalkulatora astrologicznego.
Wielu z was zadaje sobie zapewnie pytanie, czym tak naprawdę jest horoskop?
Pytanie to zadawane jest już od tysięcy lat, gdyż jak wiadomo pierwsze horoskopy tworzone były w Babilonie, Indiach i Mezopotamii już około 5000 lat temu.
Otóż, odpowiedź jest bardzo prosta, poza oczywistym stwiedzeniem że jest to jedna z dziedzin astrologi, horoskop to nauka o nas samych. Jest to w pewnym sensie jakby ukryty kod, inny dla każdego człowieka. A dzięki naszej stronie będziesz mógł go odszyfrować.Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.