Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Byk


Wokół Byków od początku 2019 roku zamieszanie i dużo ludzi. Musicie pamiętać, że w waszym przypadku liczy się praca zbiorowa, jako jednostki wiele nie zdziałacie. Doskonały czas na zawieranie nowych znajomości, zakładanie związków, a w sprawach biznesowych - podpisywanie kontraktów i umów. Przeszkodą będą wasze nerwy i skłonność do wyrzucania z siebie zbyt dużej ilośCi niepotrzebnych słów. Jeśli planujecie jakieś przedsięwzięcia, dobierzcie do tego odpowiednich partnerów i trzymajcie nerwy na wodzy - odniesiecie wówczas sukces na każdym polu. Na początku drugiej połowy roku coś utknie w miejscu, coś się zablokuje, możliwy też wyjazd, podróż. Będziecie się czuli osamotnieni i zmuszeni do działań i podejmowania decyzji w samotności, co nie wpłynie dobrze na waszą psychikę. Nie opuszczą was jednak bliskie osoby i pomogą w dokończeniu wszystkiego co zawieszone. Rok zamkniecie bilansem dodatnim i w doskonałym nastroju.UCZUCIA: Planety w 2019 roku będą zachęcać cię do stabilizacji i ułożenia sobie życia partnerskiego. Wyjątkiem jest pobyt Lilith w twoim znaku zodiaku, który będzie mieć miejsce od początku roku aż do połowy września. Za sprawą podszeptów tej ciemnej boginki, zaczniesz mieć wielkie pokusy i ze stabilizacji, zaręczyn czy ślubu mogą być przysłowiowe nici. Możliwe, że w pierwszych miesiącach roku na twojej drodze stanie demoniczna i hipnotyzująca osoba, która swoim wpływem będzie tak bardzo cię pociągać, że zdecydujesz się na zdradę. Wszyscy przyjaciele, znajomi i krewni mogą ci odradzać tę znajomość, ale ty jak ćma do światła będziesz brnąć w ten szalony układ. Czy było to coś warte, dowiesz się we wrześniu. Planety zalecają ci jednak ostrożność i jasne trzymanie się zasad.

FINANSE I PRACA: Zmęczyły Cię ostatnie niepowodzenia w pracy, ale możesz wreszcie z optymizmem popatrzeć w przyszłość. Ten rok przyniesie poprawę twojej sytuacji zawodowej i pomyślność w sprawach finansowych. Uda Ci się nawiązać atrakcyjne kontakty i podpisać ważny kontrakt. Doczekasz się też upragnionej podwyżki, a za dodatkową pracę szef nagrodzi Cię premią. Możesz też trafić na ciekawą ofertę pracy, która otworzy przed tobą wiele możliwośCi i da Ci szansę awansu. Gwiazdy wróżą sukcesy w karierze zwłaszcza Bykom, które są sportowcami, artystami albo poświęciły się polityce. Ale uwaga! Nie możesz się angażować w żadne ciemne interesy. Nie ulegaj wpływom znajomych i nie licz na łatwy zarobek. Możesz trafić na nieuczciwego wspólnika, który wpędzi Cię w kłopoty, a sam zniknie z pieniędzmi.

ZDROWIE: Rok 2019 będzie bardzo korzystnym rokiem w kwestii zdrowia dla osób spod znaku byka, pod warukniem, że będą one zwracać szczególną uwagę na unikanie stresu i poświęcać wystarczająco dużo czasu na relaksację, aby wyciszyć się i odpocząć od pośpiechu życia codziennego. W roku 2019 bykom mogą dokuczać bóle kręgosłupa. Zodiakalne byki duszą własne problemy w sobie, a to nie odbija się pozytywnie na ich zdrowiu. Niektóre byki mogą mieć problemy z nadwagą. Zdrowy sposób odżywiania, zróżnicowana dieta i dużo ruchu powinny wystarczyć, aby zdrowo przejść przez rok 2019.

Ważne daty: idź na całość: 7, 9 stycznia, 16, 20 marca, 25, 29 października; uważaj: 17, 19, 22 stycznia, 6, 9 lutego, 4, 10 sierpnia.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Byk:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.