Aktualne horoskopy

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
 
Rak
Rak
Lew
Lew
Panna
Panna
 
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
Strzelec
Strzelec
 
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
RybyAktualne horoskopy

Majów
Majów
Numerologiczny
Numerologiczny
Partnerski
Partnerski
 
Księżycowy
Księżycowy
Planetarny
Planetarny
Urodzeniowy
Urodzeniowy
 


Aktualne horoskopy

Szczur
Szczur
Bawol
Bawół
Tygrys
Tygrys
 
Krolik
Królik
Smok
Smok
Waz
Wąż
 
Kon
Koń
Koza
Koza
Malpa
Małpa
 
Kogut
Kogut
Pies
Pies
Swinia
Świnia

Aromatyczny
Ascendentalny
Dla dzieci
Dla matek
Dla ojców
Elficki
Gwiezdne Wojny
Kolorów
Kwiatowy
Miłosny
Nastolatek
Na wesoło
Obraźliwy
Przyjaźni
Psychologiczny
Ptasi
Romantyczny
Sex horoskop
Słońca i Wenus
Szczęścia
Szkolny
Ślubny
Tęczowy
Tradycyjny
Uroczny
Ziołowy
Życia
Żywiołów

Afrykański
Apolliński
Arabski
Aztecki
Brazylijski
Celtycki - drzewa
Celtycki - zwierzęta
Chiński
Chiński miłosny
Chiński partnerski
Cygański
Egipski
Fenicki
Hebrajski
Hellenistyczny
Hideyoshi'ego
Hinduski
Iberyjski
Indiański
Inków
Majów
Marokański
Mongolski
Rzymski
Słowiański
Starogermański
Wedyjski
Wenezuelski

Dni tygodnia
Finanse
Jaka dieta?
Jaki prezent?
Jak uwieść?
Jaka planeta?
Legendy znaków
Moda
Na randce
O kobietach
O mężczyznach
Sławni ludzie
Wady i zalety
W pracy
Zdrowie
Znaki zodiaku

Kalkulator astrologiczny


www.cardstarot.com

 
 
 


Horoskop na rok 2019

 

Znak zodiaku: Bliźnięta


Bliźnięta od początku 2019 roku będą żyły starymi, niezałatwionymi sprawami, które wpłyną na ich kondycję psychiczną. Poczucie bezradnośCi i niemożnośCi wyjścia z trudnej sytuacji, będą u nich generowały niekontrolowane wybuchy złośCi i poczucie osamotnienia. Niestety Bliźnięta będą zdane tylko na siebie, co jeszcze utrudni im racjonalne i zdrowe podejście do problemów. Drogie Bliźnięta - niestety, żeby coś zyskać trzeba coś stracić, musicie to sobie uświadomić. Będziecie musiały wziąć się w garść, nie możecie sobie pozwolić na pasywność. Jeśli się zorganizujecie i będziecie działać - odniesiecie sukces i zbierzecie owocne plony za waszą Ciężką pracę i poświęcenie. Bliźnięta powinny zadbać o zdrowie, uczulam was szczególnie na tym punkcie. Nieleczone infekcje i bagatelizowanie objawów może doprowadzić do poważnych powikłań, niezbędna będzie wówczas interwencja specjalisty.UCZUCIA: W roku 2019 namiętna Wenus na ulubieńca wybrała sobie właśnie ciebie, Bliźniaku. To właśnie w twoim znaku planeta, która rozpala ludzkie namiętności, spędzi najwięcej czasu. Możesz się zatem czuć wyróżniony. Od kwietnia do sierpnia twoje serce będzie ciągle kochliwe i nieskore do wierności, tym bardziej, że okazji do zgrzeszenia będziesz mieć aż nadto. W kandydatach i pretendentach możesz przebierać jak w ulęgałkach, tym bardziej, że nagle zaczną się pojawiać w twoim życiu również cudzoziemcy. Za sprawą Jowisza, który znajdować się będzie w twoim znaku, masz szansę na zagraniczny mariaż, o ile oczywiście zechcesz mieć na to ochotę, bo kaprysić będziesz nie do zniesienia...

FINANSE I PRACA: W roku 2019 opłaci się odrobina ryzyka. Gwiazdy wróżą Ci korzystne zmiany w życiu zawodowym i sugerują, że szczęściu warto pomóc. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka twój pomysł może się wydawać szalony, a nawet zuchwały, nie wahaj się! Warto zmienić pracę albo rozpocząć własną działalność gospodarczą. Masz szansę odnieść sukces i zakasować konkurencję! Otwórz punkt usługowy, którego brakuje w twojej okolicy, albo zacznij produkować coś, czego nikt inny jeszcze nie wymyślił. Jeśli zrobisz to z głową i dobrze przygotujesz plan finansowy, czeka Cię spektakularny sukces zawodowy i finansowy. Dzięki temu - gdy minie już zamieszanie związane ze zmianami - praca stanie się twoim oparciem i będziesz mógł spokojnie planować przyszłość.

ZDROWIE: Bliźnięta, aby utrzymać zdrowie i kondycję powinny pomyśleć o zajęciu się sportem wzmacniającym kondycję, takim jak na przykład aerobik, jazda na rowerze czy badmington. Sport daje możliwość wyładowania się i zrzucenia niepotrzebnego balastu. W drugiej połowie roku Bliźnięta będą czuły równowagę i będą bardziej wypoczęte. Zodiakalne Bliźnięta nie powinny rezygnować ze sportu i zróżnicowanej diety. Inaczej waga może zacząć wskazywać kilka dodatkowych kilogramów, a to może szybko przerodzić się w nadwagę. Bliźnięta, które uprawiają sport, nie powinny zapomnieć o swojej rodzinie. Rok 2019 będzie dobrym okresem na powiększenie rodziny. O czym Bliźnięta nie powinny zapomnieć, to regularne odwiedziny rodziców.

Ważne daty: idź na całość: 1, 4, 7 stycznia, 1, 14, 26 maja, 17, 19 lipca, 11, 12 grudnia; uważaj: 16, 29 marca, 15, 16 lipca, 2, 15 grudnia.


Sprawdź także inne horoskopy dla znaku zodiaku Bliźnięta:

Codzienny
Codzienny
Codzienny miłosny
Codzienny miłosny
Codzienny tarota
Codzienny tarota
Codzienny anielski
Codzienny anielski
 
Tygodniowy
Tygodniowy
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy miłosny
Tygodniowy tarota
Tygodniowy tarota
Miesięczny
Miesięczny
 
Miesięczny miłosny
Miesięczny miłosny
Miesięczny tarota
Miesięczny tarota
Roczny
Roczny 2019
Roczny anielski
Roczny anielskiObliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.
Data urodzenia:


Biorytm na dzień:

Kalkulator miłosny
 

Kalkulator miłosny pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 


Masz ochotę dowiedzieć się, co spotka Cię jutro? Chcesz uzyskać pomoc w rozwiązaniu posiadanych problemów? Będziesz mógł skorzystać z naszej witryny internetowej, dzięki której dowiesz się wszystkiego o sobie oraz swojej przyszłości. Będziesz miał również możliwość poznania wszystkich swoich słabości oraz mocnych stron. Jeżeli będziesz chciał to będziesz mógł znaleźć u nas horoskop, tygodniowy, miesięczny oraz miłosny. Jesteśmy przekonani, iż całą pewnością będziesz miał możliwość dobrania dla siebie najlepszych rozwiązań danych problemów czy zmartwień. Serdecznie zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania naszej witryny internetowej.