Horoskop na rok 2019
 
 
Znak zodiaku: Baran

Dla Baranów początek Nowego Roku 2019 stanie pod znakiem nerwów. Będzie trzeba działać i to zdecydowanie, jednak może zabraknąć wam zdrowego rozsądku. Wasze decyzje będą podejmowane pod wpływem emocji, a co za tym idzie - nie będą one rozsądne. Hamujcie drogie Barany nerwy i cedżcie słowa, gdyż same możecie doprowadzić do katastrofy. Barany powinny zająć się finansami, pierwsza połowa roku to dobry czas na lokowanie pieniędzy i decyzje finansowe. Dobierajcie odpowiednio towarzystwo i partnerów biznesowych, gdyż najciemniej pod latarnią - możecie stać się ofiarami oszustwa lub kłamstwa. Ludzie nie będą wam przychylni. Druga połowa roku także sprzyja sprawom finansowym - nagrody, dodatki, awanse - w końcu zostaniecie nagrodzeni za swoją pracę. Rok zakończycie umiarkowanie dobrze - najważniejsze, że osiągniecie stabilizację i spokój.UCZUCIA: W 2019 roku twoje życie uczuciowe będzie jak jazda na kolejce górskiej bez zapiętych pasów, albo taniec na beczce z prochem. Z jednej strony opozycja Saturna nakłaniać cię będzie do odpowiedzialności i wierności, z drugiej strony pobyt Urana w twoim znaku wrzuci w twoją głowę najbardziej szalone pomysły. Będziesz Baranie lawirować pomiędzy stałym związkiem, dłuższym romansem i całkiem przygodnym flirtem. Na pewno na sercową nudę nie będziesz narzekać. W pamięć zapadną ci szczególnie luty i marzec. W tych miesiącach twoje szaleństwo uczuciowe przybierze najmocniej na sile. Pamiętaj, że z porywów namiętności nie zawsze można zbudować coś trwałego. Słomiany ogień szybko się kończy.

FINANSE I PRACA: W pracy czeka Cię trudny rok, bo twoje problemy osobiste mogą się niekorzystnie odbić na pracy. Jeśli nie będziesz trzymał nerwów na wodzy, grożą Ci konflikty ze współpracownikami i kontrahentami. W najgorszym przypadku takie postępowanie doprowadzi do zerwania ważnych umów i kontraktów. Uważaj, bo twoi wspólnicy nie będą tolerować takiego zachowania i albo sami odejdą z firmy, albo zmuszą do tego ciebie. Najtrudniejszym okresem będzie wiosna (marzec, kwiecień). Wszystko zależy od twojej postawy. Jeśli będziesz się buntować, złościć i nie posłuchasz słusznej krytyki, możesz nawet stracić pracę! Dopiero w drugiej połowie roku poprawi się twoja sytuacja materialna - pomogą Ci życzliwi ludzie, ale ty sam również będziesz musiał włożyć sporo wysiłku w odbudowę swojej pozycji.

ZDROWIE: W roku 2019 zodiakalne barany powinny przeprowadzić badania zdrowotne i zwrócić szczególną uwagę na swoją kondycję. Jeśli odczuwają, że ich organizm jest wyczerpany, to powinny starać się odstresować i zrelaksować. Rok 2019 jest dobrą porą aby zacząć uprawiać regularnie sport. Baranom polecamy polecamy biegi, a podczas zimowych miesięcy jazdę na nartach. Prośimy zwrócić uwagę na to, aby podczas uprawiania sportu nie zapominać o przerwach. Regularnie uprawiany sport wzmacnia odporność. Barany powinny zachęcić swoją rodzinę do wspólnego, aktywnego spędzania czasu. Wszystko się uda, jeśli ma się poparcie ze strony najbliższych. Dobrym pomysłem jest również rodzinny trening w siłowni. Samotne barany nie powinny rezygnować ze sportu. Dobrym postanowieniem na rok 2019 byłoby wzmocnienie mięśni. Kto wie, być może na siłowni znajdzie się ktoś, z kim moża poflirtować? W tym roku znacznie poprawi się poczucie własnej wartośCi u singli spod znaku barana. Ważne jest pozytywne myślenie, co ma się stać, to i tak się stanie. Rok będzie dla baranów bardzo pomyślny. Barany powinny wejść optymistycznym krokiem w nowy rok. Horoskop na 2019 kształtuje się bardzo obiecująco. Ważne, aby nie tylko rozmarzać o wielkiej miłości, ale również zająć się intensywnie swoją rodziną. Rodzina będzie wtedy bardziej oddana. Barany prosimy w roku 2019 dobrze rozplanować swój czas pracy i czas na odpoczynek. W taki sposób nic nie będzie stało na przeszkodzie, ani w życiu zawodowym, ani w prywatnym. Dla zodiakalnych baranów rok 2019 będzie czasem pełnym zdrowia, powodzenia i wrażeń.

Ważne daty: idź na całość: 15, 16, 23 kwietnia, 11, 22, 23 lipca, 4, 9, 12 września, 2, 11 grudnia; uważaj: 9 lutego, 21, 23 marca, 13, 19 czerwca, 9, 10 listopada.Wszystkie znaki:

 Miesiąc   Dzień 
   

  

Baran
Baran
Byk
Byk
Bliźnięta
Bliźnięta
Rak
Rak
 
Lew
Lew
Panna
Panna
Waga
Waga
Skorpion
Skorpion
 
Strzelec
Strzelec
Koziorożec
Koziorożec
Wodnik
Wodnik
Ryby
Ryby


Obliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.

Kalkulator miłosny
 
Kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.
 Kalkulator astrologiczny

Nie wiesz jaki jest twój znak zodiaku, chcesz sprawdzić w jakim dniu tygodnia się urodziłeś, możesz to zrobić przy pomocy naszego kalkulatora astrologicznego.
Bardzo wiele osób pragnie móc dowiedzieć się wszystkiego co tyczy się ich przyszłości. Jednak należy pamiętać o tym, iż nie zawsze horoskop czy biorytm będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, czy pomóc nam rozwiązać posiadane problemy. Najważniejsze będzie odpowiednie odczytanie wszystkich porad oraz informacji zawartych w horoskopie oraz biorytmie. Na naszej stronie internetowej będziecie mieli Państwo możliwość znalezienia bardzo wielu interesujących horoskopów - od dziennych, przez tygodniowe, aż po partnerskie. Przygotowywane przez nas !biorytmy! również doskonale pomogą Wam dostosować codzienny pęd do najkorzystniejszych dla Was rozwiązań. Na naszej stronie znajdziecie codziennie Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do jej codziennego odwiedzenia i zapoznania się z tym co dla Was przygotowały energie.Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.