Horoskop kolorów

Maj - Błękit


Ludzie urodzeni w maju są pełni uroku, czaru i łagodności. Bez trudu podbijają ludzkie serca. Jako doskonali dyplomaci nie znoszą otwartej walki, zawsze opanowani szukają rozwiązań pokojowych. Zdarza im się co innego mówić, a co innego robić, ale wynika to z ich dobrego wychowania i niechęci do wywoływania sprzeczek. Ich drugą naturą okazuje się przyzwyczajenie. Niespodzianki, nawet miłe, przyprawiają ich o dreszcze, potrafią latami używać tych samych rzeczy, a do pracy jeżdżą zawsze tą samą trasą. Są zdolni do poświęceń i altruizmu, ale z drugiej strony to urodzeni sybaryci, starannie dbający o własne wygody. Niekiedy cecha ta przeradza się w skąpstwo, egoizm, a także zwyczaj zbytniego pobłażania sobie. "Błękitni" ludzie nieźle sobie radzą w sferze zawodowej, ponieważ mają spory spryt, przedsiębiorczość i tak zwanego nosa do interesów. Osobisty wdzięk pomaga im osiągnąć sukces w wielu dziedzinach. Ich zdolności najlepiej wykorzystać w zawodach, w których praca polega na kontaktach z ludźmi. Z pewnością sprawdzą się w polityce, gdzie wysoko ceni się umiejętności negocjacji. Są równie dobrymi szefami, jak i podwładnymi. Mogą pracować w zespole i w samotności. Sumienni i zdyscyplinowani nie wymagają ciągłych kontroli. Potrafią też podołać pracy żmudnej i jednostajnej. Jednak nie będą pracować dla idei. Lubią czuć się doceniani i...dobrze opłacani. Nierzadko mają duże zdolności twórcze i zostają wziętymi artystami. Pozytywne uczucia stanowią ważną część życia osób urodzonych w maju. Serdeczni w przyjaźni, romantyczni w miłości, są wierni, uczciwi i lojalni. Jako partnerzy bardzo dbają o rodzinę, a atmosfera w ich domu jest najczęściej pełna niezwykłego ciepła. Zazwyczaj zakochują się na całe życie, a miłość okazują subtelnie i delikatnie - zbytnie afiszowanie się z uczuciami uważają za prostackie. Zdradzeni, nie wybaczają łatwo, ale nawet nie myślą o zemście. Jeśli małżonek postanowi odejść, życzliwie pomogą mu się spakować, urządzić w nowym miejscu i pozostaną przyjaciółmi na całe życie. Są pełnymi uroku partnerami aż do późnej starości.


Wszystkie znaki:

Styczeń Luty Marzec Kwiecień
 
Maj Czerwiec Lipiec Sierpień
 
Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Kalkulator miłosny

Kalkulator miłości to naukowe podejście do pomiaru zgodności w miłości między dwojgiem ludzi, który przedstawia wynik w postaci procentowej. Opracowaliśmy ten kalkulator prawdziwej miłości, analizując różne aspekty miłości i osobowości. Zwykle eksperci naukowi twierdzą, że nazwiska osób wpływają na ich osobowość. Użyjemy więc dodatkowo imion oraz dat urodzenia, aby sprawdzić szacowany procent zgodności miłości między dwojgiem ludzi. Dostępnych jest wiele platform do sprawdzania kompatybilności w miłości, ale gwarantujemy że to my mamy najlepszą stronę z kalkulatorem miłości. Nasz kalkulator miłości pomoże Ci sprawdzić czy Twój związek ma szanse powodzenia. Przekonaj się jak bardzo do siebie pasujecie.

Tarot

Karty tarota to potężna forma wróżenia, która wykorzystuje starożytną talię kart, aby pomóc ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące miłości, związków, kariery, finansów i innych. Tarot to starożytne narzędzie, które tradycyjnie służyło do wglądu i rozwijania intuicji. Wielu używało odczytów tarota, aby znaleźć sens i nowe perspektywy na pracę, relacje, miłość i inne wielkie tajemnice życia. Każda karta tarota wpisuje się w język ludzkiej nieświadomości - reprezentując uniwersalny temat, który pojawia się w naszym życiu: radość, walka, pokonywanie trudności i wiele innych. Nasz tarot pomoże ci zanurzyć się w twoją osobistą psychikę i pozwoli, aby napłynęło do ciebie źródło wewnętrznej wiedzy.

Tu możesz sprawdzić jaka jest odpowiedź kart Tarota na Twoje pytanie. Pomyśl nad pytaniem, tylko pamiętaj że najlepiej zadawać pytania otwarte. Tarot da ci odpowiedź, abyś mógł podjąć odpowiednie decyzje i rozwiązać ewentualne problemy. Skoncentruj się na pytaniu i jak będziesz gotów postaw TAROTA klikając na poniższy link.


Obliczanie biorytmu

Wykresy Biorytmów ilustrują, że jesteśmy pod wpływem cykli fizycznych, emocjonalnych i intelektualnych. Wiele osób twierdzi, że mogą poprawić jakość swojego życia, monitorując wysokie i niskie wartości tych cykli i działając zgodnie z nimi. Możesz na przykład spróbować zaplanować ważne egzaminy podczas swoich intelektualnych wzlotów, unikać rozmów z innymi podczas emocjonujących upadków lub organizować skład drużyny wokół swoich fizycznych wzlotów.


Wielu z was zadaje sobie zapewnie pytanie, czym tak naprawdę jest horoskop?
Pytanie to zadawane jest już od tysięcy lat, gdyż jak wiadomo pierwsze horoskopy tworzone były w Babilonie, Indiach i Mezopotamii już około 5000 lat temu.
Otóż, odpowiedź jest bardzo prosta, poza oczywistym stwiedzeniem że jest to jedna z dziedzin astrologi, horoskop to nauka o nas samych. Jest to w pewnym sensie jakby ukryty kod, inny dla każdego człowieka. A dzięki naszej stronie będziesz mógł go odszyfrować.

W astrologii, różne pozycje planet i innych ciał niebieskich wszechświata, w dokładnym momencie narodzin danej osoby są bardzo wpływowym czynnikiem jej życia, który daje ważny wgląd w jej naturę i przebieg życia.


Google Play App Store

Pobierz naszą darmową aplikacje z Google Play lub z App Store. Horoskop dzienny: ogólny, miłosny, anielski, tarota. Wróżby z kart tarota. I-Ching - twoja wróżba na dzień dzisiejszy. Chińskie ciasteczko - sprawdź jaką kryje dla Ciebie mądrość.